reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam z wieczorka ;-) ja w kuchni pichcę rosołek i pomidorówka zrobione zaraz przygotuje pulpety może jeszcze ciasto bo chyba jutro nic nie będzie mi się chciało robić :sorry2:
Didi tulam oby następnym razem się udało:tak:
Lubiczanko a W parę razy nas przyłapał ale to chyab nie przez to się rozbiera :-D ogólnie ma takie fazy czasami:sorry2: dlatego właściwie normalnie w body chodzi ;-)
Kurde coś chciałam napisać ale zapomniałąm ale sklerotyk ze mnie:no: lecę do kuchni dalej pichcić :tak:
 
reklama
Halo halo ja tylko na sekunde.
Kasiuleczko moj email to: kathy-ireland@hotmail.com dziekuje z gory za zdjecia!!!
Moj drogi Tichonku widzialam co ostatnio mi radzilas,zeby zrezygnowac z moich sjuperowskich notatek i ulepszyc sobie zycie, problem w tym, ze ostatnio brak energii na pisanie postow, ale bede robic tak jak mowisz. Dzieki wielkie za troske!!!
Wilwia ciesze sie, ze idzie Ci dobrze w pracy. Kazdy dzien bedzie lepszy i mam nadzieje latwiejszy, a i to dobre doswiadczenie dla Tobiego, bedzie uczyl sie, ze mamusia nie tylko do niego nalezy hihi chyba jednak nalezy co?Podesle Ci jeszcze Molluske na nauke hihihi No ja licze na to, ze znajdziesz czas na spotkano busy woman :)
Didi przyro mi z powodu porazki, ale pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocni, na kolejny egzamin tak bedziesz przygotowana po tych wszystkich doswiadczeniach, ze w podskokach zdasz egazmin ;) Przyznam sie szczerze, ze ja bym za Chiny Ludowe teraz nie zdala.
Kamcia Ennis mam nadziej, ze wszystko ok z brzucholkiem. Bede trzymac kciukule!!!!!!!!!!!!!Dbaj o siebie!!!

A ja spedzilam dzisiaj milo dzien w towarzystwie Marcysi i jej dzieciaczkow, mam nadzieje, ze z odwzajemnieniem. BYlam pod wrazeniem dokarmiania KOnika.Frajda dla dzieciaczkow.A potem szybkie spanko Molluski, butle, mleczko, obiadek plus jego jedzenie, prasowanko i do wyrka. No i wpis na bb.
Trzymajcie sie KObietki, kolorowych snow.
Uciekam na biala sale papapap
 
hej kobietki, ojeja padnieta jestem a nic takiego dzis nie robilam, zakupy z moja Oliva sa takie wykanczajace,najpierw spozywcze a poxniej odziezowe bo me dziewcze z wszystkiego wyroslo ehhhhhh.Wrocilysmy oo 22,30 mala tylko w pizamke i fruuu do lozka, rozpakowalam siaty, podjadlam i lece pod prysznic i nynki.
Dziewczyny foteczki wyslane.
 
Dzień dobry:)
Pauletta-oj ja tylko żartowałam-choć nasze szkraby też czasem potrafiły wejść do naszej sypialni podczas gdy mama z tatą łupucupu:)))))))))))))
Ka.M'cia-nie strasz Ty nas tutaj!!!Ma być wszystko w porządku i już!!!
Renni-nie wiem o co chodzi,ale nie mogę wrzucić tu do galerii fotek:(czyżby było ich za dużo?zaraz pokombinuję:/
Kasiuleczka-takie zmęczenie to my lubimy(pozakupowe);)))))
Tymczasem dorogie Panie-za cuś się brać trzeba:)))
 
dobry!
ja juz z flakami scisnietymi powoli sie pakuje na powrot...3majcie kciuki za spokojny lot.Wracam do IRL i na BB mam nadzieje:sorry2:
a Wy dzis spotkanko?oby pogoda dopisala i czas Wam milo uplynal!
 
dzien dobry,
u nas busy dzien sie zapowiada, jedziemy na urodzinki a ze P poszedl do pracy wiec jade busami, luasem czym tylko sie da.
udanego spotkania wam zycze i co prawie najwazniejsze POGODY
Madbebe- trzymam kciuki, mnie to czeka za m-c prawie lot sama z Asia
 
Didi następnym razem się uda
KaMcia mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje. Trzymam kciuki

A ja wczoraj przed snem sobie uświadomiłam, że właśnie minęły nam dwa lata w Irlandii:szok::szok::szok:.

Dzisiaj jestem zombie, kolejna noc z rzędu, że Ania popłakuje, znowu spała z nami, żebym c chwilkę nie musiała do niej wstawać. Ech... Poza tym zaczynamy akcję porzucania smoka, baaaaardzo długo trwało zanim usnęła, ale o dziwo nie płakała tylko go szukała.

Udanego spotkanka dziewczynki:-)

Idę robić bigos

Dobrego dnia i weekendu
 
Hejoo:-) u nas nocka spokojna Zuzia wczoraj wybudzała się jak zasnęła popłakując ale posmarowałam jej dziąsełka żelem i spokojnie przespała całą noc do 6:30 i już potem spać nie chciała opróżniła dwa cyce później tata dał jej egg custard i poszła spać:sorry2: drzemie sobie właśnie w leżaczku :tak:a ja pichcenia ciąg dalszy ;-) rano przymusowy zimny prysznic bo mi się woda ciepła skończyła w trakcie :wściekła/y: ale za to jakiego kopa przez to dostałam :tak:Pogoda dziś zapowiada się cudowna tfu tfu odpukać :-) póki co słoneczko wali mi w okna pełną parą :-)
Lubiczanka jak kiedyś jeszcze mieszkaliśmy w jednym pokoju z Wiktorkiem podczas nocnej zabawy w pieska W się przebudził zlazł z łóżeczka na nasz materac i mi się na plecach położył :-D:-D:-D sytuacja była komiczna a nas zamurowało :-D:-D:-D
Madbebe spokojnego lotu;-) czekamy na Ciebie:-)
 
reklama
Pauletta-bo chyba woli mamusię jako konika niż pieska;)))))))))))))))))))))))))))))))0Wyobrażam sobie co czuliście...Nam kiedyś podczas harców Dawid w drzwiach stanął i się gapił:/Masakra normalnie
Asieńko-współczuję przebojów nocnych,choć i nam ostatnimi czasy Daniel strasznie często się przebudza:/
Wiesieńko-miłej imprezki:)
 
Do góry