reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
VikaMciaG-Ty wywiadowco;)))
heheh ktoś musi być a co...
a Ty kochana koleżanko wyślesz mi te zdjęcia o które prosiłam czy nie zamierzasz??:-p

Otworzyła sedes a tam dwumetrowa anakonda [ZDJĘCIA]
:szok::szok::szok::szok:
Ja bym się zes*ała:baffled:...Ale na pewno już nie do tego sedesu:baffled:

to mnie rozbawiłaś tym tekstem,:-D:-D:-D:-D


a i ja tez wam się pochwalę i wyżalę dzisiaj:-p:tak:

więc tak ... poszłam do lekarza z małą z tym katarkiem i z sobą.. mi nic nie dał na gardło powiedział że ma samo przzejść bo ja w ciąży:baffled: to się zaopatrzyłam chociaż w strepsils bo śliny przełknąć nie mogę..
no ale małej też nic nie dał:baffled::dry:
powiedział że samo ma przejść a gluty jej wiszą aż do brody:crazy:
no i uznał że na sam katar t nie ma ani syropu ani antybiotyku dla tak małego dziecka...
to poszłam do apteki i kupiłam jej takie kropelki co się na pościel kropi i będzie wdychać mam nadzieję że jej przejdzie...
no i jak lekarz zobaczył że sama mu śmignęła po gabinecie to też był w szoku że taka łodziytka a już sama umie chodzic:-D to aż z wrażenia spytał ile ona ma żeby się upewnić:-p

ps może wiecie kiedy mogę iśc wyrwać zęba?? czy w ciąży można czy poczekać do porodu??
 
Ostatnia edycja:
witam kobietki :)
tak od czasu do czasu Was czytuje. ViKanciaG ja mialam leczenie kanalowe i plabowanie ale to wszystko robilam po 3 miesiacu i oczywiscie bez znieczulenia ( chociaz chciala mi dac bardzo slabiutie dla kobiet w ciazy ale ja wolalam nie ) powodzenia u dentysty .
 
heheh ktoś musi być a co...
a Ty kochana koleżanko wyślesz mi te zdjęcia o które prosiłam czy nie zamierzasz??:-p



to mnie rozbawiłaś tym tekstem,:-D:-D:-D:-D


a i ja tez wam się pochwalę i wyżalę dzisiaj:-p:tak:

więc tak ... poszłam do lekarza z małą z tym katarkiem i z sobą.. mi nic nie dał na gardło powiedział że ma samo przzejść bo ja w ciąży:baffled: to się zaopatrzyłam chociaż w strepsils bo śliny przełknąć nie mogę..
no ale małej też nic nie dał:baffled::dry:
powiedział że samo ma przejść a gluty jej wiszą aż do brody:crazy:
no i uznał że na sam katar t nie ma ani syropu ani antybiotyku dla tak małego dziecka...
to poszłam do apteki i kupiłam jej takie kropelki co się na pościel kropi i będzie wdychać mam nadzieję że jej przejdzie...
no i jak lekarz zobaczył że sama mu śmignęła po gabinecie to też był w szoku że taka łodziytka a już sama umie chodzic:-D to aż z wrażenia spytał ile ona ma żeby się upewnić:-p

ps może wiecie kiedy mogę iśc wyrwać zęba?? czy w ciąży można czy poczekać do porodu??
Vi Kamcia ja wyrywalam zeba niestety w ciazy i to jeszcze mialam od niego goraczke i ropa mi podszedl i musialam brac antybiotyki. a reszte tez leczylam w czasie ciazy bo wazne zeby zdrowe zeby miec.
 
helloł

Normalnie jak nie wiem- nie mam dziecka 4 h i nie wyrabiam z czasem:baffled: ale to pewnie dlatego ,ze przez ten czas chciałabym zrobić"wszytsko" a w gruncie rzeczy to wcale nie tak duzo czasu;-)

W kazdym razie- słonko jest- jest dobrze:happy:

Tichonek
powiedziałas juz mamci?:-) tez się tak darła jak ja:zawstydzona/y: sorry za to,ale radośc moja jest taka jakbym sama w tej ciąży była:sorry2: poza tym w weekend wypilam Wasze zdrowie- no taka wiadomosć nie mogła pozostac bez"echa":cool2::-D


Misia
:angry::angry: dbaj o siebie i fasolinke bo normalnie pojade i nakrzycze ;-)

Tata3D witaj tajemniczy nieznajomy :rolleyes2::-D



Powiem Wam,ze ja mimo iz nigdy zadna anakonda z mojego WC nie wystawala ani inne nic- no chyba ze :baffled::baffled::-D to ja i tak mam jakies takie cos ,ze zawsze tam spoglądam :confused: nie wiem czemu. Przed ofqrs:dry::-D
 
W Polsce nikt prócz jednej koleżanki jeszcze nie wie:sorry2:
28-ego teściu ma 60-te urodzinki to mu zrobimy niespodziankę:tak:A rodzicom jeszcze nie powiedziałam bo na pewno by wypeplali i nie było by surprise:sorry2:
Zresztą nikt z rodziny nie wiedział,że się staraliśmy więc będzie zaskoczenie,że hoho!
Dzięki za toasty za nas:-D:-D
 
VikaMciaG-ja poszłam po porodzie i mnie dentystka zje..a-oczywiście,że w ciąży-ale chyba faktycznie lepiej po 3 mies...a o fotkach-masakra-zapomniałam na śmierć:(((Dziś pomolestuję szanownego Tata3D o ten kabel;)))
Anineczko-wyobrażam sobie:))))))
Margaritta-jak miło Panią widzieć:)))Nie każ nam tak tęsknić:)
Tichonek-to dobrze,że dolegliwości brak:)))I będzie niespodzianka jak się patrzy-i to nie tylko dla Teścia:)))
Jeszcze cosik chciAŁAM-AAA nOWA fOREMKO(NIE PAMIĘTAM NICKU:((()-że o której śniadanko robiłaś??????????????
 
Ja pierdziut..... ale sie zmachalam, wlasnie wrocilysmy ze spacerku standard plac zabaw i lidl(hi hi czyt slodyczeee) no i wymyslilam ze zrobie mojemu lecho no i nakupowalam wszystkie skladniki oprocz najwazniejszego ehhhh cebuli:wściekła/y:dopiero pod domem mi sie przypomnialo, no nic M dopiero wraca w piatek z Dublina wiec mam jeszcze 4 dni hi hi. A jaka dzis ladna pogode mamy to normalnie nie wierze slonko swieci cieplutko od czasu do czasu leciutki wiatrek powieje ehhhh zeby to tak zostalo na dluzej, ale jak widzialam po drodze ze liscie z drzew juz opadajá wiec nie ma watpliwosci ze jesien zbliza sie wielkimi krokami:wściekła/y:

O rany ja na widok takiego weza to bym w tym kiblu trupem padla hi hi Margaritto jak ogladam czasem za duzo horrorów lub takich amerkanskich programów przyrodniczych ze ludzie trafiajá na krokodyle w basenach, i wlasnie weze w ogrodzie czy kibelku to ja tez (przed) zawsze kukam do kibelka hi hi
 
reklama
o widzisz Kasiuleczko25 myślalam,ze to ja jakaś chora jestem:baffled::-D:-D a nie mogłaś się z męzowskim do Dublin zabrać? :-p kawkę byśmy spiły jakąs;-)

lubiczanko słonce na zewnątrz+Twoje posty i zycie jest piękne;-) jak mój tłiksik się czuje? Coś tu czytałam ze chcesz mi oddać- biore!!! :happy:
 
Do góry