reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ja wlasnie obejrzalam film, ale glupi jak but (wlasciwie nie wiem czemu sie tak mowi :-D), wypilam sobie kieliszeczek zurawinoweczki, zeby lepiej mi sie spalo, ale serce teraz wali mi jak mlot po tym, wiec poczytam gazetke albo...jeszcze jakis film obejrze :-D Dobranoc
 
Vikamciag, kurcze ja myslałam ze Winston to zwykła maskotka, a myslisz ze ktoś moze byc tam przebrany :-D:-D:-D a moze jakis nadajnik ma, jak rodzice traktuja dzieci :-D
Oto Winston Knocknacarra Bear

zdjecie.JPG
 
Hejka
Witam nowe foremki i kolejnego członka :-p i całą resztę ;-)
Gratki dla Dyty!!

Szczepionki :szok: szok..aż strach się bać..

A węże :szok: ta babka z Wrocka była a tam mieszka moja babcia, która nawet zabawki o kształcie węża się boi!! Już widzę jej minę gdy się o tym dowiedziała..:dry:

I tyle - idę spać.. Nadrobiłam tak po łepkach..:sorry2:
 
jeeeeejjjjj ale dzisiaj się rozpisałyście :baffled: ledwo nadrobiłam...
witam nowe Foremki oraz kolejnego członka naszego szanownego towarzystwa;-)
kolejnym zafasolkowanym - ogromne gratulacje - i faktycznie - maj będzie baaardzo owocny :tak:
Wilwia - ty nawet nie mów o zaniedbywaniu kontaktów towarzyskich - poczekaj aż wrócę z PL, to nie wymigasz się z kolejnego spotkania;-) tak samo Agusiek...
a my dzisiaj busy dzień - rano wizyta u GP z małym, potem jazda na lotnisko do Shannon, a na koniec jeszcze wizyta w Ennis u Gastone - dziewczynki są śliczne (tfu tfu), a jakie grzeczne (tfu tfu)... takie malusie niunie... i Max - mały przystojniacha;-)
no nic - trzeba zawijać się, bo nocka późna, a jutro znowu "jazda bez trzymanki" :baffled: oby do czwartku - a potem tydzień relaksu :-p
 
Vikamciag, kurcze ja myslałam ze Winston to zwykła maskotka, a myslisz ze ktoś moze byc tam przebrany :-D:-D:-D a moze jakis nadajnik ma, jak rodzice traktuja dzieci :-D
Oto Winston Knocknacarra Bear

zdjecie.JPG

hehehe:rofl2::rofl2::rofl2: ja wogóle pierwsze co słyszę o takiej maskotce:-p:zawstydzona/y:
no i jak zostało napisane "przyprowadził maskotkę" to ja myślałam że taką jak z Disneya, że ktoś się przebrał i sobie wpadł na kawę:zawstydzona/y::-D:-D:-D
teraz już będe wiedziała co to za maskotka...


anineczko nie żyjesz:rofl2:

to miałyście ze mnie ubaw :baffled::-D
 
reklama
:-D:-D:-D:-D

no ja miałam niezły...już sobie nawet wyobraziłam dyrektora w wannie moniadan :-D:-D

o ile dyrektorem szkoły jest facet :dry:
:rofl2:
no tak,... heh czemu nie:-ptaki dyrcio misio tez musi się wykąpać... hhehehe

i wychodzi na to ż ejestem pierwsza:-Dwow... ale wy pewnie jeszcze śpicie...
a moja mała głodna wstała... ehhhh i narazie nie zamirerza spac a mi też się nie chce:eek:
pewnie padniemy za jakieś 30 min:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry