reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Margaritko I know I know :cool2::cool2: :*
I oczywiście rozumiem,że Nikusia nie była w sosie,sama bym nie była gdybym źle się czuła :sorry2::tak:
Zdrowiej Niki migusiem :-)

co do tortu to faktycznie,gdyby miał jeszcze te 2 dodatkowe piętra to w drzwiach by się nie zmieścił :szok::-D:-D Lubiczanka jak coś robi to na 200% git było :tak:


czekam na zakończenie wyborów...mam nadzieję,że się doczekam bo paja się drze :baffled:
 
reklama
Hey
Lubiczanko spoznilam sie bo juz po polnocy ale przyjmij najszczersze zyczenia od calej naszej rodzinki :-)

Emili zagladaj czesciej
No ladne slowka Jula zna ;-) ale wyobraAm soboe ze to smiesznie wyglada
Pauletta dobrze ze Zuzia juz lepiej buziak od cioci
Dobranoc mamuski
 
margaritta ja i tak bez humoru byłam:ninja2:a gości miałam od 12:baffled:a tak jak sie nudze to nikt nie przyjdzie:no:
wogole wszystko do.....:wściekła/y:spac nie moge:no:

sama zostałam??

kamcia serdeczne gratulacje!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hejka
My w trasie do Limerik dzieci do szkoly a my na kawke, impreza udana, wszystko pyszne, dzieci poszalaly przy kinekcie;)
Meggi wazne ze wogole przyjechaliscie;)

Dziekuje za glosy na mnie;) Postaram sie spelnic dobrze swoje obowiazki;) Teraz to musze do Anieczki pojechac na szkolenie;)
Lubiczanka w nocy wstala i sie zestresowala ze zapomniala glosu na mnie oddac , ale zr wygralam to sie uspokoila;)
Milego dnia
 
Hejka
My w trasie do Limerik dzieci do szkoly a my na kawke, impreza udana, wszystko pyszne, dzieci poszalaly przy kinekcie;)
Meggi wazne ze wogole przyjechaliscie;)

Dziekuje za glosy na mnie;) Postaram sie spelnic dobrze swoje obowiazki;) Teraz to musze do Anieczki pojechac na szkolenie;)
Lubiczanka w nocy wstala i sie zestresowala ze zapomniala glosu na mnie oddac , ale zr wygralam to sie uspokoila;)
Milego dnia

zaraz ochrzan dostaniesz za nie odbieranie fona!!!teraz to musisz byc grzeczna:-D
 
Dzien doberek:-)
Słonko wyglada i mam nadzieje ze wyjrzy na maxa bo tego potrzebuje, jak spragniony wody.
Ja zaraz wszamam sniadanko i czekam na wiesci czy mam do pracy sie zbierac, a tak mi sie nie chce. Rozleniwilam sie i lubie te poranki bez pospiechu:tak:
Kamcia gratuluje.
 
a my wrocilismy po 22 z imprezki, Asia padla w samochodzie, ale pierwsza do tańców na imprezie:-D, padla dzis pobudka o 7.30, ale znow spi, wiec potem pewnie jakis spacerek jak wstanie.
kamcia- gratulacje:-)
Pauletta- szkoda ze Zuzia tak cierpiala,ale dobrze ze tylko tak sie to skonczylo, zagoi sie, bidulka
lubiczanka- jak dziewczyny zachwalaja ze u Ciebie takie imprezki to moze nastepnym razem sie skusze;-):-)
Asienka R- jak tam Ania bez smoczka?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry