reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam wszystkie mamusie i tatusiow.Hmm od czego zaczac....Moze tak.Mieszkam w killarney co kerry.Jestem swierzaczkiem jesli chodzi o bb i przyszla pazdziernikowa mamusia :) i chcialam dolaczyc do waszego skromnego grona :).Od dluzszego czasu zagladam na to forum i tak sie zastanawialam czy uda mi sie wbic do was bo widze,ze tworzycie juz zgrana paczke,no ale ryzyk fizyk i moze mnie tez uda sie dolaczyc do was :)

Witaj Annjar i cosik mi sie wydaje znajoma twa osoba:tak:;-):-D:-D:-D. Super, ze sie zdecydowalas dołaczyc do nas. Swiezaczek no coz kazda z nas kiedys tu zaczynala nie dziewczyny???:happy2:. A jesli chodzi o emotiony to obok "Zatwierdz odpowiedz" masz "Zaawansowana edycje" wejdz tam i zobaczysz wybor buziek:-p. A i pozdrowienia dla M;-)

Tata3D ciebie rowniez witam:-). Widze ze tatusiowie zaczynaja wspierac nasze szeregi:blink:

Larcia pokladow cierpliwosci zycze. Moj Wiktor ostatnio tez daje mi popalic. No coz dzieci lubia sprawdzac nasza cierpliwosc:tak:

U mnie dziecie spi, gary czekaja na mycie a ja czekam na meza:sorry2:. Ciekawe kto lub co sie pierwsze doczeka:confused:. Dzien nalezy raczej do udanych choc leniwych wiec nie narzekam. Jutro poniedzialek i znow do pracy:dry: ale mi sie nie chce:no:.
 
reklama
bede pierwsza bede pierwsza hi hi normalnie nie moze byc, nio ale dzis poniedzialek pewnie szykujecie dzieciaczki do szkoly.

witam z rana
witam rowniez nowá foremké i nowego foremka :-D:-D

A teraz zjem sniadanko bo mnie ssieeee i poczytam troszke. Oliva bajke toy story oglada natv1 normalnie az nie oddycha tak sie wciagnela.
 
Witam wszystkie mamusie i tatusiow.Hmm od czego zaczac....Moze tak.Mieszkam w killarney co kerry.Jestem swierzaczkiem jesli chodzi o bb i przyszla pazdziernikowa mamusia :) i chcialam dolaczyc do waszego skromnego grona :).Od dluzszego czasu zagladam na to forum i tak sie zastanawialam czy uda mi sie wbic do was bo widze,ze tworzycie juz zgrana paczke,no ale ryzyk fizyk i moze mnie tez uda sie dolaczyc do was :)


hej witam
 
Hejoo:-) a już myślałam że mi się forum zepsuło bo o tej porze i nikogo nie ma :szok: no ale Kasiuleczka rozwiała me wątpliwości :-D a tu coś na poprawę humorku ;-)
- Słucham, dyżurny XIII Komisariatu!
- Sąsiad z siódmego piętra się nachlał i bije żonę.
- No to co?
- Ale on gania ją z siekierą po klatce schodowej.
- No to co?
- Grozi, że nas wszystkich powybija.
- No i co z tego?
- Namazał sprayem na ścianie CHWDP.
- Przyjąłem, wysyłam radiowóz... :-D:-D:-D:-D
 
Bry:-)
Ja rozumiem,że nikt nie lubi poniedziałku,ale żeby aż tak,żeby na BB taka cisza była?:szok:Powariowały czy co?:baffled:
U nas fajna pogoda,słonko świeci:-)A u mnie to w ogóle od 3 dni świeci,nawet jak pada deszcz:-):-)
Po wczorajszym bilansie,okazało się,że Radek stulejki nie ma,ma lekko przyrośniętą skórkę i trza o to dbać.Didi w związku z tym proszę Cię o nazwę tej maści:tak:Poproszę GP o receptę:tak:
A jeśli chodzi o zwolenników i przeciwników odciągania to każdy lekarz Wam powie,że trzeba odciągać skórkę,choćby po to,żeby umyć napletek porządnie bo tam się zbiera,tzw.mastka i to są bakterie więc od urodzenia należy w czasie kąpieli porządnie to miejsce sprzątać:tak:
Muszę sie pochwalić bo nie wytrzymam z dumy...:-D
Pediatra chcąc sprawdzić Radkowi wzrok,kazała mu się cofnąć na koniec pokoju i zasłonić jedno oczko.Miała na ścianie powieszone tablice z literkami ale wyjęła z szuflady taką ze zwierzątkami,z tym,że nie wiedziala gdzie ją powiesić...Więc mówię jej,że to zbyteczne bo Radek może jej literki przeczytać,a ona:Jak to,czterolatek zna wszystkie literki?:szok:A ja jej,że tak,po polsku i po angielsku:-DAle miała minę:-D:-D
A jak jej bezbłędnie wszystkie najmniejsze przeczytał to jej kopara opadła:-D:-D
Witam foremkę annjar i nowego,ale jakże już znanego foremka3D :-D
 
Dobry wieczer... Ja tu nowy i jeszcze nie w temacie...:(


Hihi, witamy nowego członka:-D:rofl2:

Witam wszystkie mamusie i tatusiow.Hmm od czego zaczac....Moze tak.Mieszkam w killarney co kerry.Jestem swierzaczkiem jesli chodzi o bb i przyszla pazdziernikowa mamusia :) i chcialam dolaczyc do waszego skromnego grona :).Od dluzszego czasu zagladam na to forum i tak sie zastanawialam czy uda mi sie wbic do was bo widze,ze tworzycie juz zgrana paczke,no ale ryzyk fizyk i moze mnie tez uda sie dolaczyc do was :)

witamy:-)

U nas sobota do bani, na zmianę paracetamol i nurofen szedł w ruch. Na razie jest lepiej, zobaczymy jak długo. A dzisiaj dzień od prania zaczęty:-p, zanim was przeczytałam, uhuhu, rozpisałyście się nieziemsko. Miłego dnia
 
Ciao!

I ja witam nowa foremke!! :)

Tichonek- no no...zdolniacha z Radusia!!!

Mnie sie dzien zaczal pozytywnie! Al jeszcze nie ryczal..hehehe....
A ja jestem WYSPANA!!!!! Jednak oplacalo sie wczesniej isc do lozka!!! Czuje sie good!!!!!!!!!! :))))))))))))))
 
hej laski!
u nas chyba gora uzebienia zaczyna sie wyzynac.Mala goraczkuje od wczoraj, paracetamol pomaga ale za jakis czas temp. wraca.Wika marudzi,ale nie az tak strasznie..Tylko taka jst rozpalona..:-(Eh
Dzis deszczowo i cale szczescie bo troche ciezko wytrzymac,szczegolnie Wikcie:rofl2:
pozdrawiam Was dziewczyny!
 
siemanko

Tichonku...ale masz zdolnego synka...ja chyba peklabym z dumy :) a nazwe masci napisze pozniej..tylko ze ja mam ja z PL..

witam Nowa mamusie no i tatusia 3D :)


my dopiero z laskami sniadanko wciagam..bo ledwo co odstawilm Aluta do szkoly juz jechalam z kumpela do lekarza a pozniej na Emergency bo palucha rozwalila sobie gdy myla kubki i to porzadnie ze nie m czucia w nim..ehhh ...biedna ..jej to dopiero tydzien sie zaczal a my tak marudzimy na poniedzialki ...:)

ok....lece bo Ewula wzywa na pomoc
 
reklama
Do góry