reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
AsieńkaM to super,że z wami wsio ok.

ewelcia turbodymoSzymo nie daje spokoju.Wyślij do mnie na przeszkolenie :-D
a tak serio to współczuję,może daj mu coś kreatywnego do roboty np.butelkę plastikową i suchy makaron,może się tym zajmie...będzie trochę sprzątania,ale też i może odpoczynku?

mój Antek stwierdził,ze się odchudza :eek::eek:
 
Sto Latek i Wszystkiego Naj dla Antoniego! :happy:

Zapomniałam się pochwalić :-p mój berbeć coraz lepiej chodzi :tak: pierwszy raz puścił się i poszedł (heh - jak to brzmi :eek:) w urodzinki mojej babci :-) ależ miała niespodziankę jak jej powiedziałam :happy:

Miłego dnia kobitki
 
gratulacje dla Patryczka :tak:
tichonku Ty masz jakąś taką opcje niewidocznosci na forum coś jak na gg , że jetses , ale Cie nie widać:eek: jest takie coś:zawstydzona/y:?
 
Pauletta zdrówka:tak:
Sandrulińska,tak,jest taka opcja:tak:Wchodzisz w ustawienia,potem zaawansowane ustawienia i pierwsza opcja jest:Tryb Niewidoczny,zaznaczasz Invisible Mode on i zapisujesz zmiany,gotowe!Nikt Cię nie widzi poza maderatorami i adminem rzecz jasna:tak:
 
temat odchudzania już nie aktualny.Wytrzymał 30 minut i jak zobaczył ciasteczka to stwierdził,że on tylko żartuje :laugh2:
ma tak samo silną wolę jak matka :confused2:
A chciał się poodchudzac bo się w spodnie nie mieści,nogawki za długie,a w brzuchu ciasno...:-D
 
reklama
omg jak mogłam:zawstydzona/y:
Drogi Antku- niech Ci zycie lekkim będzie ;-) samych sukcesow i mnóstwo szczęscia od nas i dziewczynek moich:happy:

tort+ben10.jpg
 
Do góry