reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ciao.

Chyba jutro wybiore sie do monkey B. Moze jacys chetni?
Hej Kobiety,
Misia czy ja moglabym Cie prosic o ten artykul o diecie 5przemian? Moj email to kathy-ireland@hotmail.com dzieki z gory.
Ja bylam dzisiaj w Galway, bo mowie pogoda drugi dzien do du.... nie ma co jedziemy i fajnie, zakupowo bylo. Jutro odwiedzinki kolezanki z uczelni a potem wieczorem chyba wypad do Skeff.Nie ciesze sie za wczesnie, bo moze jeszcze nic z tego nie wyjsc, ale juz jestem podekscytowana, wieki temu bylam gdzies ostatni raz a tu jeszcze dojdzie, ze bez faceta. Mam wolne od niego hihii
Kasiuleczka zawsze do uslug,
dobra ide pisac referat na 100 slow z hiszpanskiego nie wiem czy dam rade,
papa
 
Hej mamuski:-)
Mi dzisiaj glowa peka,kiepsko sie czuje.Musze chyba zapodac sobie jakas mocniejsza tabletke przeciwbolowa.
Dzisiaj przyleciala moja siostra i wpadla na chwileczke.Byla zachwycona Tobim,nie widziala go raptem miesiac a twierdzi,ze bardzo sie zmienil.Przywiozla mi zapas kwasu foliowego i tu Wam zdradze,ze powolutku zaczynamy staranka o nastepna dzidzie:-):tak:wiem,ze powinnam kwas brac duzo wczesniej,no ale tak nagle wyszlo...;-)Wlasciwie tak "fizycznie"zaczniemy dzialac za jakis miesiac do dwoch-no ale swiadoma decyzja juz podjeta:-)
Misia ja poprosze rowniez o ten artykul.A o ktorej bedziesz jutro w MB?
 
Dzień dobry:)
Tichonek-nie pomogę,bo ja tutaj żadnych badań nie miałam-nawet tego z glukozą???Ale wypytaj-nic nie zaszkodzi:)
Misia-a Ty dziś nie w pracy?
Madbebe-szczeka jak pies czy z ę?Bo jak zgrzyta-to mój Daniel też swego czasu zgrzytał-śmieszne to było,ale wydaje mi się,że poprostu odkrył,że ma coś tam w paszczęce:)))Noooo chybaże chodzi o wykrycie kolejnych zębólców:)))
Wilwia-nooo-trzymam kciuki:)))
Margaritta-where are U???
Kamcia-ja nawet sobie pazurków nie mogę skomponować,bo w niedzielę mam uczestniczyć we mszy-tzn.jakieś tam dary księdzu podawać i jakby takie demoniczne wyglądały;))))
Miłej sobótki Dziewczęta.Niech moc będzie z Wami:)))
 
Hejka kobitki pogoda do d....y nic sie nie chce robic spac,no ale coz synal mi nie daje pobudka 7 i koniec spania:(
Misia tak z ciekawosci ten klub sie nazywa Monkey Beach bo jak napisalas monkey odrazu przypomnialy mi sie wakacje bo na teneryfie jest taki klubik i bylo super:))))
Mnie mdlosci nie opuszczaja a co jest najgorsze mam takie odruchy wymiotne ze szok a nie moge zwrocic czy to jest normalne,z kacprem w ciazy to zwracalam zawsze rano i przez caly dzien spokoj byl:)a tu mecze sie caly dzien.Nastepne USG bede miec dopiero za dwa tyg bo lekarza nie bedzie za tydz i czekaja mnie jescze dwa dlugie tyg niepewnosci:(((((((
Lubiczanka a co ty taka pomocnica ksiedza sie zrobilas hiii:))))))
 
witam!
lubiczanka-hahah...dopiero sobie zdalam sprawę!-tak to jest jak sie nie ma polskich znakow:sorry2: chodzilo o szczękanie/zgrzytanie;-)-mamy prawa,gorna jedynke:tak::-)

co mnie bardziej zastanawia-wikcie kilka dni temu zaczely sie pojawaiac pojedyncze krostki na twarzy..Znikaly po jakims czasie i pozniej pojawialy sie nowe,w innym miejscu.Teraz ma je na brzuszku i kilka na twarzy po nocy..Mam to laczyc ze szczepieniem?:confused2:Nic jej nie dolega poza tym,tzn.rozrabia jak zwykle;-)

zaraz lecimy na zakupki,coby zdarzyc przed drzemka;-)
biola-misi chodzilo o monkey busines-centrum zabaw dla dzieci;-)
wilwia-3mam kciuki za staranka!;-)

lece!milego dnia!
 
Hej kobietki
Wilwia kciuki zaciśnięte:-)
Madbebe może to faktycznie po szczepieniu, ale dziwne to jakieś a może coś zjadła i wywołało alergię:sorry:
Kasiuelczka wszystkiego najlepszego:-):-):-):-) z okazji urodzin i gratulacje za odkciukowanie, ja bym chciała oduczyć Anię smoka, ale na razie efekty marne:-(

Ania wstała o 7.30, przyszła pod nasze łóżko i jeszcze sobie poleżałyśmy do 8.30.

Miłej soboty dziewczynki
 
reklama
Wiedziałam,że o czymś zapomniałam
Kasiuleczka-oprócz gratków dla córuni za bezbolesne odkciukowanie Wszystkiego najlepszego-czego sobie sama zapragniesz:)
Biola-aaaa...Poprostu inni rodzice dzieci komunijnych olali sprawę i nie pofatygowali się na spotkanie.Akurat Dawid był w grupie dzieci,które mają te dary zanieść i zabrakło reszty dzieci(3ki!!!)i zapytali mnie czy jeśli ich nie będzie w niedzielę czy mogę pójść z synkiem-a mnie tam wszystko jedno-i |Dawid się będzie lepiej(pewniej)czuł:)))
Madbebe-no tak sobie pomyślałam właśnie;)))A co do kropek-hmmm...Gdyby pojawiały się wyłącznie na buzce,to miałabym siagnozę(prawdopodobną),ale ,że na brzusiu też się zjawiły to nie wiem...Zobacz może przez weekend.Może faktycznie to odczyn poszczepienny:)ale z pewnością nic złego-tej wersji się trzymajmy i tak ma być:)
Asieńko-mam nadzieję,że przygarnęliście Anię do łóżka,a nie leżeliście a ona pod tym łóżkiem;)))
 
Do góry