reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam
Lubiczanko ja tez:))
Didi witaj w kraju, napisz na zwykłej kopercie freepost i tyle! Ja juz listu nie dostalam z pół roku..
Sandrulinska mi tez wszystkie rachunki przyszly przed wyjazdem, ale to chyba lepiej bo jak wróciłam z PL spłukana to nie mialabym wogóle na rachunki:/
Miłego dnia
 
reklama
Witam

ojoj jak nam się ciężko wstawało dzisiaj :laugh2: za długo zabalowaliśmy u Lubiczanków :rofl2: dziękuję kochana za wszystko :laugh2:;-):tak:
Matt męczy mnie właśnie o napompowanie drzewka z gry :confused2::laugh2:
Chatkę macie pierwsza klasa,oby się dobrze mieszkało :-)
Zimnawo,ale słonecznie.
Pranko już wstawione,lodówka wymyta,zaraz trzeba się za sprzątanie wziąśc :confused2:

M postawił już pierwszą ścianę shed-a,będzie ogromny :baffled::sorry: dobrze,że mam duży ogród :sorry:

Sandrulińska kurcze,ale trafili z tymi rachunkami :baffled:

Patrycja no właśnie,jaki tatuaż? Ja muszę swój dokończyc,zbieram się z tym już 10 lat :laugh2: ale chciałabym jeszcze jeden,z imionami moich dzieci :tak::tak:

No właśnie,szczęśliwego Świętego Walentego.U mnie czekoladki już czekają na męża:sorry:
 
Ja dziś Bry nie napiszę:no:
Ale się nam tydzień zaczął:-(i Walentynki...
Prowadziłam Radka do szkoły,P akurat też spod domu do pracy wyjeżdżał,pomachał nam...Idę parę kroków i nagle huk!Odwracam się a tu jakieś auto na zakręcie w mojego P przydzwoniło:-(Aż mi się słabo zrobiło:-(Brzuch mi się napiął,nogi jak z waty...Szybko Radka zaprowadziłam i wracając podeszłam w to miejsce...U nas na osiedlu jest taki zakręt pieruński,którzy wszyscy pięknie ścinają.P jechał prawidłowo,po łuku a zza zakrętu babka wyskoczyła chyba ze 40 km./godz i w bok mu przywaliła:-(Całe drzwi wgniecione,dziura na nadkolu,dobrze,że P się nic nie stało bo nieciekawie to wygląda:no:Nie mógł wysiąść swoją stroną,takie wgniecenie...Okazało się,że kobita Polka,ni w ząb po angielsku,babka ponad 60 lat z dójką dzieciaków po trzecie jechała,żeby wszystkich do szkoły odwieźć.Ani jednego fotelika nie miała:no:P policji nie wzywał bo by miała kobieta przerąbane:sorry:Ewidentnie jej wina,do czego się przyznała:sorry:P spisał wszystkie jej dane i takie oświadczenie,że ona całą winę na siebie bierze...Szkoda mi jej też było bo starsza babka i te dzieci...Ale z dwojga złego dobrze,że nie P wina...
Tak więc zostaliśmy bez auta:-(A u Radka w szkole jednak ospa się rozprzestrzenia,dwoje kolejnych dzieciaków ma:-(Radek pewnie też załapie...i ja:wściekła/y:Ja się pochlastam:wściekła/y:Nawet nie będzie czym do lekarza jechać,o zakupach nie wspomnę:sorry:Już mi się odechciało wszystkiego:-(
Przepraszam,że ja tylko o sobie,ale tak jakoś nie mam weny...:-(
Ode mnie dla wszystkich foremek:

Szczęśliwych Walentynek
 
Dzien dobry

Tichonku wspolczuje,dobrze ze dla Twojego meza nic sie nie stalo ...W razie jak bedziecie potrzebowac gdzies podjechac to pisz smialo moj J co prawda ma teraz na popoludnie przez 4 dni ale piatek ma wolny takze jak cos to wal smialo :tak:


Szczesliwych Walentynek zycze....
 
reklama
Tichonku co za nieodpowiedzialna baba?Współczuję Wam,może jakieś auto zastępcze dostaniecie? A może szef wypożyczy na okres naprawy jakieś auto? U nas tak jest i właśnie przed sekundą M zadzwonił,że mu się auto zepsuło i stoi gdzieś w Trim :eek:
Ale dobrze,że P się nic nie stało! Szczęście w nieszczęściu.
Ale ta kobieta?? No w szoku jestem! Dzieci bez fotelików??To chyba jakaś niania? Mam nadzieję,że ma nauczkę na całe życie!! Sorki,ale wkurzyło mnie to,zjechałabym ją mocno i wcale szkoda mi by jej nie było,bo naraziła na utratę zdrowia Twojego P i te biedne dzieci :sorry:
 
Do góry