reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Cześć Mamy z Irlandii:-)
Nieśmiało wkręcam się w Wasz wątek, bo tak jak Wy jestem mamuśką z Irlandii i potrzbuje ostatnio bratnich dusz do pogadania:cool2:.
U mnie leje juz trzeci dzień bez przerwy, jak sobie radzicie w taką pogode z dzieciaczkami?
Pozdrawiam
 
waszka- rozgosc sie, ja rzadko pisze, ale dziewczyny nie pozwola Ci sie nudzic;-)
lubiczanka- ja wiem, ze zartowalas, ja czytam wszystko co skrobiecie tylko czasu brak na pisanie:sorry2:
asienka - nie martw sie jak Ania dojdzie do siebie to zobaczysz jak zacznie jesc, u nas tak bylo przynjamniej;-):-D
madbebe- zdrowka zycze, u nas ostatnio biegunka byla na zęby:-(
 
Ostatnia edycja:
Hejooo:-)
Witam mamunie i nowa mamusie waszke:-)Bratnich dusz tu pod dostatkiem.
Larcia dziekuje za popoludniowa kawke.Tobik bardzo szybko padl.No i jeszcze raz-zdjecie superr-to znaczy ta modeleczka na plazy:-):tak:
A mi sie zachcialo jakiegos placka.I zaczelam robic,tylko masa musi stac w lodowce do jutra ,wiec skoncze jutro.Moj maz jak wyszedl wczoraj o 6 rano,to wrocil dzis o 3 nad ranem.Biedak mi sie zapracuje na smierc-dzis go nigdzie nie puszczam.Tylko do 10 musze jeszcze na niego czekac.Chcialam mu zaserwowac jakas pyszna kolacje tylko pomyslu brak.
 
wilwia :-) Ja rowniez dziekuje, bylo milo :-) A nawet i Amanda sie sprawowala :-) Powiedzialas o tej kolacji i wiesz co mi przyszlo na mysl?Zapiekanka makaronowa z szynka,pieczarkami i ogromna iloscia zoltego sera,zalana sosem (smietana rozbita z jajkiem),zapieczona w piekarniku.Mmmmm :-) Moze sie skusisz na to?A za komplement z obrazem dziekuje, pora wziasc sie za siebie i wrocic do tej figury :-)
 
Ostatnia edycja:
Madbebe nie przez Ciebie taki spacer zaliczyłam wysyłkę akurat zrobiłam przy okazji bo poszłam nawiedzić lumpeks który akurat jest koło poczty więc przyjemne z pożytecznym :tak::tak::tak::tak: a w przyszłym tygodniu mnie mamusia wyżywi :-D już za dwa dni lecę do Pl :-)
waszka Witaj rozgość się :-)
 
Ciao!

Madbebe- ja tez ogladam 'TAP MADL' (jak to Dzoana mowi :)). POlewka....hehe....Tylko,ze ja w sumie srednio lubie ten program...ogladam z ciekawosci ale troche sztuczny jest. Dzis byl moj ukochany- Tomek Baranski....czizas...jak ten facet mnie jara to...majty przez glowe normalnie!!

Wilwienko- ty tu o plackach a ja umieram na jakies ciacho...stasznie mnie ostatnio wzielo na slodycze..i ciasto mi sie poprostu MARZY...jednak nie mam zadnych skladnikow...na dworze leje,,wiec ja o chlebie i wodzie :D

Kolejny dzien spedzony na kanapie....dostane na leb jak slowo daje...Alex tez. Ale jutro koniec- leje czy nie- ide do MB !!!

Z nudow zjadlam paznokcie do kosci niemalze....:(

Cos jeszcze chcialam ale zapomnialam....ehh...wiec jakby co to wroce.
AAA i witam nowa Mame-Waszke :)
 
reklama
Ja tez ogladam
Waszka rozgosc sie

Larcia musze wpasc zobaczyc ten twoj obraz ;-)
Wilwia i co wymyslilas na kolacje ja dzis serwowalam paste z avocado mniaam ale teraz chuchamy czosnkiem :-)
Dobranoc mamuski
 
Do góry