reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Lekarz powiedzial ze w 6tc ale zaczelo mi sie plamienie i znajoma pielegniarka kazala mi lezec.Bo rok temu bylam w tej samej sytuacji poszlam do szpitala i onie powiedzieli ze do 12 tc nic nie zrobia i odeslali do domu.Zmierzyli tylko poziom hcg i za 2 dni kazali znow przyjsc na zmierzenie poziomu i spadal wiec powiedzieli ze to tylko od boga zalezy.Wiec wole lezec zeby bylo w porzadku.Puki co po 3 dniach lezenia plamienie ustalo.
 
reklama
anavera w takim razie leż i odpoczywaj...

u mnie słoneczko .. ale i nudy ..
mała cos mało kopie mi od rana....coś tam czuję ale nie tak jak codzień , może ma leniwy dzień... yhhh

ja się czuję nieco lepiej... mam nadzieje że osłabienie całkiem minie...


chorowitkom zdrówka życze

Lubkicznako współczuję z przeporwadzką... yhhh tyle roboty
 
Ciao!

A my dzisladny dzien mamy! Po drzemce Aluta wybieramy sie wiec nad ocean.
Dzis zrobilam pierwszy razdomowy hummus i pieke chlebki pita:) Mam nadzieje,ze wszytsko mi wyjdzie:)
dzis moj suwaczek mnie poinformowal,ze weszlam w 3 trymestr....aaaaa....zbliza sie....jeszcze 12 tyg! Vikamcia- a ciebie wydelo w koncu troche????
Anavera- no to lez lez....uwielbiam te ich-'Bedzie jak Bog chce'....krew mnie czerwienna zalewa....slowo daje...
 
ello!
dzien rzeczywiscie piekny!:happy:


sandrulinska-fryzurka jest,ale fotek nie ma:sorry:Nie ma mi kto zrobic;-)a jak robie sama to moj dlugi nos jest na 1szym planie;-):-D
ps.'fryzura' to taki (ponoc;-)) damski irokez, z tym ze tyl mam tez krotki.Ogolnie krociutko nie liczac gory:happy:
Do mnie dzis @ przyjechala wiec bosko:eek:

Ide sie pokrzatac;-)Milej niedzieli!
 
Witam
Ja już po pracy ,czekam na obiad, kazałam coś L wymyślic na walentynki haha zobaczymy czy ruszy głowa..
Madbebe dawaj foty jak bedziesz miala:)
Misia coraz bliżej ale ten czas leci:)
Anavera leż i nie przemeczaj sie i pisz jak najwięcej:)
Didi stęskniłam sie już za Tobą wracaj spokojnie i jutro na kawe wpadam:))))
Dzień był piękny a teraz ciemność nastała standard kończe prace i robi sie dupa na dworze:)
 
Ciao!

A my dzisladny dzien mamy! Po drzemce Aluta wybieramy sie wiec nad ocean.
Dzis zrobilam pierwszy razdomowy hummus i pieke chlebki pita:) Mam nadzieje,ze wszytsko mi wyjdzie:)
dzis moj suwaczek mnie poinformowal,ze weszlam w 3 trymestr....aaaaa....zbliza sie....jeszcze 12 tyg! Vikamcia- a ciebie wydelo w koncu troche????
Anavera- no to lez lez....uwielbiam te ich-'Bedzie jak Bog chce'....krew mnie czerwienna zalewa....slowo daje...

u mnie jeszcze 10 tyg:-p
ta już mnie trochę wydęło i już mam tego brzuszka dość:-D
wolałam jak był jednak mniejszy ;-)
jak na porównanie tego samego tygodnia z Vi a teraz to mam 2 razy większy:szok: a mój chodzi tylko i zaciesza bo wkońcu mam brzuszek.. a ja się męczę hehe

ale zdjęcia nie wstawię narazie bo aparat cały czas w naprawie mam i powiedzieli że to trwa ok 7-8 tyg więc jeszcze 2-3 tyg zostały do końca terminu oczekiwania:eek::wściekła/y:
 
no mysle ze bedzie wszystko ok juz nie plamie tylko dzis mi temp. skoczyla na 37.2. Oj a my bardzo wyczekujemy tego maluszka a przednia utrate przezylam strasznie zwlaszcza ze oni nie chcieli pomoc czulam sie taka bezradna
 
Hey mamuski
Anavera witam, trzymam kciuki aby wszystko było ok tym razem! Byłas juz na usg?
a czy przypadkiem nie mieszkasz na Dougishce?

Jaka dzis była super pogoda, spędzilismy 4 godziny na plazy i w parku, słoneczko nas grzało, ach cudnie, gdyby tylko nie marudzący Eryk który ma kaszel i katar to byłoby idealnie
Po południu sie rozlało, zrobiłam rosołek, kotlety mielone i tak zlecial dzien szybko

cały czas jestesmy pod wrazeniem ntv, no ta pauza jest zarąbista, albo nagrywanie ustawiłam wczoraj nagrywanie i dzis Emma miala Teletubisie, śmeszne bo M dzis sobie ogladal program i chciałam zeby poszedl do Emmy, a on "czekaj bo ciekawe program jest" a ja to daj pauze, haha zapomnial ze tak mozna
 
reklama
hejka melduje sie juz z ziemi irlandzkiej..wlasnie siedzimy w autobusie i kierujemy sie na Galway... w domku bede przed 1..jeny jak sie ciesze :)

Kamcia...wpadaj jutro na kawusie i na oscypeczka :)
 
Do góry