reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Łoj dziewczyny-Wy mi tu o wieku nie rozprawiajcie-mamy tyle na ile się czujemy
Tichonek-a nie zauważyłaś ,że tutejsze kobietki w Twoim wieku zaczynają zachodzić w ciąż po raz pierwszy???????????????????????????i o!!!
 
reklama
Alex jaka mgła?u mnie piękne słoneczko.a z tymi oczami to pogoń Gp bo ty niedługo rodzić będziesz i żeby zdążyli cię przebadać:sorry2:


No u mnie z rana bylo takie zachmurzenie ze nic nie widzialam ale teraz jest piekne sloneczko


biola ogromne gratulacje ja oby dwie ciazae przechodzilam bardzo dobrze jak bym wogole w niej nie byla ale za to ta teraz to koszmarnie juz chyba 2 tygodnie po zafasolkowaniu czulam ruzniaste dolegliwosci pewnie dlatego ze to ciaza blizniacza


A ja pierwsza wizyte mialam w 12 tyg.
 
Łoj dziewczyny-Wy mi tu o wieku nie rozprawiajcie-mamy tyle na ile się czujemy
Tichonek-a nie zauważyłaś ,że tutejsze kobietki w Twoim wieku zaczynają zachodzić w ciąż po raz pierwszy???????????????????????????i o!!!
No tyż prowda:-p
A ja jestem przeszczęśliwa,Next mi w Swords otwierają:-)Uwielbiam ten sklep,szczególnie jak są promocje:-)

Ewelcia,Pauletta,didi,gdzież Wy?
A kiedy anineczka powraca?Podglądnęłam jej suwaczek owulacyjny i ciekawam czy coś się działo:-p
 
Witam sie
Wpadam na chwile poczytałam:)
Spóznione życzenia:
Gastone sto lat
Wiktorka juz roczek ma ale ten czas leci buziaki jak sie impreza udała?
Biola gratuluje!!!!!
Lubiczanko zdrowka zycze.
Ja tu cały czas winko pije i relaks, wczoraj bylismy cały dzien w parku rozrywki super było:) Dzis plaża :)
No zmykam na szczescie b.duzo nie pisałyscie wiec nie mialam tragedii z nadrobieniem:)
Margaritta wygrzewaj sie:)
 
reklama
ja dopiero teraz:sorry2:tez mnie troche nie bylo..;-)
Margaritta,kamcia-wygrzewajcie sie dziolchy!milego wakacjowania!
kamcia-jak na moje oko imprezka udana:tak:Wikta szczesliwa,a to najwazniejsze;-)
My dzis w miescie z Wikta,kupilam jej ta kuchnie w koncu:happy2:Troche polazilysmy po sklepach bo dostala gift cards'y od chrzestnej..ale w sumie nic ciekawego mi sie w oczy nie rzucilo;-)
Ja pomeczona,slabo spimy ostatnio:dry:Ale ogolnie nastroje dopisuja;-)
biola-gratuluje i 3mam kciuki zeby to byly zwykle bole ciazowe:tak:choc pewnie sa;-)
witam nowa foremke:happy2:
Milego wieczorku Wam!
 
Do góry