reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Woowww Wilwia- ale czaderska, oryginalna dynia!!! A moja mi zgrzybiala,splesniala i zasmierdla....musiala isc do kubla...a Hallowen jutro...:( Za to zupe dyniowa (eko) robie....oczywiscie niez tej zdechlej,zeby nie bylo!!
Tichonek-gratki za zakupy. ja tez mam taka bluzke z takim napisem :)Rozowa :) Ja t osie ciesze,ze nic absolutnie nic nie musze kupowac dla nowego bejbe...jedynie wozek podwojny i kazruzele na lozeczko,,ale to taki extras :)
 
reklama
Hej Kobitki! :-)
Strasznie rzadko do Was zagladam :zawstydzona/y:
Z ostatniej strony tylko to:
Wilwia super i brawo za odwage :-) No i pozdrow siostre ;)
Ja juz z niecierpliwoscia odliczam dni do staranek :-D Jeszcze troszke, ech ta cesarka :/
No i tak jak Misia, musze ino wozek podwojny zakupic :)

Co do badania przeziernosci ceny sa rozne, w Polmedzie placilam 120e, a w Medicusie 80e. No i pomiedzy 11 a 14tc sie robi.

Dziewczynki z Galway, jezeli bedziecie szukac opiekunki i natkniecie sie przypadkiem na niejaka pania Malgorzate K. (45 lat), to wystrzegajcie sie jej jak ognia!!! Kobieta podaje falszywe referencje i straszne kity wciska! Poza tym zamiast dzieckiem, zajmuje sie... swoja komorka! Mialam nieprzyjemnosc ja chwilowo zatrudnic, wyleciala z hukiem!!


Poza tym u nas dobrze, Alexik mial troche problemow ze zdrowkiem, w sumie to do dzis sie jeszcze troche ciagnie, ale juz jest lepiej. Ja do pracy wrocilam i jest mi zle!

Pozdrawiam Was cieplutko :)
 
witam wieczorową porą;)
Kasiuleczka - jeszcze raz wszystkiego najlepszego;)
Wilwia - a ja właśnie tak się coś domyślałam;) na naszym ostatnim spotkaniu - ale nic nam się nie przyznałaś;) w każdym razie - trzymam kciuki :)
a ja sałatki na jutrzejsze halloween party mam zrobione, drineczek się kończy - więc czas zawijać. pamiętajcie, że czas dzisiaj przesuwają :/ a rano moja kolej na wstawanie :(
 
hejka
Dzieki dziewczeta za zyczonka,u mnie wielkiej imprezy nie bylo tylko znajoma na drinaska i placuszek wpadla ale do 2 posiedzielismy dobrze ze to przestawienie czasu jest wiec pospalam. Z drinami tez nie przesadzilam a weszly mi tylko 2 , trzeciego juz M dopil hi hi i dobrze bo dzis zadnego kaca nie mam i sie dobrze czuje.
Ide moim czarownicom zrobic oczy i nos he he
Madbebe czy Twoja mala nie ma czasem tej trzydniówki, czy kilka dni temu nie miala zadnej goraczki? bo to sie najpierw gorczka pojawia niektore dzieci majá niská a niektóre bardzo wysoká, a po ok 3 dniach wysypka wyskakuje (cos ala rozyczka)moja oliva miala na buxce ráczkach szyi , brzuszku i pleckach i po okolo 3,4 dniach to zeszlo.
 
hej Wam!

kasiuleczka-wlasnie nie:no:Nic,zadnej goraczki:no:Poza tym wydaje mi sie ze miala 3dniowke jak bylismy w Hiszpanii..:eek:
Mala nadal wysypana:confused::-(

dziewczyny wiecie moze kto jest w Pl teraz i bylby z powrotem pod koniec przyszlego tygodnia? potrzebuje przywiezc cos z PL a boje sie zaufac poczcie,bo to dosc pilne..:sorry:
 
Ciao!

taaaa...ja na nogach o 6.....dla Ala zmiana czasu nie miala znaczenia....shit!

Wysprzatalm juz chatke, upocilam sie.....

Chcialam zaznaczyc,ze wlasnie weszlam dzis w II trymestr :)))))))

co ja jeszcze chcialam?.....ee.....kurde, zapominalam..No nic i will be back!!

Happy Hallowen!!
 
reklama
dzien dobry, moje dzieci male i duze spia, ja dopiero dzis jestem w stanie cos pisac. Jestem nadal chora, ale w czwartek w nocy mialam taka biegunke i wymioty ze juz chyba gorzej byc nie moglo. Nie wiedzialam co sie ze mna dzieje. Zjadlam fasolke taka szparagowa i nie wiem czy po niej czy co. Poczytam co u was pozniej i mam nadzieje ze znajde czas zeby cos skrobnac.
MADBEBE- Asia miala goraczke dopiero po 7dniach a doktorka nam powiedziala ze objawy po szczepionce moga wystapic nawet po 21!

HAPPY HALLOWEN.
 
Do góry