reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Vikamciag, kurcze ja myslałam ze Winston to zwykła maskotka, a myslisz ze ktoś moze byc tam przebrany :-D:-D:-D a moze jakis nadajnik ma, jak rodzice traktuja dzieci :-D
Oto Winston Knocknacarra Bear

zdjecie.JPG

Kochana-porwałas dziecku spod ręczniczka misia żeby udowodnić,że to maskotka-maskotka;)))
VikaMciaG-nie ukrywam,że mnie Twoje pytanie powaliło też-a ja myślałam,że masz piękne fioletowe włoski a nie blond;))))
Anineczko-to byłby prawdziwy widok-piszę się na seans,oczywiście z dyrkiem w roli głównej:)))
A moja noc...hmmmm-do 24tej zero pobudek:)Od północy do 3ciej 20 kompletna rozpierdu..a:(((Walczyłam z Młodym-on chciał do nas do łóżka ,a ja zapara-nie dałąm się po 2000razy położenia go z pionu do poziomu cyca zapodałam i do 6.30spokój:))
Dziś do szkoły naszych(moich i Marty)dzieci przyjeżdżają zawodnicy zwycięzkiej dróżyny irlandzkiej w hurlingu-oczywiście nasi Tipperarowcy:)))Normalnie szał w szkole jakby prezydent we własnej osobie miałby się pofatygować;))))
Idę się ubrać...choć nie-Młody śpi-nie będę Go budzić:/Idę w takim razie ubrać Dawidka:)))Miłego Dnia
 
reklama
Bry:-)
Niby miało dziś padać, a słonko świeci i jak tu prognozom wierzyć?:eek:
Ja zapadam pomału w letarg ciążowy,normalnie masakra,wczoraj oczu nie mogłam utrzymać,a dziś otworzyć:eek:
Młody z tatą ząbki myją to ja myk:-)
Dobra,idę syna przypilnować,żeby się ubrał.Miłego...
 
Hejoo :-D:-D ale wczoraj wesoło było hoho :-D tym razem Wy mi humorek poprawiłyscie bo mnie zaczyna przeziębienie rozkłądac na łopatki :sorry: do tego Zuzka dziś w nocy jak noworodek co 3 godz na cyca aż w końcu wylądowałam z nią w łóżku Wiktorka bo młody już zdążył się ewakuować do naszego wyra:confused2:także wstałam połamana i szczekająca okrutnie:baffled: no i jeszcze w nocy P się czochrać zachciało:angry: jak ja w pełnie sił witalnych to nieeeeee bo po co ale jak poszłam do wyra pół przytomna i liczyłam na spokojną nockę to ataaaaaaaaaaaak :wściekła/y::eek: no tylko przez kolano i przetrzepać to d*psko żeby przez tydzien nie mógł usiąść :crazy: dobra zmykam sie moją młodzieżą zająć :tak:
VikamciaG ja za to myślałam że jakiegoś zwierza przyniósł :-D no ale wiele się nei pomyliłam bo zwierz ino że wypchany :-D
 
hi girls!:-)
bede sie chwalic :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
moja stylizacja byla dzis w ddtvn znowu u jacykowa i jak tylko wejdzie link to bede was znowu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: prosic o glosy:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry