reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejooo:-) ale miałam fajną nockę:sorry2: Wiktor o 5 nam taką komorę gazową urządził że szok:szok: smród mnie normalnie obudził :eek: poczekałam jak skończy biore się za przebieranie wszystko ładnie wyczyściłam a ten znowu :baffled: no to poczekałam znów wyczyściłam podłożyłam czystą pieluchę a ten znowu :confused2: a na koniec jeszcze się oblał i prześcieradło :oo2: no kurde takie wypadki to miałam jak on niemowlakiem był :sorry2::sorry2::sorry2:no ale przynajmniej mi się w nocy nie nudziło :-D bo po co spać :sorry2:
a tak po za tym to dzieeeeeeeeeeeeeeeń dobryyyyyyyyyyy bardzo :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Hejooo:-) ale miałam fajną nockę:sorry2: Wiktor o 5 nam taką komorę gazową urządził że szok:szok: smród mnie normalnie obudził :eek: poczekałam jak skończy biore się za przebieranie wszystko ładnie wyczyściłam a ten znowu :baffled: no to poczekałam znów wyczyściłam podłożyłam czystą pieluchę a ten znowu :confused2: a na koniec jeszcze się oblał i prześcieradło :oo2: no kurde takie wypadki to miałam jak on niemowlakiem był :sorry2::sorry2::sorry2:no ale przynajmniej mi się w nocy nie nudziło :-D bo po co spać :sorry2:
a tak po za tym to dzieeeeeeeeeeeeeeeń dobryyyyyyyyyyy bardzo :-D:-D:-D:-D

Pauletta:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

dzień dobry
Ania znowu płakała w nocy przez sen, pewnie znowu zęby idą

Margaritta miłego pakowania
 
Noż kur..czaku no!!!Posta mi wcięło:crazy::angry:
Ewelcia-no ponoć tak jest,że lepiej żeby maluch chorował na ospę prędzej niż pózniej,ale nie wiem jak to jest w praktyce-z pewnością najlepiej chorować w dzieciństwie,bo dorosły może mieć niewesołe przejścia...i komplikacje:-(A dziewczynka dla Szymcia-dobrze,że taki ma temperament-no gdyby oboje roznosiła energia byłby "czeski film"...w związkach ważna jest równowaga;-)
Margaritta-już teraz Ci piszę,cobym potem nie zapomniała-życzymy Wam mega udanych wczasów-wypocznijcie sobie za wszystkie czasy!!!:-):-D
Pauletta-nie ma to jak miły poranek;-):rofl2:
A moje Kochanie mi dziś niespodziankę zrobiło i po siódmej zabrało całą ekipę na dół-i pospałam sobie do 8.40-ł matko...chyba ostatni raz tak siię wyspałam...:confused:Niepamiętam kiedy:tak::-D
 
Gastone i Wiktoria - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Asieńka - no zdolna dziewczynka z tej twojej Anulki:)
Kasiuleczka - nie ma problemu - a mi udało się przyjechać szybciej niż A ;)
Ewelcia - a może Szym zwolni przy nowej koleżance?
Lubiczanka - mi też możesz podesłać tą ospę;)

 
PAuletta:rofl2::rofl2::rofl2:
lubiczanko fajnie ze chociaz dzis udalo ci sie pospac dluzej....mam nadzieje ze juz nie dlugo Danielek sie poprawi:tak:;-)

A ja sprzatam ,ale zrobilam sobie przerwe na odstresowanie....z moim mlodym to sie nie da sprzatac...ja w jednym pokoju poukladam i pojde do drugiego a ten juz zdarzy w tym pierwszym balagan zrobic:baffled:....wiec wole jak on spi albo jak m z nim siedzi a ja ogarniam....dobrze ze mam bramki na schodach to jak siedzi na dole to nie leci na gore i nie robi "porzadkow"....

Nie wiem co mu jest ale nie odgania mnie od kompa:rofl2:siedzi na podlodze i czyta gazete:-D...eeee znudzila mu sie sie:baffled::baffled::baffled:
 
Hey laski co z wami??
Ja wlasnie siadlam bo w kuchni urzedowalam
Robilam salatke na reklamach Mam talent
Mam nadzieje ze bedzie zjadalna ;-)

Spotkalam dzis Misie i ma juz taki sliczny ciazowy brzuszek :-) :-) :-)
Spokojnej nocy mamuski!

A jeszcze cos Ewelcia na razie jej nie dalam czopkow vuburcol bo dopiero dzis wzielam od Didi ale po paracetamolu wczoraj ok
Dzis byla nawet znosna pol dnia z tatusiem i w ogole pobila swoj rekord drzemki 4 godziny haha szok normalnie az moj M niedowierzal ze ona tyle spi
Oki teraz juz zmykam
 
Ostatnia edycja:
Halo ja juz myslalam, ze u mnie cos forum niezbyt dobrze dziala, ze tutaj taka cisza, ale najwidoczniej wszystko u mnie ok, tylko mamuski tak jakos ucichly hihihi
dobrej nocy
 
Ciao!!

czizas Monia- caly dzien nie moge wyjsc z szoku,ze tak rosne....az A mi foty porobil...ciagle nie wierzy,ze tam tylko jedno jest. No bo toz to 10 tydz (jutro) a ja juz mam babzun taki,ze mi rodzice w szkole gratulowali!!!!!

No a tak wogole to dzis w szkole ogladalam z dziecmi Akademie Pana Kleksa...i...sluchajcie jaka siara....poryczalam sie!! I wez tu tlumacz dzieciom,ze to ze wzruszenia bo to film mojego dziecinstwa i od lat nie widzialam...i te piosenki .....o boze....normalnie masakra!!! haha
Al juz dzis sie lepiej czul choc zuje cale lapy!

A ja nie moge patrzec na obiady....coraz bardziej nie moge jesc miesa...ciagle bym tylko platki jadla i pila mleko!
Ide po nastepna miske....ciaaooooo
 
reklama
Misia - wooooow no nie żartuj sobie z tym brzuszkiem :szok: aż nie mogę się doczekać jutra, kiedy cię zobaczę ;-)
Moniadan - faktycznie Emka zaszalała z drzemką... a sałatkę ocenimy jutro :-p
 
Do góry