reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Kasiuleczka i Pauletta przepis na baklazana wrzucilam na odpowiedni watek:-) Mam nadzieje ze wam posmakuje:tak:. Ja od niedawna jestem niewolnica tego warzywka - uwielbiam je bo jest latwe, szybkie i co najwazniejsze smaczne i syte.

Magg witam wsrod nas:-)
 
reklama
Magg witamy witamy nio i gratulacje:-)
frog powiedz no jeszcze dobra kobieto czy tego baklazana mozna z czyms podawac co by najlepiej z tym smakowalo( bo mój M to bardzo wybredne stworzenie jest musi te warzywka i miesko czyms zagrysc wiesz np lecho to z chlebem lub z ziemniakami wcina:wściekła/y: no a takiego baklazana hmmmm:confused::confused:
 
Normalnie mnie trafi-dzięki mojemu Tata3D za każdym razem się muszę logować-grrr
Magg-witam i ja Cię również.I oczywiście gratuluję stanu błogosławionego:)))
VikamciaG-kiedy to było-łooooo
Frog-ja też jestem ciekawa-z czym można tego bakłażana zapodawać???
I tak w ogóle przyszłam powiedzieć"dobranoc"...Tak więc-dobranoc:)))
 
Dziewczyny ja tego bakłażana jem tak samego bo to miesko z warzywkami:tak: a ja do tego ryzu ani ziemniakow niet:no: bo dietowa jestem. Ale mozecie do farszu dodac ryz ewentualnie osobno ryz badz zapiekane mlode ziemniaczki z czosnkiem tez beda smaczne:tak::-)
 
Witam mamuski:-)
Ja pisze znowu z pracy-na szczescie dzisiaj krocej-tylko do 11:-)
Witam nowe mamusie na forum.
Frog ale narobilas mi smaka tym baklazanem,jak tylko bede miala wolne to lece zakupic co potrzeba:tak:
Dyta gratulacje!:-)
Dzieci juz smacznie spia,wiec mam "wolne"Ciekawe jak tam moj synus-przed chwila do mnie dzwonij K i z tego co slyszalam to niezle sie tam bawili-ciekawe o ktorej maly pojdzie spac,a tu jeszcze trzeba zaliczyc kapiel.I jak zwykle moj m pewnie nie umyje glowy Tobiemu:-DA jutro znowu do pracy,na szczescie nie nocka.I potem 2 dni wolnego...
 
Chciałam się tylko przywitać, żeby nie było że z ukrycia poczytuję ;-) Na forum trafiłam już jakiś czas temu, w końcu moja obecność tu jest uzasadniona :-) To chyba przez ten irlandzki klimat - mało oryginalnie - przyłączam się do licznych Majówek :happy2:
widzę że jednak tu zajrzałaś:tak:
super...ale na majówkach też pisz więcej... ;-)

oj będzie majowo będzie:-D ciekawe komu ja na maja dziecko podrzucę jak D będzie pracował:sorry2:
 
Witam nowe foremki
Frog ale mi zrobiłas smaka, zaraz lece na kuchenne poczytac przepis

Lubiczanko to wędrujący mis, kazdy dzien spedza w inym domu, ma plecaczek z zabawkami od dzieci i zeszyt w którym pisze co dzieci z nim robiły, uczy odpowiedzialnosci, bo dzieci musza dbac o niego, Eryk kazal zostawic zapalone światło zeby Winston sie nie bal i przykryl go ręcznikiem :-)

Wilwia, no to czekam na ciebie jak bedziesz miec wolne :-) Buziaczki
Twoj K tylko wlosow nie umyje, a moj dziś w ogole dzieci nie mył :-p
 
reklama
Do góry