reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam

A mi się dzisiaj śniła Lubiczanka,mówiła,że wypad do Bułgarii był cudowny,tak więc zapewniam Was,że świetnie się bawi :-D:-D:-D:-D

Misia ja nie wiem czy na Teryllandzie dalej istnieje ten sklep z artykułami do malowania,ale jest koło Dunnesa sklep Pet World (żołto-niebieski budynek) i nad nim znajdziesz weszlekiego rodzaju malowidła.Tylko nie jestem pewna czy ten sklep dalej istnieje.:sorry2:

Didi,CrazyGirl udanego pobytyu w Polszy :-)
 
reklama
Anineczko- no wlasnie niestety nie istnieje...a szkoda bo to byl moj ulubiony...

Margarettko- dzieki sliczne! Byloby super jakby w sklepie za 2 jurki byly Koniecznie wiec musze sprawdzic. :-*
 
Hejka;-)
Emilka drzemie a ja piję kawusię ;-)
Wizyta u ginka zaliczona...ufff...jak ja tego nie lubię..:no:
Po południu jadę liczyć talerze:-):-Dna wesele.. tylko po 270 sztuk z każdego rozmiaru.....:szok:
Pogoda u nas dziś irlandzka.. słońce potem deszcz i wiatrzysko i znowu deszcz...:dry:
 
Witam!
Dzis dzien dobroci w O2 bo mam zasięg, jak na razie :-)

Dzisiaj zdecydowanie chlodniej i wiaterek, idealna pogoda na pranie, ja juz dwa zrobiłam :tak:
 
U mnie też się zimno zrobiło:baffled:
Szłam po Radka to mu gacie długie musiałam wziąć:sorry2:bo by mu jajka przewiało:sorry2:A ja to normalnie zmarzłam i o!Idę poprasować to coś się może rozgrzeję,szczególnie,że to pościel:wściekła/y:Uwielbiam,po prostu uwielbiam:dry:
 
reklama
Do góry