reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Kobitiki, jaka jest pogoda w Galway, bo planuje z Mala na jakis plac zabaw wyskoczyc, ale nie wiem czy warto. Tutaj raz slonce raz leje mam na mysli u nas wiec nie wiem co robic?????????????????

No i tak na marginesie dzien dobry :)
Larcia ale dalas szkoda, ze do mnie przy okazji nie chcialas wleciec i tez troszke powera rzucic ;) :)Zdrowka dla Amandy.
Sandrulinska ja tez sie zawzielam tym razem i nie poszlam do lekarza po antybiotyk i ok 2 tygodni i katar przeszedl. Tez miod, cytryna potem dawalam jej 3 razy dziennie miodu z lyzeczki a potem dodawalam jeszcze do herbaty z cytrynka. Kupilam witaminy Abidec i przemycalam czosnek w potrawach. Zdrowka zycze i powodzenia. a i smarowalam snuffel jak Kobietki poradzily zawsze na noc klatke i nozki i kropilam karvolem. Udalo sie pierwszy raz i ciesze sie,
Kasiuleczka kuruj sie kuruj i zdrowiej.
Pauletta nie rob wiecznie smaka. ;)
Aga Natalia przykro mi z powodu zachowania kuzynki.
papapa
 
reklama
Witam sie
sloneczko jakos zawitalo ale co z tego jak u nas i tak wszyscy zasmarkani chodza

nie zagladalam tu wczesniej wiec pewnie nie wiecie ze moj Nikos w sierpniu zlamal reke ale jutro wkoncu ma operacje i sciagnom mu ten gips juz sie nie moge doczekac chociaz on twierdzi ze go polubil i nie chce zeby mu go sciagali.
 
Ciao!

Ja chora jak pies wiec i humoru i nastroju na pisanie brak.Probuje sie leczyc herbatka z miodem i cytryna badz z sokiem malnowym i mleko z miodem....i co? I g....! Cos czuje,ze bez antybiotyku sie nie obejdzie choc nie chcialabym przed drugim trymestrem....:( Jutro ide do gp wiec moze cos wymysli. Wczoraj polozylam sie o 21.30, myslalam, ze jak sie wygrzeje itp...ale nic....od rana masakra! Leb mnie boli, nos zatkany...
Alusia mi tylko szkoda bo taki znudzony krazy po domu...a ja sily nie mam zeby sie z nim bawic. Jak wstanie chyba pojedziemy na jakis plac zabaw bo slonce swieci i mi go szkoda w domu trzymac..a ja jakos przezyje.
Milej niedzieli :)
 
dzien doberek, ja tylko na chwile zaraz zmykamy na rodzinny spacer.
Napisze tylko ze urodziny Asi byly super, trzmymala fason do 21, zegnala gosci ziewajac, ale spac nie chciala isc wczesniej, wieczorkiem skrobne cos wiecej, milej niedzieli i zdrowka wszystkim
 
Misia,Kasiuleczka,Sandrulińska-zdrówka i jeszcz\e raz zdrówka...
Madbebe-nie pomogę,bo sama mam mega problem przy każdej okazji...Niestety prezenty w mojej rodzince to skomplikowana sprawa:/
Wilwia,Madbebe-gdybyście mieszkały bliżej chętnie bym Wam zakupiła te zabaweczki...:(
Larcia-aleś dała czadu!!!
Dzindusia-witamy spowrotem:)
A moja kompanija(J z najmłodszą parkąD-Dawid w szkole pl,i Anineczka z Matosiatatą i pociechAMI )wyemigrowali na spacer-do sklepu a ja mogłam choć powierzchownie ogarnąć i odkurzacz zaprząść do roboty:/oooo-idą :)))Miłego i jakże słonecznego popołudnia Wam życzę:)
 
Hej kobitki!
Zaczelam was nadrabiac ale jak zobaczylam ile stron naprodukowalyscie to dalam sobie spokoj......

Mlody juz wstal./.....łoj mam go dzis dosc....chce go ktoras????:sorry::-p

EDIT:
SPI dalej :)

Troche was poczytalam.
Lady Zgaga i jak po imprezce?
Pauletto ale sie usmialam....musze chyba zaczac brac z Ciebie przyklad:-D:-D
Madbebe Wilwia szkoda ze nie ma juz tej zabawki.....a moze w innych sklepach z zabawkami ona jest,albo cos podobnego?
Larcia ale masz powera....jej ze Ci sie chcialo w nocy sprzatac...? ja tam w dzien wole;-)
anineczko bezpiecznego lotu zycze WAM!
Aga irlandia i drozdzusia witam Was tutaj...zagladajcie do nas;-)
Sandrulinska zdrowka dla dzieciaczkow!

U mnie nic ciekawego..:ninja2:
 
Ostatnia edycja:
Misia, Sandrulińska - zdrówka :tak:
Kasiun - no u mnie bynajmniej pogoda dziwna - patrzę przez okno - leje deszcz, więc poszłam ściągnąć pranie... wychodzę na ogród, a tam słońce świeci :eek: no i zonk - co jest grane? ale za pół miniuty zaczęło lać i na ogórdku. i tak jest co chwila - słoneczko świeci ślicznie, ciepło, ale co 5 min leje. możesz zaryzykować jazdę ;-)
 
reklama
witam sie
Ja chwila odpoczynku po pracy, zaraz jakis spacer, a wieczorem na kolacje i impreze z ludzmi z pracy bo kumpela odchodzi wiec pobawimy sie, tylko jutro na 6 mam wiec średnio:/
Widze tu cisza:)
Misia zdrówka życze polecam Ci gorące mleko z utartym czosnkiem i miodem na sen na mnie działa.
 
Do góry