reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam!
ale ciemno!:szok:ten dyszcz to normalnie:no::angry:-znowu powodzie sie zaczna,juz dzis ostrzegali ze 4cm ma spasc w niektorych miejscach:eek::baffled:
kamcia-pazurki sliczne!mi tez sie chce,ale ciagle cos..:baffled:moze kiedys;-)
pauletta-fajnie ze tak sie zajmuja Wiktorem!oby efekty byly jak najszybciej:tak:
No wlasnie-gdzie asienka?:confused2:

milego dzionka!
 
reklama
asienko-a Ciebie gdzie wcięło?????

dziękuję, że o mnie myślicie:-). Wczoraj jeździliśmy do Dublina po nowy paszport Anusi, nie było nas cały dzionek, a jak wróciliśmy to byłam tak zmęczona, że nie miałam siły na nic
Zaszaleliśmy z M;-):rofl2:, kupiliśmy Ani nową zabawkę, jakby ich mało miała:rofl2::rofl2::rofl2:, pociąg Vtech
Google Tłumacz

Szaleństwo istne:biggrin2::biggrin2::biggrin2:, trochę żałuję, że te wszystkie jej zabawki są po angielsku, ale cóż, na razie nie mamy za bardzo wyboru

Misia o kurcze, najważniejsze, że szwagierce nic się nie stało

U nas leje od rana, chmurzyska ciemne wiszą:no::confused2::baffled:
 
Bry:-)
I brrryyyy,jak paskudnie na dworze:baffled:
Ja dziś do 9-tej pospałam ale kończą się dobre czasy i od poniedziałku zaś wstawanie o 7-ej:sorry:A we wtorek mam pierwszą wizytę w szpitalu i znów mi się stresss zaczyna:sorry:

Tichonku a może podać Ci wymiary dokładne na priv tych spodenek??;-)
Znam rozmiar,spokojna głowa:tak:.I nawet mam maszynę do szycia coby je zreperować i skrócić bo bez tego z moim wzrostem ani rusz:-DJak ich nie zbyjesz to ja (mam nadzieję w listopadzie) będę u Zgagi,mogę przymierzyć i wtedy Ci udowodnić,że w nie niekoniecznie wlezę:-DAlbo jakimś cudem się zmieścić i je odkupić:tak:
Tichonek-hmmm...A może (jak znjdę)to wezmę te spodenki do Anineczki,bo z tego co widzę,to M często w regiony Margarittowe zajeżdża i by je tam podrzucił,a Ty sobie kiedyś odbierzesz???Że co proszę z tym rozmiarem?Szkła pomniejszające miałaś czy jakie co???
O,to jest myśl:tak:Jak znajdziesz to można tak zrobić:tak:A z moim rozmiarem to jest tak,że ja mam bardzo grubą wewnętrzną stronę ud i po prostu czasem spodnie jednego rozmiaru mi nie chcę wleźć a inne w tym samy rozmiarze pasują.
Koniec końców,dziewczyny ja muszę przymierzyć,żeby kupić i o!Ale jutro już na pewno jadę po jedne bo mam dość gniecenia:tak:Tylko nie wiem czy dżiny czy jakieś materiałowe kupię:sorry:
 
A powiedzcie mi taką rzecz bo rozumiem,że przezierności karkowej w szpitalu tu nie robią w ramach bezpłatnych badań:sorry:Ale tak czy siak jak to się po engliszu zwie?W ogóle robią jakiekolwiek badania genetyczne ciężarnym,powiedzmy takim po 35-tce jak w Polsce?Wiem,wiem,że Wy tu wszystkie piękne i młode:-Dale może macie jakieś rozeznanie?A ile takie badanie w polskiej przychodni może kosztować?
 
dziękuję, że o mnie myślicie:-). Wczoraj jeździliśmy do Dublina po nowy paszport Anusi, nie było nas cały dzionek, a jak wróciliśmy to byłam tak zmęczona, że nie miałam siły na nic
Zaszaleliśmy z M;-):rofl2:, kupiliśmy Ani nową zabawkę, jakby ich mało miała:rofl2::rofl2::rofl2:, pociąg Vtech
Google Tłumacz

Szaleństwo istne:biggrin2::biggrin2::biggrin2:, trochę żałuję, że te wszystkie jej zabawki są po angielsku, ale cóż, na razie nie mamy za bardzo wyboru

Misia o kurcze, najważniejsze, że szwagierce nic się nie stało

U nas leje od rana, chmurzyska ciemne wiszą:no::confused2::baffled:

Hej Asienka, no wlasciwie wszystkie Laseczki.
Ja tez uwielbiam mojej malej kupowac zabawki, a moj na mnie krzyczy ze mam czas jej dac,zeby sie nacieszyla a nie lece juz po nastepa, ale ja tak nie umiem.ten pociag jest swietny, powiedz mi jak Twoja Anulka?Zainteresowana mocno czy tak wiesz on ile?bo ja mysle zeby mojej malej tez kupic ten pociag pod pretekstem mikolajkowego prezentu hihihi ale chce zeby lubila bo wiekszosc po jakims czasie sie jej nudzi.
zycze milego dnia
 
witam , chciałam tylko napisać że żyję i wszystko ok..
byłam na badaniach przedwczoraj i również z dzidzią wszystko wporządku...

pozdrawiam i zmykam bo strasznie mnie głowa boli:baffled:
 
Hej Asienka, no wlasciwie wszystkie Laseczki.
Ja tez uwielbiam mojej malej kupowac zabawki, a moj na mnie krzyczy ze mam czas jej dac,zeby sie nacieszyla a nie lece juz po nastepa, ale ja tak nie umiem.ten pociag jest swietny, powiedz mi jak Twoja Anulka?Zainteresowana mocno czy tak wiesz on ile?bo ja mysle zeby mojej malej tez kupic ten pociag pod pretekstem mikolajkowego prezentu hihihi ale chce zeby lubila bo wiekszosc po jakims czasie sie jej nudzi.
zycze milego dnia

Generalnie jej się podoba, siada i jeździ, klocki lubi wrzucać, piosenki jej się podobają, ale moje dziecko kocha wszystkie grające i świecące
 
reklama
witam , chciałam tylko napisać że żyję i wszystko ok..
byłam na badaniach przedwczoraj i również z dzidzią wszystko wporządku...

pozdrawiam i zmykam bo strasznie mnie głowa boli:baffled:
hej kompa juz naprawialas.????
Super ze wsio ok:tak:

Asienka swietna ta zabawka...ale moj mlody zaraz by ja roztrzaskal....kupilam mu ostatnio ciuchcie drewniana...tzn taka ze klocki sie naklada i buduje pociag....i co kolko juz urwane....:baffled:
Ostatnio b.rzuca zabawkami o podloge...tlumacze po 100000razy ze nie wolno itp...jak bierze drugi raz ta sama rzecz i znow rzuca to ja wyrzucam do kosza:sorry::rofl2:nie wiem czy to dobry sposob ,ale moze nie bawem sie przekonamy....
Zreszta tak jak M powiedzial ,jego i tak nie interesuja zabawki,to nawet jak ich za chwile nie bedzie mial wcale to na pewno plakac zanimi nie bedzie.
ajk ktos przyjdzie z dzieckiem to wtedy jest najgorzej.....bo on akurat chce sie bawic zabawkami,a takto caly zcas moga stac w podle:baffled:

U nas leje i leje.....musze wziasc sie za umycie podlog na dole....i garow po szymka obiedzie
 
Do góry