reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam sie!
upaly wrocily ja mam alergie,chyba na slonce.Moze to glupie,ale i tak dzisiaj ide sie opalac,w koncu po to tu jestem;-)Wysmaruje sie filtrami,masc od alergii tez juz zakupilam ale uzyje jej dopiero jutro (najwczesniej);-)
Dobrze przylukalam,ze dyta tez zaciazona?Gratuluje,jesli tak!
pozdrawiam mamki!
 
reklama
Hej Kochane
Pamientacie mnie jeszcze?? chyba nie:zawstydzona/y:
Mam nadzieje ze znów mnie przyjmiecie do swego grona. Plisss
O matko co sie tu dzieje nie do wiary więc już na wstępie:
Tichonku ogromniaste gratulacje he he a nie mówilam Ci ze widze u Ciebie w niedlugim czasie bejbisia pamietasz nasza rozmowe w tamtym roku przed swietami?
Dytka no super równiez sie ciesze no to bedzie teraz wesolo calkiem o mnie zapomniecie dziewczeta bo ja odbiegam od Was daleko :tak:
sandrulińska rób cos z tym swoim talentem bo 2 raz w tv to cos to mówi
My z męzowskim i Agutka siedzimy w polandii jeszcze pare tyg i znów come back na zielona wyspe hmmm takie życie na razie lenim sie.
No nic zajrze tu później Buziolki dla Was ide na kawcie ;-)
 
dzien doberek
jak ja sie wczoraj cieszylam, ze Oliva mi padla o 20,30 normalnie caly wieczor mialam cisze i spokoj i relax hmmm tylko dzis obudzila mnie przed 8, a ja przez 40 minut oczu otworzyc dzis nie moglam az sie mloda wkurzac zaczela:-D No wiec kawke koncze mam nadzieje ze mnie to troche rozbudzi i wsiade na odkurzacz.
Tichonku ty faktycznie korzystaj i lec do wyrka póki mlody w szkole.
Moniada ja tez myslalam ze to jakiegos zwierzaczka synek ze szkoly przyniosl.
Vikamacia Ty ostatnio sie pytalas o rajtopki atyposlizgowe, hmmm takich nie widzialam ale skarpetki takie maja teraz w lidlu sa grube i ABS jest na calej podeszwie:happy:
Madbebe mnie sie raczej wydaje ze skóra sie odzwyczaila od slonca, ja nigdy uczulenia nie mialam a jak dwa lata temu w Pol bylam to czerwone plamy mi powychodzily a tak swedzialy ze masakra, wszystko przez te irl pogode.
Milego wypoczynku.
 
Ostatnia edycja:
lubiczanko ok- ciacho za tliksika:-D i proszę Cie- jeszcze raz wyskoczysz z jakaś taka wypasioną chatą w takiej cenie to Cie udusze własnymi rękoma:angry: normalnie zalamka :confused2: a czemu zaraz jestes na nie??? tichonkowa tez kiedyś tak zawsze mówila :-p a tu proszę... dlatego moze ten domek jest do "zdobycia":sorry: ale zeby nie było,ze Cię namawiam:-p
 
Zostawic Was na chwilunię i już zaległości :-p

Otóż wspomnienia bo mój syn urodził się 5 lat temu :-p:-D

Sandrulińska czekam na linka :tak: Tym razem musi się udac :-)

Lubiczanko dzwoń babo! Jak tak będziesz do tego podchodzic to nigdy się nie uda :angry:

karolinanicola welcome back!

magg bo ja wczoraj zapomniałam!! Gratulacje wielkie!!! No i jak urlop się udał w Pl?
Chyba klimaty wam posłużyły ;-):-D
 
Hej:-)
Wpadam sie przywitac z rana.Troche padnieta,bo moje dziecie w nocy strasznie plakalo-chyba brzuszek.Wlasciwie to druga noc taka z rzedu.I zastanawiam sie jesli to brzuszek,to co moglo spodowac bole.Od 2 dni Tobi je zupke z krolika,ktora mu zrobilam i moze cos ona mu nie podpasowala.Zobaczymy dzisiaj-ugotujemy inna zupke i bedziemy obserwowac:tak:
Sandrulinska ja widzialam dzisiaj Twoja stylizacje w DTVN-super,no i modelka pierwsza klasa:-)Napewno oddam glosik:tak:
 
Madbebe dobrze zrozumiałaś:tak:Dyta w ciąży:tak:
Ta Marta to się ma z tym kompem:szok:Przecież funkiel nówka,nieśmigany,w sklepie zakupiony,jaja se robią czy jak?
Anineczko no,ale gapa,przecież pisze jak byk,że Antonio dziś 5 lat kończy:zawstydzona/y:
Wszystkiego najlepszego!!!
5_urodziny03.jpg


Położyłabym się,ale za obiad się wzięłam bo po południu to już w ogóle nic mi się nie chce:baffled:
 
Boziu-ANineczko-jestem ślepa-NAJLEPSZE ZYCZENIA URODZINOWE MOJEMU PRZYSZŁEMU ZIĘCIOWI:))))100słodkich,kolorowych i wesołych lat!!!
Margaritta,Anineczko-zawsze jak dzwonię i się podjaram wychodzi na"nie":(((Nie wiem czy chce mi się tym głowę zawracać-choć chata...niczego sobie
 
reklama
Do góry