reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Widzisz Andzia nie jestesmy takie osamotnione po tej stronie rzeki hihihi i możemy zrobić plan akcjii jak wykończyc Basiulki pracodawczynie:))

Ja jestem wolna anytime:)) Do wzięcia:))
 
taaaadammm - to tak jak ja;P czyli mogę pieszo sobie przyjść, coby kondycję utrzymać
Kamcia - w końcu nasze grono się powiększa:) a co do planów wykończenia szefowej... hmmm... strach się bać:) ty piękna i zdolna bestia, a ja??? niech pomyślę... zołza;P
 
oki Dziewuszki Wy sie dogadujcie na kiedy a ja juz uciekam pod kolderke bo jutro dalsza przeprawa z szefowa!!!!dzieki Wam juz cokolwiek wiem i bede sypac z rekawa moimi racjami ,oskarzeniami i sádem,zobaczymy co wskuram:)))a ,co....
 
reklama
Do góry