reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

wiesienka-tez doczytalam o tych 21dniach.Dzieki. Mala ma tak brzydka twarz teraz:eek::dry:mam nadzieje ze jej to przejdzie.:-(Jutro sie skonsultuje z GP..:tak:
Happy Halloween!-zapomnialam:dry::sorry:
 
reklama
happy happy :tak::-D:-D

te lubiczanki i inne anineczki - mam nadzieje,ze noc byla przednia:rolleyes2: hmm znaczy wiem to ! i udanego dziejeszego dnia!

I specjalnie dla naszego ( znaczy anineczki)syncia hallołincia:confused::-D Mateuszka tylko szczęśliwych dni :tak:!!! I oby dzieciństwo trwało jak najdluzej !!!


tort-smietankowy-z-winogronami_1193_7.jpg
 
Dla Matta Wszystkiego najpiękniejszego i najbardziej wymarzonego!!!
birthday.jpg



A ja się muszę pochwalić bo nie wytrzymam:zawstydzona/y:P pojechał dziś po to łóżeczko i komodę+ pościel gratis i....przywiózł jeszcze ogromną torbę zabawek dla maluszka:-)Dziewczyna dodała pełno grzechotek,zabawek,karuzelę z pozytywką na łóżeczko,taką zabawkę z lusterkami,przyciskami,pierdółkami też do przyczepienia do szczebelków i jeszcze projektor Tomy z chmurkami na sufit,cichutko grający melodyjki:tak:No mówię Wam,zrobiłam deal życia:-DNie przesadzę jak powiem,że w tych zabawkach jest jeszcze ponad 100 Euro:-DI wszystko czyściutkie,niezniszczone i działające:tak:Ale jestem zadowolona:-)Aż mi głupio,że jeszcze utargowaliśmy te 10 Euro bo dziewczyna miała w ogłoszeniu 150 Jurków:zawstydzona/y:
takie łóżeczko: Pebble Cot - What's New - Mamas & Papas

 
Ostatnia edycja:
hellooo

wszystkiego naj najlepszego dla Matta :)
Happy_birthday_cake.jpg

a my z P wczoraj bylismy na imprezce..bylo super... dzieci z opiekunka i te zadowolone... bo niania mloda (19) polecona przez kolezanke ..a maluchy polubily ja a ona nemogla sie nachwalic jakie grzeczne i kochane dzieci mam..hahaha

no ok
zmykam
Happy Halloween

SDC18354.jpgSDC18350.jpgSDC18358.jpg
pencil.png
 
Didi siwtnie wygladaliscie:-D
Wilwia ale czadowa ta dynia:tak::szok:
Tichonku ale deal...oplacilo sie jak nie wiem co/...a lozeczko swietne:tak:
Anineczko dla Matta wszystkiego naj z okazji urodzin:)

Wlasnie nie dawno odjecjala Lady Zgaga z rodzinka:-(a tak bylo milo;-):-):tak:ale sie skonczylo....
 
Hejo mamuski
Ostatnio nie mam za bardzo czasu na forum
Kasiuleczka, przegapiłam, ze miałas urodzinki, zlozyłabym Ci zyczenia osobiscie, w takim razie Sto Latek szcześcia i spełnienia marzen

Wszystkiego najlepszego dla Mata, samych radosnych dni
images


Emma po Halloweenowych szalenstwach zasnela juz o 18, ciekawe o ktorej zrobi pobudkę :dry:
za to Eryk, chyba za duzo cukru zjad, bo biega po domu i spiewa happy paparatzzi, zwariował :-D
Tichonek, to super zakup zrobiłas :-)
 
Hello Mamuski,

Kasiuleczka wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen, przepraszam, ze spoznione, ale szczere!
Najlepsze zyczenia urodzinowe dla Twojego Synka Anineczka.
Didi wygladalas naprawde czadowo, bardzo, ale to bardzo mi sie podobalas. Domyslam sie, ze dzamprezka byla udana.
Kamcia paznokietki fajne, chyba mamy ta sama kosmetyczke ;)
Tichonek, swietny zakpu, juz na samym poczatku Wam sie tak szczesci to co potem. Oby tak dalej.Lozeczko rewelacja, maluch szczesciarzem bedzie, jak zachce mu sie wyjsc na swiat. A swoja droga super Kobitka z tej sprzedajacej.
Zgaga jak Adulina????Czekam na wiesci!!!!Ale z Ciebie globotrotter hihihi

To chyba na tyle, bo za wiele sie nie rozpisywalyscie,. A gdzie jest Lubiczanka??Na miotle gdzies poleciala(zart)????hihii
My wczoraj spedzilysmy z MOllunkiem fajnie dzionek w towarzystwie tym razem. Molly zakochala sie w mojej uczelnianej kolezance, bardziej niz we mnie. Z nia chciala isc za raczke, jej dala swoja ukochana pieluszke itp. Bylam pod wrazeniem. Wieczorem Skeff i jak najabardziej imprezka udana choc nie posiadalam tak superowego kostiumu jak Didi.
Milego wieczoru Dziewczyny.
 
reklama
Do góry