reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Tichonek dopiero doczytalam,ze Lubiczanka troche daleko do Dublina ale moze kiedys :).
Mozemy sie spotkac z Asienka_r moze ktoregos dnia-miloby bylo Was poznac dziewczyny.Asienka jest z Rush i nie wiem gdzie sie spotykacie.Jak Ty Tichonek masz chwile ktoregos dnia mozemy wyskoczyc popoludniu do galaxy z chlopakami.
 
dzień doberek:-)
Aga Natalia zdjęcia rewelacyjne:tak: a gdzie robiłaś jeśli można spytać?już od jakiegoś czasu myślę o takiej sesji z moimi bąblami:-)
Pauletta torcik wygląda przepysznie:-p trzymam kciuki za bezbolesne odstawianie cycocha;-)
idę na kawę i jakiś obiadzik wyczarować,miłego dzionka
 
Tichonek dopiero doczytalam,ze Lubiczanka troche daleko do Dublina ale moze kiedys :).
Mozemy sie spotkac z Asienka_r moze ktoregos dnia-miloby bylo Was poznac dziewczyny.Asienka jest z Rush i nie wiem gdzie sie spotykacie.Jak Ty Tichonek masz chwile ktoregos dnia mozemy wyskoczyc popoludniu do galaxy z chlopakami.
My najczęściej spotykamy się w Pavillionach na jakiejś kawce:tak:Z Asienką_r się widujemy,z Edytą,jeszcze Renni z naszego forum:tak:
Do Fun Galaxy bardzo chętnie z tym,że Radek do 13:10 w szkole,potem coś musi zjeść i zadanie odrobić i tak od 14-tej mamy luzzzz:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam;)
kurcze - gdzie to słońce??? ja do miasta się wybieram i liczyłam na jakąś sprzyjającą pogodę...
Pauletta - jakie serducho wielkie - i takie różowe ;P
Tichonku - to ja poproszę codziennie taką porcję energii i dobrego humorku - jesień/zima (?) idzie, więc napewno się przyda;)
Aga_Natalia - śliczne zdjęcia i rodzinka super
 
Tichonek to super w Pavilonach albo w okolicy jestem prawie codziennie heh,to jak cos dajcie znac jak bedziecie wybierac sie na kawke.
W czwartek przyjezdza do mnie znajoma z synkiem z Dublina i pojdziemy do galaxy,maly moj bardzo lubi wiec kazdego innego dnia tez z checia pojdziemy,daj znac ktory dzien Tobie odpowiada :)
 
Tichonek moja propozycja jest aktualna zrobisz jak uważasz nie bede zmuszac nikogo na spotkania moj dom stoi otworem kto chce może zawsze domnie wpaść jak coś znasz mój adres.
doniko jak wróce odezwe sie na gg jesli masz aktualnie to samo
 
:) widze ze wy juz tu wszystkie strasznie zzyte jestescie ;)

ja to jestem zalamana ;) chcialam akwarium na zlota rybke ;) a mam prawie 200 litrowego hebla w domu ehhhh nawet nie mam tego gdzie postawic... a rybka ma z 3 cm... wiec musi sie dziwnie czuc w takim czyms ;)
 
reklama
hejka w poludnie
Pauletto wszystkiego dobrego a torcik fajniusi
Biola gratuluje zafasolowania, odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj
Doniko Ruda witam was mamusie
Aga Natalia cudne zdjecia dziewczynki przesliczne, mam znajomá ktora robi foteczki takie i chyba mieszka w Twoich okolicach.

hmmm no i nie wiem czy wszystko co chcialam napisalam tyle naprodukowalyscie... nic lece sie szykowac bo zaraz do miasta smigamy na podpis ehhhh.
 
Do góry