reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hello
A ja wlasnie kawke popijam. Mmmmmm...jakas polska drozdzoweczka by sie do niej przydala:sorry: Ale w sumie dobrze, ze jej nie ma, bo zawsze to mniej w d***e:-)

Ksiun, Julek ma sie calkiem niezle. Nie wiem za bardzo o co z tym jego katarem chodzi, bo raz go ma a raz nie:eek: Ogolnie, to slychac, ze cos mu tam w nosku siedzi ale nic nie wylatuje i oddycha tez raczej bez problemu:tak: A teraz sobie smacznie spi i bynajmniej nic mu nie dokucza:-)

Ide, bo Ada chce sie w lekarza bawic:eek: Naznosila mi lalki, miski i mam im choroby wmawiac:-D:-D Ale poki co szuka, bo zapodziala sluchawki z Dora i zanim je znajdzie (jesli je znajdzie), to dr Zgaga ma jeszcze chwilke dla siebie, na forum:-D:-D:-D
 
A ja zrobilam krupnik leczo i jeszcze wymyslilam zeby zrobic domowe nuggetsy bo chcialam dzieciakom na urodziny zaserwowac e trakcie robienia okaxalo sie ze nie mam bulki tartej wiec na szybko miksowalam chleb tostowy bo tylko to mialam pod reka
Kulki wygladaja fajnie ciekawe tylko jak smakuja ;-)
Margaritta a jaka tam jest temperatura teraz? Na ile jedziecie? Znajac zycie wezmiesz za duzo ja zawsze tak mam :-)
 
No i moje drobiowe kuleczki nie byly takie smaczne na jakie wygladaly
Przesolilam mieso bylo za slabo zmielone i zbyt suche :-s
A moze macie jakies przepisy na kulki drobiowe zeby dobre wyszly??

Moja Emcia bardzo lubi nuggetsy ale nie chce jej mrozonych kupowac wolalabym sama zrobic
Ma ktoras z galwayowskich dziewczyn maszynke do mielenia miesa??
 
dziewczyny wiem, ze to nie jest odpowiedni watek, ale najpierw chcialam sprobowac tutaj,
mam telefon nokia c5, nowiuski do sprzedania.cena do uzgodnienia lub negocjacji, prosze zainteresowanych pisac na priva.
dlaczego sprzedaje, bo bralam sobie nr na abonament a telefon mam.
 
Właśnie moje dziecię się wyrżnęło i ma"fifę "na środku czoła:/
Tichonek,Margaritta-straszne straszności mi tu wypisujecie:(((Och te zycie...
Madbebe-zdolna bestyjka z koleżanki...szkoda,że taka bliżej mnie nie zamieszkuje;)
Misia-ciesz\ę się,że widać poprawę
Tichonek-no nie-do brudnego kibelka nie będziesz chodzić;)
Renni-na wątku jest dużo serniczkowych przepisów...Ja robiłam na murzynku-super mieciusi i delikatny:)ale ciut pracochłonny:/
Uciekam potulać mojego berbylka:)
Ewelcia-kochanie-w dzień oki,za to w nocy-strachowicie:(((
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry