reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam
Sandrulińska ja odciągałam od urodzenia:sorry2:No jak by Ci to powiedzieć....Obejmujesz na główce członka dwoma palcami i ściągasz skórkę w dół,tak,żeby napletek się pokazał:tak:Tak jakbyś...:baffled:Dziecku chciała dobrze zrobić:baffled:Wiem,jak to brzmi,ale tak to się robi:baffled:Z tym,że ściągasz raz w dół i wystarczy:tak:Najlepiej w kąpieli,bo mniejszy dyskomfort dziecko czuje:tak:
U Radka zauważyłam,że z jednej strony skórka jest przyrośnięta do napletka i nie da się go całego pokazać:sorry2: i to właśnie jest stulejka,moim zdaniem:sorry2:
po pierwsze GRATULUJEEEEE!!!!!!oby obyla coreczka :)

po 2... to nie stulejka...albert tez mial z jednej strony przyklejone ..ja mam masc ..smarujesz 2 razy dziennie przez 3 mies. i samosie okleja...u Aluta pomaga bo juz myslalam ze bedzie mial zabieg... ale susiak musi byc cacy do 5 lat..czyli taki jak u duzych chlopcow...zoladz ma byc widac cala..u Aluta nei ma jeszczce wiec smaruje bo wlasnie jemy robi sie jakby taka blonka i skleja ..ale ta masc pomaga..jest ona na recepte..pozniej podam jej nazwe jakbyc chciala
lepiej wczesniej zaczac to robic bo Aljuz mi zabardzo niepozwala i boi sie..ale niestety trzeba bo nie chce zabiegu ..a jest duuuza poprawa i prawie juz jest wszystko ladnie ..

no a co u mie..zabiegana i zero checi na nic...podczytuje was ale nie mam sil na pisanie... z nowosci .wczoraj bylam u fryzjera i mam nowa czupryne i jestem zadowolona...no i robienie tatuazu przezunelam juz na piatek bo jestem tak najarane ze doczekac sie nie moge...
a bede miala taka jaszczureczke od lopatki przez bark i koniec na ramieniu
Img120164_tribal_iguana_1_crop_s-1.jpg
 
reklama
Witam!
Didi ogromna jaszczura
Co do siusiakow to ja mojemu nigdy nic nie robilam
Kazalam mu samemu to robic podczas kapieli
Zeszla cala skora wiec jest ok
Ja tam jestem za tym zeby swoimi paluchami nie dotykac
Moj M tez nigdy nie mial problemow a tez mu nikt nie robil
I mam wrazenie ze wlasnie przez takie naciaganie u noworodkow pozniej tworza sie problemy
No ale wiadomo kazdy robi jak uwaza
Najlepiej byloby zapytac jakas starsza kobiete co ma kilku synow i co wnukow doczekala ;)
Bo lekarze jak we wszystkim sa podzieleni injedni powiedza sciagac a drudzy absolutnie nie
Misia jakbym wiedziala ze nic nie masz to bym ci dala od Eryka z lunch boxu bo nie zjadl jabluszka ani rogalika
Czemu sie nie odezwalas i bardzo nieladnie tak caly dzien nie jesc
A jak dzis siedzisz sama to wpadaj do nas na obiadek i na ploteczki ;)
 
Hej!
Pogoda do bani,a chcialam wyskoczyc na spacer na miasto:sorry2:.
Didi fajnay tattoo;-)
Ja ide z mlodym do GP w czwartek wlasnie z jego pindolkiem:-D(siusiakiem) bo tez widze ze nie jest dobrze.
Kiedys mu naciagalam/sciagalam,ale od jakiegos czasu nie pozwala sobie.....moze go boli?nie wiem?

lece sie ogarnac,....
do pozniej;-)
 
didi wielki tatuaż:szok: ciekwa jestem jak będzie już wyglądał jak zrobisz :tak:
no i chwal się tu fryzurką szbko:-D


frog u Vi nic nie widać... ona chyba sama się zbytnio nie przejęła wypadkiem... dzisiaj już wogóle do kuchni nie ma wstępu... chodzi tylko po wykładzinie w salonie...:tak:
a jak już jej się znudzi to klęka na środku pokoju i dalej to sobie raczkuje:-D:sorry2:

muzę jej kupić takie chyba skarpetuszki z tą gumką pod spodem to się nie będzie ślizgać:tak:
tylko ciekawe czy są gdzieś w ie też takie rajstopki....:confused:


eheh a tak wogóle to mała właśnie sciągła mi klapka z nogi i sama sobie przymierza na swoją małą stópkę :) hihihi




a tu macie o tym ściąganiu napletka... ponoć od roku dopiero można
napisane jest w odnośniku "profilaktyka i wczesne rozpoznanie"
http://www.stulejka.com/index.php3?strona=stulejka1
 
Ostatnia edycja:
Witam,

Mam do was pytanie:
Poszukuje opiekunki do swojej prawie 2 letniej coreczki. Opieka nad dzieckiem mialaby miejsce od pon do pt + jeden dzien wolny w tyg. Mieszkamy na salthill.
Praca od 12 pazdziernika, moze znacie kogos kto by byl zainteresowany.

Prosze o kontakt na mzytniewska@interia.pl,
albo prosze wyslac sms na 0851499787

Dzieki
Malgosia
 
dziewczyny napiszcie prosze jak sie nazywa syrop chyba, ktory podajecie zamiennie z nurofenem, kilka dni temu pisalyscie o tym chyba na N ale nie jestem pewna, Asia od 2 dni ma goraczke dziasla gorace jak ogien, juz nie mam pomyslu co jej dac:-:)szok:
 
Witam,

Mam do was pytanie:
Poszukuje opiekunki do swojej prawie 2 letniej coreczki. Opieka nad dzieckiem mialaby miejsce od pon do pt + jeden dzien wolny w tyg. Mieszkamy na salthill.
Praca od 12 pazdziernika, moze znacie kogos kto by byl zainteresowany.

Prosze o kontakt na mzytniewska@interia.pl,
albo prosze wyslac sms na 0851499787

Dzieki
Malgosia

jesli przywozilabys mi dziecko na Renmore to ja bylabym chetna..ale nie wiem czy z salthill bedzie Tobie sie chcialo...bo ja niestety nie moge jezdzic na salthill poniewaz musze syna zaprowadzac i odbierac ze szkoly :)
 
Witam laseczki
Ja mam troche wytchnienia dzisiaj po pracy, ostatnie kilka dni busy jak cholera i dopiero mam off w srode i pt szlag by to trafił:/
Widze że was tu dzis mało pewnie spedzacie miło czas z rodzinka, L wlasnie pojechał na kosza ja robie obiad i potem idziemy na spacer(bo cos ostatnio mało czasu spedzalismy razem).
Syrop to sie daje na przemian nurofen i panadol lub paracetamol.
 
dziewczyny napiszcie prosze jak sie nazywa syrop chyba, ktory podajecie zamiennie z nurofenem, kilka dni temu pisalyscie o tym chyba na N ale nie jestem pewna, Asia od 2 dni ma goraczke dziasla gorace jak ogien, juz nie mam pomyslu co jej dac:-:)szok:

Wiesienka nurofen przemiennie z calpolem ( paracetamol) ;-)

No a my znowu sami :-( drozdusia z familią pojechała i sie jakoś tak cicho zrobiło:sorry2: ehhh...
 
reklama
Wiesienka nurofen przemiennie z calpolem ( paracetamol) ;-)

No a my znowu sami :-( drozdusia z familią pojechała i sie jakoś tak cicho zrobiło:sorry2: ehhh...

Czesc, w sumue to mozesz mixowac nurofen z kazda postacia paracetamolu tylko trzeba uwazac na dawki i podawac zamiennie nie czesciej niz co 4 godziny. Wisienka a na dziaselka to koniecznie jakis zelik...
 
Ostatnia edycja:
Do góry