reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Asienka-r to masz fajnie, zresztą spojrzałam, że malutka jeszcze roczku nie ma, a u nas bylo podobnie z Lenką, też dwa razy dziennie spiochała:tak:
Nasza już teraz jest "duża" to raz dziennie śpi ale i tak fajnie bo około 3 godzin więc dużo można w tym czasie zrobić:tak:
 
reklama
Witam laseczki
Tichonkowa zdolniacha z Twojego syna.
Didi uważaj z tymi ogłoszeniami.
Ja oczywiscie busy
Witam nowa mamuśke i pisz jak najczesciej:)
Tatusiowie tez mile widziani:)
 
Witam wszystkie mamusie tu Tata 3D wlasnie staram wdrarzyc sie w tematy ale widze ze tu piszecie o wszystkim i o niczym...
DZIEKUJE Wam za cieple przywitanie mnie:-)
 
Ostatnia edycja:
Wow Dyta gratulacje :-)
Tata3D tu tematy sie zmieniają z prędkością światła:-D
frog włąśnie dawaj przepis na Bakłażana aż mi slinka pociekłą a też już pomysłów co raz mniej :sorry2:
Zmykam bo musze utrzymac dziecko w stanie pełnej świadomości bo mi odlatuje na kanapie a jak teraz zaśnie to będzie d*pa blada:dry::sorry2:
 
Wlasnie w Faktach mowili o tej anakondzie
Kobiecina znalazla ja wieczorem sedes przykryla miska i cala noc do niego zagladala a dopoero rano zadzwonila po sluzby

Jak ona dala rade tyle wytrzymac cala noc jezu ja bym 5 minut nie wytrzymala

Lubiczanko no musialam posprzatac ale wcale mi sie nie chcialo a teraz znow balagan
Dzis z Erykiem ze szkoly przyszedl Winston szkolna maskotka
Spedza u nas noc a jutro wraca do szkoly
 
witam się z wieczora,...
dzisiaj jakiś ten dzień dzieny miałam... ehhh
chciałam się przespać chwilę ale nie było kiedy , z małą się bawiłam , zakupki.. tak wszystko na szybko...
a tu widze mało osób siedzi...
koleżnki Dyty to nie kojarzę za bardzo, ale gratuluję:-)

pamiętam jak było w listopdzie też grupowo czekałyśmy do porodu , ja lubiczanka, MartaF :-D jeszcze kasia limerick urodziła w tym czasie i asieńka chwilę wcześniej:rofl2:
a tu już kolejne porody sie szykują :-p
 
reklama
Chciałam się tylko przywitać, żeby nie było że z ukrycia poczytuję ;-) Na forum trafiłam już jakiś czas temu, w końcu moja obecność tu jest uzasadniona :-) To chyba przez ten irlandzki klimat - mało oryginalnie - przyłączam się do licznych Majówek :happy2:
 
Do góry