reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

siemano

my juz z Spocikiem a nozkach..o 6:30 juz pod krzaczkiem bylismy..hahah.teraz maly siedzi obok panci... wlasnie o zarejestrowalam na Fido :) wiec teraz jak zwieje to bedzie wiadomo ze to moje znalezisko jak go znajda..haha.

lece wstawic bulki dla Aluta do szkoly i polezec troszke jeszcze ..

milego dnia laseczki
 
reklama
helollll wpadlam sie przywitac.Witam takze nowa mamusie:))
Dziecie do szkoly trza zaprowadzic a na dworzu masakra jakas;(
A wiecie co ostatnio po glowie mi tichonek chodzila i wieczorem do syna powiedzialalm tichonek spac:)i sie klepnelam po glowie co ja wygaduje a moje dziecie mama ja jestem kacperek :))))A tak wogule to od niedzieli mdlosci mi minely i zastanawiam sie czy to normalne i troche sie stresuje ale chyba bede do czasu az nie zrobie kolejnego USG czyli 13 listopad (jescze troche zostalo tych dni a ciagna sie w nieskaczonosc)
Misia a co do Tomeczka zgadzam sie z toba w 1000% naprawde przystojniak a jak to pupa usza mniaaaaaaammmmm,ciekawi mnie ze takie ciacho i sam.
 
Dzień dobry
Tichonek-no pokaż się z tym swoim suwaczkiem:))))
Nie pamiętam co chciałam:(((
Misia-jak smaokowały pazurki?
Waszka-witamy:)
Larcia-też się chyba pokuszę o taką zapiekankę:)
Biola-no wreszcie nadszedł czas radowania się ciążą anie tylko odczuwania jej:)))
Dziś moja siostra ma rozmowę w sprawie kredytu dla mnie-trzymajcie kciuki.Tu nie chcą dawać,więc gdzie mamy walić-do ojczystych banków:)Oby tylko okazali więcej łaski jak tutejsze:/
Mykam teraz się owdzia w łacha jakiegoś-jak mi się nic nie chce jak taka szarówa za oknem:(
 
dziendobry
wieje, pada................:no::crazy: jak tu sie z domu ruszyc :baffled: nic sie nie chce....
czasem poczytam cio tam u Was ale jakis czasu malo na pisanie.......

ale planuje jakis dalszy wypad i tak sobie pomyslalam czy moze gdzies w Wasze strony sie wybrac i moze jakas mamusie poznac.... tylko czy znajdzie sie chetna mama zeby mnie przygarnac:-D:zawstydzona/y:

tak czy owak milego dnia wam zycze
 
hej Wam!
ja tez fisiuje w domu,ale w tym tyg. poki co nie ma jak sie wynurzyc poza podworko ;) Wczoraj bylismy cale 15min po czym lunelo :sorry2:
misia-mnie tez ciekawosc zzera:tak:a ze jestem na etapie 5go odcinka wiec Tomek jeszcze przede mna;-):-D
waszka-witaj i rozgosc sie:tak:

milego dnia!
 
Bry:-)
Dzień dobry
Tichonek-no pokaż się z tym swoim suwaczkiem:))))
Włala!:-)Jak zwykle piękne i strasznie mnie cieszą:happy2:
Witam Waszkę:tak:
lubiczanko trzymam kciuki za kredycik &&&&&&&


A wiecie co ostatnio po glowie mi tichonek chodzila i wieczorem do syna powiedzialalm tichonek spac:)i sie klepnelam po glowie co ja wygaduje a moje dziecie mama ja jestem kacperek :))))A tak wogule to od niedzieli mdlosci mi minely i zastanawiam sie czy to normalne i troche sie stresuje ale chyba bede do czasu az nie zrobie kolejnego USG czyli 13 listopad (jescze troche zostalo tych dni a ciagna sie w nieskaczonosc)
No wiesz:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Tak intensywnie o mnie myślisz?:szok::-D:-D:-DBiedny syn Twój,mama go nie poznała:-D:-DA poważnie to dzięki,że mnie wspominasz:-D
A co do mdłości to się tylko ciesz a nie martw.Mnie lekko męczyły popołudniami przez jakieś 2 tygodnie i szybko przeszły i się nie martwię z tego powodu:-)Ale ciężarne tak to już mają-coś boli-niedobrze,nie boli,czuję się świetnie-też niedobrze bo może powinno być źle:sorry2::-D
Idę jeść bom głodna i potem muszę powtórkę "Na Wspólnej" zobaczyć bo wczoraj przegapiłam:sorry2:
 
Dzindusia-zależy o jakich stronach mówisz-jeśli tych bliższych-Cashelowskich,to ja zapraszam:)))
Tichonek-nooo jaki śliczny-ochy achy;)))Rośnie bestyjka w Tobie jak na drożdżach:)
 
reklama
Do góry