reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

No witamy noweg tatusia:))))
My bylismy na Salthill na kolacji i objadłam sie bleeee,i grzane winko było hihi. pogoda lipna wiec spacer odpuscilismy sobie, zaraz zmykam spac bo padam:/
Co do siusiaków to Olivier ma odciagane od 2 lat i mial zabieg w Polsce nacinali mu bo miał strasznie zrośniety, i lekarz powiedzial zeby przy kąpieli naciagac i myc i tak tez robie, A jak zaniedbam to zaraz widze że ciezej skórka schodzi.

Dużo zdrówka chorowitkom!!

Dobranoc
 
reklama
Ja rowniez sie witam wieczorkiem i uciekam, bo jakos sie niezbyt czuje, serce mi wali jak mlot, kluje mnie pod zebrami, az usnelam z Amanda, co mi sie nigdy nie zdarza. Zdenerwowalam sie dzis bardzo na corcie i teraz odgrywa sie to na mnie, jakas nerwica mi sie wlaczyla, wiec ide ziolka zaparzyc i do lozka z gazetka zmykam.

Kasiun dziekuje za odwiedzinki, bylo bardzo milo. Mam nadzieje, ze nie zrazilas sie tymi wszystkimi akcjami z Amanda, tym calym krzykiem itp ehh u Nas to ostatnio codziennosc. Wieczorem jestem juz wypruta, a dzis przeszla sama siebie. Potem tylko jej kochanego Eminema piosenki lecialy, to sie wyskakala, wyszalala i poszla spac. Widac energia ja rozpierala, tylko w zlym kierunku ja rozladowywala wczesniej, bo na biedna Molly, az wstyd.
 
Siiiiizeeesss. Wszyscy cos dzisiaj sa nie w sosie albo sie zle czuja albo maja problemy. Ja tam nie mam w sumie problemow oprocz tego, ze mam za soba dzien na hiper kacu po wczorajszej mieszance jamesona i rakiji. Poza tym chyba spalilem mixer na plackach po wegiersku. Macie racje dzien do bani, a bania wciaz boli... po bani :confused::confused::confused: Ide sie walnac na poduche, albo raczej polozyc bo wszelkie ostrzejsze ruchy koncza sie ojejami. Ide. :dry::dry::dry:
 
Witam wszystkie mamusie i tatusiow.Hmm od czego zaczac....Moze tak.Mieszkam w killarney co kerry.Jestem swierzaczkiem jesli chodzi o bb i przyszla pazdziernikowa mamusia :) i chcialam dolaczyc do waszego skromnego grona :).Od dluzszego czasu zagladam na to forum i tak sie zastanawialam czy uda mi sie wbic do was bo widze,ze tworzycie juz zgrana paczke,no ale ryzyk fizyk i moze mnie tez uda sie dolaczyc do was :)
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczer... Ja tu nowy i jeszcze nie w temacie...:(
ooooo kogo ja widzę... hehe :-D:szok:
witamy witamy:-p

Witam wszystkie mamusie i tatusiow.Hmm od czego zaczac....Moze tak.Mieszkam w killarney co kerry.Jestem swierzaczkiem jesli chodzi o bb i przyszla pazdziernikowa mamusia :) i chcialam dolaczyc do waszego skromnego grona :).Od dluzszego czasu zagladam na to forum i tak sie zastanawialam czy uda mi sie wbic do was bo widze,ze tworzycie juz zgrana paczke,no ale ryzyk fizyk i moze mnie tez uda sie dolaczyc do was :)
jak będziesz pisać pisać i pisać to napewno Ci się uda:tak:
śliczny park macie tam u was.... lubie tam jeździć chć strasznie daleko:eek::sorry2:no to witam nową mamuśkę
napisz może coś o sobie, ... ile jesteście w Irlandii??


ale ja wywiad prowadzę:zawstydzona/y::-p
 
Fakt park sliczny zapraszam :). Ja w irl od 4 lat prawie,ale od roku w killarney z moim M.Wczesniej mieszkalam i pracowalam w Galway jak wiekszosc mamusiek z tego forum :) i strasznie teskni mi sie za klimatem tego miasta,no ale czego nie robi sie dla milosci ;D.A obecnie siedze w domku i czekam z niecierpliwoscia na nasza mala stokrotke(????),tak mi sie mysli :).Cholerka nie wiem jak sie robi emotikony .....No czasu mam duzoooo wolnego wiec postaram sie pisac,a na dzis koniec.M wlasnie z pracy wrocil i dobija sie do kompa.Wiec dziekuje za przyjecie i kolorowych
 
reklama
Do góry