reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Anineczko-zapamiętam!!!Dziękuję ślicznie za propozycję i bądz pewna-skorzystam:)))
Renni-no ta odległość no:(((
Tichonek-już lecę się stosunkować;))))
Wilwia-100 lat w szczęściu i z uśmiechem na buzce:)
 
reklama
Wilwia wszystkiego dobrego
Lubiczanko,Moniadan hi hi oj ciezko jest czasem utrzymac jezyk za zebami, he he sama sie wygadalam 4em osobom a tylko powiedzialam ze ide sie uczyc a oni od razu a co tam zakuwasz?i trzeba bylo juz sie pochwalic.
Take Kasiun80 a TY co tam studiujesz???????
 
Lubiczanko dziękuję:tak:W nagrodę za Twe dobre serce zaszczycę Cię swoją osobą:-D:-D:-D
Boszsz...wiecie co?Ciągle głodna jestem:baffled:Nie opycham się,nie mam zachcianek,ale np.zjem śniadanie,za godzinę mnie ssie jakbym od dnia poprzedniego nic w ustach nie miała:dry:Zjem banana na przykład,za 10 minut zaś mnie ssie:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Tichonek-to jedz,jedz,niech dzidzia rosnie zdrowo!
lubiczanko-podaj jakies linki co tam wyszukalas na tego sylwka?korzystnie cenowo,tzn.?:sorry2:;-):happy2:
zgagus-ooo zyjesz:happy2:wierze Ci zes zajeta.Ja podziwiam wszelkie mamy z dwojka dzieci wzwyz,bo ja z ta jedna nie moge sie ogarnac.Chyba ze ze mna cos nie tak:-(
Moje dziecie przysypialo na spacerze a teraz lozeczko roznosi..Normalnie ja czasem juz nie moge z nia.Zaczela krecic nosem na jedzenie.Na sniadanie ma byc chleb,wiec kasze przemycam miedzy kesami.Nie wiem co jej gotowac,bo przeciez nie dam rady 2ch obiadow robic:dry:tym bardziej ze niekoniecznie moze jej posmakowac.Szczypie mnie,gryzie,kloci sie straszliwie i az mi sie wyc chce czasem:-(Nic nie moge zrobic:no:Spala dzis az godzine.Moze jeszcze sie kimnie pozniej,to jakis obiad zrobie.
Ide bo juz sie wycie zaczyna:sorry2:
AAaaa-zapomnialam,a jakie te witaminki jej dawac?Nie sadze zeby syrop z cebuli przelknela:no: Mam ten sootha czy cos takiego.Moze byc?
 
Hello
Dzis tak expresowo bo serniczek pieke dla mezusia. Pogoda beznadziejna zimno deszczowo dobrze ze w domu cieplo to jeszcze z krotkim rekawkiem sie pochodzi.
Oj jeszcze 3 tyg lenistwa i trza wracac na wyspe alez mi sie niechce :-:)-:)-(
Asienka_r torcik pychaśny alez mi smaka narobiłaś chyba jutro skocze do cukierenki po kawalek jakiegos torcika bo ja taki kremowy ciastkowy potworek jestem.
Wilwia Wszsystkiego Najlepszego
 
Witam mamusie:-)
Slicznie dziekuje za zyczenia:-):tak:
Dzisiaj mam dzieci u siebie a Tobi pojechal z lokataromi na plac zabaw.Moj K przywiozl mi swieze ryby i musze sie zaraz za nie zabrac tylko nie wiem jak:baffled:
Rano pisala siostra,ze szczesliwie dolecieli.Mowi,ze tlumaczy sobie,ze to tylko wakacje w Pl,bo inaczej to by caly czas ryczala.Dotarlo do niej,ze wrocila i zalapala dola.Mam nadzieje,ze jej szybko przejdzie.
Dobra uciekam walczyc z rybami...
 
reklama
Witam wieczorkiem
Ja dzis robie za nianke pilnuje dzieci kolezanki bo ona na zebranie pojechala
Dzieciaki spia a ja mam ciasto bananowe herbatke i tv :-)
Mam nadzieje ze moje urwiski grzeczne sa i nie daja za bardzo popalic tatusiowi ;-)
 
Do góry