reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej kobietki
Andzia ma katar i tak nam w nocy płakała, że szok. Nie dość, że organizm osłabiony po szczepionce to jeszcze ją katarem zarazili moi współlokatorzy:no::no::no::crazy:. Ale zaliczyliśmy niedzielny spacerek, bo tak ładna pogoda była, że szkoda w domu siedzieć.

Miłego wieczorku
 
reklama
lubiczanko nio tak sie blakam i miejsca sobie szukam.....:-D:-D nio a na serio to malo czasu mialam a dodatkowo w pl bylismy wiec tymbardziej zagladac nie bylo kiedy a o pisaniuu niewspomne :sorry::sorry:
nio ale moze teraz wiecej czasu bedzie na czytanie i pisanie :tak::tak:
 
Ze mna coraz gorzej....ledwo na oczy patrze....:(

Kamcia- czosnek ma wlasciwosci wczesnoporonne takze ja podziekuje...hehe...ale miod, mleko itp to jasne...tylko ze nie pomaga. Miodu juz zjadlam poltora sloika.
 
Misia - bidulko ty - leć jutro do GP, bo to coraz bardziej nieciekawie się dzieje :no:
a ja jednak się zmobilizowała i zaryzykowała spacer do dunnse i potem naplac zabaw. 3 godzinki :sorry: nogi to mi do d*** włażą. moje dziecko w sklepie się zbuntowało, więc musiałam go z wózka wypuścić - no i się zaczęło - uciekał mi wszędzie, byle nie w tą stronę, w którą matka idzie, zrzucał rzeczy z półek, chował się za regały - chyba mu smycz kupię :-p a z placu zabaw to siłą go wyciągałam - ryk był na całe osiedle :szok: ja nie wiem, skąd te dzieci mają tyle energii... ale przynajmniej nie padało ;-)
no nic - idę się wyszałerować, a potem może jakiś filmik zapodam :-)
 
misia-chyba jednak musisz zarzyc ten antybiotyk.Zdrowka!
lubiczanko-dzieki za dobre checi zlota kobito!pozdrowka Wam i gosciom Waszym!;-)
asienko-zdrowka dla Anulki!
wiesienko-fajnie ze imprezka udana.Teraz jeszcze tylko nasza imprezka zostala..;-)
Myslelismy,myslelismy i generalnie A. wybral prezent dla malej,a pozniej dorzucil jeszcze dwa,bo z promocji,wiec jak tu nie wziac coreczce ;-)Jedna to maszyna do baniek za 5euro,a druga taka slodka drewniana krowa do bujania sie,znaczy sie na biegunach-za 10e;-)(wszystko w tesco,maszyna do baniek jeszcze byla 1lub 2 sztuki,a tych bujanych cudeniek jest kilka;sa tez inne wzory,ale nie pamietam jakie:sorry:)
A na prezent wlasciwy kupilismy to:
Wooden Activity Cube – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
Niech sie dziecie rozwija;-)Tych grajacych zabawek to mamy juz zatrzesienie w sumie:eek:Wikta nie wie za ktora sie zlapac,a polowa i tak schowana.No i tak o:happy:

Teraz A. z landlordem buszuja po domu bo cos piec szwankuje.Jak mi mala obudza to ich kilne!:cool:
Dobranoc!:happy:
 
Hej mamuski,

A ja jednak zdecydowalam sie na wyjazd do Galway i nie zaluje :-):-):-):-) Spedzilam superowo czas z moja coreczka i sie niezle ubawilam, zreszta jak wiekszosc ludzi hihihi:tak::tak::tak:
Najpierw plac zbaw, uroczy kolo Katedry,pol godziny hustawka, bo moja coreczka pokochala hustu hustu :tak::-D:tak::-D:tak: a potem w koncu ja zdjelam, jak mi sie juz niedobrze robilo i zaproponowalam inne atrakcje, z ktorych mozna tam korzystac.Skusila sie i oczywiscie caly czas w swoich okularach przeciwslonecznych, ostatnio ich nie zdejmuje i nawet w samochodzie w nich zasypia. Ludzie patrzyli i smiali sie :-):-D:-)
Potem zlapal nas na chwilke deszczyk i ruszylysmy na ciacho(czyt.miacho), Boots i potem wypuscilam moje serducho z wozka na Shop Street i zaczela uganiac za golebiami i pieskami caly czas w soich okularkach :cool2::cool2: a jak hihihi:-D No a potem chciala do pubu wleciec bo muzyczka grala i takie kobitki ja ze smiechem na ustach zatrzymaly. POtem to sie zorientowalam, ze jest posiusiana cala, no to bieg do auta ja przebrac, a ona okulary na nosie, naga i stosi w tym samochodzie przyklejona do szyby i pokaz odstawia :-D:-D:-D:-D:-D
NO i powrot do domku i nyny.
I kamerka nam sie juz drugi raz zepsula i jutro czeka mnie Galway 2 razy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Zwariuje z tym jezdzeniem!!!!:wściekła/y::wściekła/y:I z tymi monitorami dzieciecymi:wściekła/y::wściekła/y:. Juz drugi raz ta sama mi sie psuje. Ostatnio oddali sianko bez problemu, no a teraz MOthercare to nie wiem jak zaaraguja, w sumie rok nie minal, a 200 jurkow to duzo, zeby dzialalo cos 10 miesiecy!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Nie chce mi sie tam jechac. Ale po co ja tak nudze.
No nic.Bede spadac, bo juz i tak nic ciekawego tutaj nie napisze a jeszcze nauka mnie czeka i :no::no::no::no: chce mi sie uczyc.
Lubiczanka jestem cierpliwa wiec poczekam!

Wszystkim chorowitkom zycze zdrowka.
Zycze milej nocki.:tak:;-)

pappa
 
dobry wieczór babeczki:-) wy to nawet w weekend drukujecie jak szalone;-);-)
widzę że na wątku chorobowo-kurczę nastał ten nieciekawy i zasmarkany okres:sorry: niech moc będzie z wami kobietki:tak:
Misia ja tak jak dziewczyny uważam że powinnaś iść do lekarza i zażyć antybiotyk.na pewno zapisze ci taki który będzie bezpieczny dla fasolki;-) dużo,dużo zdrówka:tak:
 
Hiello wieczorowo poro:-)
Wlasnie siedze sobie z malzonem i po raz chyba 100000 ogladamy "Wladce pierscieni":-D
Ale jest reklama i korzystam...
Ewelcia, imprezka ogolnie udana ale te 2 godz. bez A. mnie tak umeczyly jak nie wiem:eek: 2 godz. bylam sama, bo po mnie i po dzieciaki przyjechal o 16. kumpel a A. dojechal po 18. wiec ganialam za Ada, coby sie ekspozycja nie bawila (a tej w tamtym domu od groma i ciut ciut):baffled: Julek poczul chyba jakis inny klimat, bo jak nigdy mial problem z zasnieciem:baffled: No ale ogolnie bylo bardzo milo i fajnie i smiesznie i... smacznie;-):-)
Misia, ja w ciazy (poza miodkiem, mlekiem, cytrynka i sokiem malinowym) bralam tabletki homeopatyczne. Ale mialam je z PL, bo tez mnie totalnie rozlozylo mniej wiecej w tym tyg. co Ciebie. A co do czosnku, to nie jadlam go ale wachalam:tak: Nie smiej sie tylko ale lekarz mi polecil rozgniesc 1-2 zabki, zawinac w scierke, gaze czy pieluche i polozyc (powiesic) kolo glowy, zeby wdychac zapach. Nie wiem czy to bezposrednio czosnek pomogl ale wyzdrowialam:tak:
Lubiczanko, zle mnie z ta rybka po grecku zrozumialas... Ja wczesniej jadalam ewentualnie tylko rybe, bo farszu nie bylam w stanie przelknac:no::-)

No i nie napisze wszystkiego, co chcialam, bo koniec reklam:eek:
No to ide ogladac, bo pozniej nie bede wiedziala o co chodzi:-D:-D
 
Witam :-)
Jak pisze o tej porze to znaczy,ze jestem w pracy:-)Dzis nocka,ale jeszcze "tylko"3 godzinki i do domciu.
Lubiczanko dziekuje za dobre checi,no i szkoda,ze nie mieszkasz nieco blizej-i juz pal licho ta zabawke-w koncu bym Cie moze poznala osobiscie:tak::-)
Madbebe ja mam ta drewniana skrzynie i jestem z niej zadowolona:tak:.A co do tych drewnianych bujaczkow to tez je ogladalam,ale sie nie zdecydowalam.Jak zlozysz to cudo to daj znac:-)
Misia zdroweczka,wygrzewaj sie cieplutko,a jak nic nie pomaga to bedz do lekarza.
Kasiun80 super,ze Wam sie wycieczka do naszego miasteczka udala,szkoda,ze ja akurat pracujaca dzisiaj
A mnie jakos zimno sie zrobilo,chyba pojde zalaczyc piec,znajde jakis koc i poczytam,bo teraz bedzie dla mnie najgorsza godzina-jesli chodzi o spanie...
 
reklama
Bry:-)
Pierwsza?!:szok::szok:
Ale miałam dziś noc z Radkiem:eek:Normalnie całą ryczał,krzyczał,wołał...Nie wiem o co biegało bo jak do niego szłam i pytałam co się dzieje to mówił,że nic,próbuję spać:eek::confused2::-D:-DAle coś mu jednak przeszkadzało:baffled:Co się obudził z wrzaskiem,ja do niego,zasypiał też marudząc więc nasłuchiwałam i nie mogłam zasnąć.Jak tylko przymknęłam oko,ten znów w krzyk:sorry:Koniec,końców,jakby tak złączyć do kupy przespane chwile to może jakieś 2,5 godz.pospałam:sorry:Ale nic to,dziś pójdę spać z dzieckiem o 21-szej:tak:Albo może i zaraz się walnę na moment:-D
Renni enchiladas to są takie naleśniki z kurczaczkiem w środku z sosem pomidorowym,lekko pikantnym i zapiekane z serem:-pJa kupuję w Dunnesie gotowe.Takie pudełko żółte i tam jest 8 naleśników w środku i mix do zrobienia sosu.Dodaję tylko piersi,ser i danie w 20 minut gotowe:tak:Czasem też fajite robię z tej samej firmy:tak:
Misia zdrówka,ojejej ale Cie wzięło,ale antybiotyk zrobi więcej dobrego dla Ciebie i dzidzia niż złego:tak:
Idę coś zjeść....Ale nowość,co?:-D
 
Do góry