reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Bry\

Oficjalnie pożegnaliśmy smoka:-):-):-):-)
Dziecko zasnęło w 5 minut i spało bez pobudki i płaczu do rana:-D:-D:-D:cool2::cool2::cool2::cool2:, jestem z niej dumna:rofl2:

Pauletta biedna Zuzieńka:-(
Tichonku szczęśliwego lotu

Coś jeszcze komuś miałam, ale zapomniałam

Witam
Asienko to Gratulacje dla Anulki :-)

Kamcia gratulacje


Natalia wczoraj w dzien nie spala i o 20 juz mi padla wiec mialam luzik obejrzalam sobie film w samotnosci bo moj byl w pracy niestety :/
Nasi znajomi wczoraj nie przylecieli lot w Gdansku zostal odwolany,kupili nowe bilety i bede leciec ze Szczecina dzis maja byc mam nadzieje ze bede bo sie stesknilam za kolezanka :-)
 
Witam Laseczki;)
AsieńkaR- fajnie, że Anulka już bez smoczka;) w końcu duża pannica już;)
Frog - u mnie za oknem też słoneczko;) aż chce się ruszyć z domu...
Kamcia - gratulacje;)
Lubiczanka - chwal się no tu zaraz tortem - czekamy na fotki, bo dziewczyny tak zachwalają, więc my też chcemy zobaczyć;)
 
u nas dzisiaj wiosenna ciepła pogoda..
mała właśnie sobie śpi... mąż robi obiadek..
jak pięknie i cudownie:-p


asienko
gratulacje pożegnania ze smokiem...:tak:

kamcia nie bedzie tak źle..
hehe nic trudnego z tym moderowaniem:-p dasz radę napewno ;-)
 
Witam laseczki
Dorwalam sie do kompa u Lubiczanki hihi wróciłysmy z Limerik było bardzo miło u Drozdusi (dzieki kochana)
Asieńka gratulacje, duży krok do przodu bez smoka hihihi
Pauletta mam nadzieje że malutka jest ok jak paluszki?
ok zmykam wyganiaja mnie juz z kompa hihi Miłej niedzieli
 
No jestem:)
Wiesieńko-bez względu czy impreza ma byc czy też nie-zapraszam-drzwi moje zawsze dla gosci szeroko otwarte:)))
Andzulina-no chętnie bym wkleiła,ale...zapomnieliśmy aparatu i czegokolwiek i muszę czekać na uprzejmość któregoś z uprzejmych uczestników "imprezki"
Anineczko-no już-w drzwiach by sie nie zmiescił-taaaaa...Ale cieszę się,że jakoś ocalał:)
Margaritta-u nas zawsze;)))Jak Nika dzis?
Pauletta-no przykro mi strasznie-mało tego ciarki mnie przeszły kiedy najpierw Kamcia mi powiedziała,a potem czytałam o tym wypadku...Ale ciesze się,że bez poważnych obrazeń się skończyło:)buziaczek w rąsiulkę:*
Asieńko-no brawo-poszło naprawdę błyskawicznie:)
Raz jeszcze dziekuje Wam Dziewczynki za życzenia i pamięć...a mój tort zapomniany leży-nietkniety-kto chętny?????
 
Mialam z cora isc na spacer ale myszka moja zasnela o 15 obudzila sie niedawno,ehhh jak ja nie lubie jak w niedziele jestesmy same :-(
dobrze ze w przyszly weekend no i piatek(jedziemy do szpitala)moj J ma wolne :-) Jak pogoda dopisze to moze ruszymy na jakas wycieczke sobie

Kamcia to super ze spotkanie z Lubiczanka sie udalo :-)
 
Dadzia i jej wypasiony tort :rofl2:
2w6xc1d.jpg


po resztę udrzac do członka :cool2:
 
reklama
Do góry