reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ja rowniez sie witam wieczorkiem i uciekam, bo jakos sie niezbyt czuje, serce mi wali jak mlot, kluje mnie pod zebrami, az usnelam z Amanda, co mi sie nigdy nie zdarza. Zdenerwowalam sie dzis bardzo na corcie i teraz odgrywa sie to na mnie, jakas nerwica mi sie wlaczyla, wiec ide ziolka zaparzyc i do lozka z gazetka zmykam.

Kasiun dziekuje za odwiedzinki, bylo bardzo milo. Mam nadzieje, ze nie zrazilas sie tymi wszystkimi akcjami z Amanda, tym calym krzykiem itp ehh u Nas to ostatnio codziennosc. Wieczorem jestem juz wypruta, a dzis przeszla sama siebie. Potem tylko jej kochanego Eminema piosenki lecialy, to sie wyskakala, wyszalala i poszla spac. Widac energia ja rozpierala, tylko w zlym kierunku ja rozladowywala wczesniej, bo na biedna Molly, az wstyd.

Czesc Kobietki,

Ja tylko tak szybko chce sie przywitac i spadam, bo pranie czeka na ropzwieszenie i hiszpanski do ugryzienia no i nie wspomne o poezji anglickiej hihihi a moja mala brzdacowka zepewne sie zaraz obudzi i tak bedzie klops.
Larciu chciala szybciutenko Ci bardzo podziekowac za fajna niedzielke spedzona w super towarzystwie dwoch fajnych KObitek, malej i duzej. Chyba teraz moja kochana przesadzasz.:-):tak: Amanda po prostu chciala pokazac Molluni kilka zyciowych trikow jak sobie radzic hihi a poza tym i ladnie sie bawily i ladnie dawala sie bawic wszystkimi swoimi skarbami. ;-)wiec zadnych ziolek tylko powiem Ci tak jak Ty mi RELAX KOLEZANKO :-D:-D:-D:-D:-D:-Dmam nadzieje, ze niedlugo powtorzymy spotkanko a i Mollun nei zasnal, wymyslilysmy zabawe, za to potem padla i ja mialam spokojny wieczorek, dzieki raz jeszcze!!!!!:blink:
Witam nowa foremke i czlonka.
Ciazoweczki dbajcie o siebie, a zabkujacym i goraczkujacym Dzieciaczkom zycze szybkiego powrotu do zdrowia.
buziaczki
 
reklama
No dzień dobry!!!
wreszcie-dziś jestem lekko busy-małe szkraby razy2 w domku:))))
No i mnie chłop chyba wygryzć chce normalnie;)Dobrze,że nie zna tutejszych wszystkich zakamarków i innych wątków-ale jaki zdolniacha sobie suwaki robił:))))))))))))))))))))))))))
Witam również NOWĄ MAMUSIĘ:)))
Pauletta-ostatnio widzę humorek dopisuje-brawo!!!
Anineczko-ma się ten zmysł;)))Jak dziś"po gościach"
Matosiatato-jak główka???
Tata3D-i tak Cię kocham;))))Nie myśl sobie,że Ci pozwolę siedzieć przed BB dłużej niż ja;))))
Misia-dobrze,że już lepiej-oby tak zostało:)
Tichonek-jak samopoczucie?Jakieś dolegliwości?Nieeee
VikaMciaG-Ty wywiadowco;)))
 
No moje kochane,dziękuje za wsparcie i kciuki:-)
Udało się!!!Ogłaszam wszem i wobec całemu światu,że
TAK,JESTEM W CIĄŻY!!!

Chciałam zrobić nowy suwaczek ale nie mogę bo się cała trzęsę:-):-):-)
Jestem taka szczęśliwa,że nie wiem nawet jak to wyrazić:-):-):-):-):-):-):-):-):-)



gratulacje :-):-):-):-):-) niemialam dostepu do neta wiec dopiero teraz przeczytalam ta wspaniala wiadomosc :-):-):-) zycze zeby cala ciaza przebiegla ci bez zbyt meczacych dolegliwosci i aby maluszek urodzil sie zdrowiutki:tak::tak:
 
Witam

zaraz lece po młodego do szkoły.

Pauletta czyli szczepnie nie ma nic wspólnego z autyzmem?

Lubiczanko ja chyba o wiele lepiej niż matosiatato się czuję :-D
choc leń przeogromny :dry:
 
Lubiczanko,jak na razie spoko,nic mnie nie dopada z gatunku nudności,śmierdzości czy mulości:-D:-D:-DAle zaczyna mi się śpiączka włączać:baffled:Z Radkiem mogłam spać do 14-15tej i to jeszcze se budzik nastawiałam:baffled::-D:-DTeraz tak dobrze nie będzie,ale chyba jakieś kimanka popołudniowe będę musiała zaaplikować:-D
A gdzie Tata 3 D te suwaczki co se zrobił,wstawił?:oo::-D:-D:-D
Anineczko widzę,że suwaczek owulacyjny powrócił:-):ninja2:
 

to ja tez cos wkleje, i bądź tu człowieku madry

Short Sharp Science: Family win $1.5 million in autism-vaccine payout

Witam!
Wysprzątałam chate, normalnie nie nadążam ze sprzątaniem, jak te dzieciaki śmeca, a jeszcze wczoraj oglądalismy z M "taniec z gwiadami" i Emcia nagle gdzies zniknęla, nagle słychac upomnienia Eryka: "co ty zrobilas, nie wolna tak robic, teraz musisz sprzątac ect"
okazalo sie ze cała paczke paluszkow rozsypała i sie nimi bawiła

Oki lece pomidorowke dokonczyc
 
reklama
I ja sie witam z rana (u mnie z rana bo dopiero sie zwleklam z lozka).dziekuje dziewczyny za przyjecie ;-).Frog rozszyfrowalas mnie :-) rowniez pozdrawiamy R i malego jak tam wogole przeszedl mu katarek? Lece na jakies sniadanko bo mnie skreca.Rowniez gratuluje Tichonkowi i Misi (spoznione ale szczere) dzidziusiow i zycze spokojnych 9 miesiecy ktorych ja nie mialam :tak:
 
Do góry