reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzień Dobry z samego ranka :-D u mnie za oknem słoneczko grzeje i mam nadzieję, że tak już zostanie do końca dnia:tak:
Gastone - pewnie, że jesteś usprawiedliwiona - i odpoczywaj jak najwięcej;-) bo potem - jak Larcia napisała - będziesz miała mały "młynek". a co do płci - to trzymam kciuki za dziewczynki;-) albo parkę:tak:
spadam, bo dziecko marudzi - pić nie chce i już nie wiem, jak go przekonać:confused:
 
reklama
Cześć to ja Kłapouchy :-) i znów zapowiada się na śliczną pogodę :tak: wczorajszą wizyte terapeutki Wiktor przespał:eek: ale za to ja sobie z nią porządnie porozmawiałam i dostałam trochę do pracy z nim w domu;-) a i nie dostał się do przedszkola :no: były dzieci które bardziej potrzebowały tego przedszkola czyli nie jest z nim jeszcze tak źle no cóż spróbujemy za rok :tak: póki co od września pójdzie do zwykłego przedszkola to też mu dużo da :tak: zmykam bo Zuza już się denerwuje ehhh długo sama nie chce leżeć :sorry2:
A i miłego dnia wszystkim ;-) jakby któraś była chętna to zapraszam na jabłecznik :-):-):-)
 
hi;-)
pustki pustki;-) ja tez na swiezym powietrzu caly czas:tak: i tak sobie mysle, ze nie tylko dlatego , ze ladna pogoda i trzeba korzystac , ale mnie to zawsze przypomina takie siedzienie na trawce i wsłuchiwanie sie w dzwieki przyrody beztroskie dziecinstwo i na maksa sie relaksuje:tak:
crazygirl urlop w Polsce to nie urlop czasem a ganianie i załatwianie niestety:sorry2: mam nadzieje:sorry2:, ze jednak znajdziesz czas na jakis relaks:tak:
gastone odpoczywaj jak najwiecej ja pamietam jak urodzilam drugie dziecko to byla masakra nie potrafilam tego wogole ogarnac pprzez jakies 2 miesiace , a co dopiero trojeczka dzieci:sorry2:
miłego dnia dziewuchy:tak:
 
Bry:-)
I u nas ciepełko,Radek do przedszkola w krótkich spodenkach poszedł:tak:
Na szczęście wczoraj młody wstał i nic się z żołądkiem już złego nie działo:tak:Blady był,nie chciał nic jeść,ale kaszkę na kolację wciągnął i spał spokojnie całą noc.Rano wstał wesoły jak skowronek,wciągnął śniadanie i chętnie poszedł do przedszkola:tak:Widocznie jakaś jednorazowa wpadka:sorry2:
Pauletta
to szkoda,że się Wiciu nie dostał do tego przedszkola,ale tak jak mówisz-jest tego i dobra strona,widocznie nie jest aż tak źle:tak:
 
Hej laseczki.

Normalnie po tak pięknym weekendzie nie umie(m) się odnalezc w "rzeczywistosci":sorry: i pogoda dalej nas rozpieszcza :-) Tak jak tichonek napisała było rodzinnie, pięknie, cudownie, wspaniale:rolleyes2:

No i nie dotarłam do Tichonka:-( coś nam nie dane jest się zobaczyc.Mam tylko nadzieje,ze co się odwlecze...;-) a asienka dla mnie to juz w ogole osoba do podziwu- pakuje sie z tą małą w autobus niezaleznie od pory dnia i roku:-D i heja przed siebie.A w niedziele widziałysmy się z asienką w centrum przez przypadek,ale bardzo milusi przypadek:tak:

renni jak Natalka??

moniadan i ja mam O2 i jak dla mnie super;-) opcji nie ma takiej,ze nie mam zasiegu.Czyi wydaje mi się ,ze to moze rzeczywiscie jakis nadajnik najblizszy Ciebie nawalił:dry: bo serio zero problemow z tą siecią. No i obsługa w punkcie zawsze na medal.

Zgagus jak sie czujesz ? bardzo męczą Cię te "upały" irlandzkie? A jak Ada?

Crazy Girl na szczescie lot był ok:tak: teraz jesli znajdziesz chwile:-D to wypoczywaj

didi Tobie tez zycze udanego wypoczynku i pogody :tak:

lubiczanka zazywa pewnie uroków urlopu :rolleyes2: i pewnie lody "jedza" nie tylko wieczorami :cool2::-D baw sie kochana baw!


No to ineczke czas podac ;-)
 
reklama
misia ja wiem ,ze jak nie od Was:zawstydzona/y:ale u nas tych sklepach co to wsio po 2 euro jest -były takie. I w Heatonsie tez widziałam. No i w Tesco jak szukałam na Partyka :tak:
 
Do góry