reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

czesc Dziewczyny!
przepraszam, ze tak sie tutaj wpycham, ale mam pytanie na ktore nie moge znalezc odpowiedzi:)i i mysle, ze Wy mozecie mi pomoc...
krociutko sie przedstawie....mieszkam w Droghedzie od 1.5 roku, wczesniej pare lat spedzilam w UK, wlasnie dzisaj skonczylam 39 tydzien ciazy, wiec siedze jak na bombie i czekam:)generalnie udzielam sie w Mamusiach na wrzesien, tutaj zagladalam pare razy, ale ciezko mi bylo sie wbic, bo wygladacie na "dobre, stare kolezanki" i macie wspolne tematy..co jest jak najbardziej zrozumiale, patrzac na ilosc stron jaka wyprodukowalyscie:)a ja przez ostatnie miesiace bylam bardzo monotematyczna;)

i moje pytanie dotyczy oczywiscie ciazy...bylam dzisiaj na wizycie kontrolnej w szpitalu i lekarz wraz z polozna stwierdzili, ze dziecko jest wstawione glowka na 2/5, czy ktoras z Was rozumie o co w tym chodzi?generalnie nie mam problemow z angielskim, ale w tej sytuacji nie rozumiem tego 2/5..tak samo mam wpisane w karcie..pewnie moglam poprosic o wyjasnienie, ale madry Polak po szkodzie....a teraz siedze i sie zastanawiam, czy to juz duzo czy malo?moze ktoras pomoze?


z gory dzieki za jakakolwiek odpowiedz i pozdrawiam Was wszystkie
 
reklama
alcia81-witaj! :-)Strasznie chcialabym Ci pomoc ale nigdy wczesniej z takim okresleniem sie nie spotkalam,:sorry: mam nadzieje, ze szybko znajdziesz odpowiedz.
Powodzonka na porodowce!
A i zagladaj do nas czesciej!!!!:tak:
 
moniadan-nie wiem,gdzie utknelas,ale slyszalam cos o jakims wypadku na headford rd czy cos:sorry:i ogolem ze korki straszliwe w miescie
alcia-ja tez nie pomoge.Jak na moj gust to prawie w polowie-wnioskuje po ulamku;-):-D-sie wykazalam:eek::-D
 
My od nas do tescu jechalismy 60 min!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakis wypadek na headford rd. Tragedia byla. Mijalismy to miejsce ale nic nie bylo widac. Wszedzie pelno Gardy. Musialo sie cos stac mega strasznego!!!!!
 
hey
ja w koncu po M do pracy nie dojechałam, on doszedł na nogach do nas, jeszcze sie pokłócilismy :-(
Lubiczanko Emma sie nie obudziła, spała tak słodko i smacznie, ze żal było ja budzic, no ale musiałam

Alcia, ja niestety tez nie pomogę, nie wiem nawet czy to dobrze czy źle, alle nie martw sie wszystkoo bedzie ok, juz niedługo bedziesz tulic maluszka :-)
 
reklama
czesc Dziewczyny!
przepraszam, ze tak sie tutaj wpycham, ale mam pytanie na ktore nie moge znalezc odpowiedzi:)i i mysle, ze Wy mozecie mi pomoc...
krociutko sie przedstawie....mieszkam w Droghedzie od 1.5 roku, wczesniej pare lat spedzilam w UK, wlasnie dzisaj skonczylam 39 tydzien ciazy, wiec siedze jak na bombie i czekam:)generalnie udzielam sie w Mamusiach na wrzesien, tutaj zagladalam pare razy, ale ciezko mi bylo sie wbic, bo wygladacie na "dobre, stare kolezanki" i macie wspolne tematy..co jest jak najbardziej zrozumiale, patrzac na ilosc stron jaka wyprodukowalyscie:)a ja przez ostatnie miesiace bylam bardzo monotematyczna;)

i moje pytanie dotyczy oczywiscie ciazy...bylam dzisiaj na wizycie kontrolnej w szpitalu i lekarz wraz z polozna stwierdzili, ze dziecko jest wstawione glowka na 2/5, czy ktoras z Was rozumie o co w tym chodzi?generalnie nie mam problemow z angielskim, ale w tej sytuacji nie rozumiem tego 2/5..tak samo mam wpisane w karcie..pewnie moglam poprosic o wyjasnienie, ale madry Polak po szkodzie....a teraz siedze i sie zastanawiam, czy to juz duzo czy malo?moze ktoras pomoze?


z gory dzieki za jakakolwiek odpowiedz i pozdrawiam Was wszystkie

alcia mnie się wydaje tak jak madbebe,że dziecko ma do przejścia 5 odcinków drogi i jest na 2 odcinku :unsure:

Anineczka dobrze pisze :)
Alcia ale jedno jest juz pewne .glowka wstawila sie albo wstawia sie juz do kanal rodnego ..wiec juz blizej niz dalej..hehe..albo urodzisz w terminie.albo kilka dni po...wiec tak jak piszesz siedzisz juz na bombie zegarowej :)
 
Do góry