reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Pauletta..wydaje mi sie ze zamek mozna dostac w tej pasmanterii kolo Pl sklepu w centrum na 1 pietrze...

tylko nie wiem czy taniej nie bedzie kupic nowych spodni..widzialam wczoraj w pennym meskie dzinsy na wyprzedazy...
 
reklama
Hej, wlasnie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy:-) i chcialam porozmawiac z kims kto moze niedawno rodzil i moglby mi dac pare wskazowek:-). Z checia porozmawiam sie z innymi paniami ktore czekaja na malenstwo. Mam nadzieje ze trafilam w dobre miejsce a jesli nie to bede wdzieczna za pomoc w znalezieniu innego forum.:blink:

A gzie będziesz rodzić??? Witam Cię tak w ogóle, bo Ty z moich stron jesteś:-)

Dzień dobry kobietki
Jak to przy niedzieli nie było do Was jak zajrzeć:-).

Marta
bidulko Ty:-:)-:)-:)-(
 
D.dobry!
sloooonce:-D
malz dzis w domu wiec ja sie tylko witam:sorry:jedziemy z paszportem dla malej zalatwiac..Oczywiscie naklamac musial w pracy bo inaczej d***

Madbebe-chetnie bym do Ciebie przyjechala tylko szkoda, ze tak daleko mieszkacie!:tak:



woow-ladne te donice
:tak:good job dziewczyny!
Jak na moj gust renni,to Ty za daleko mieszkasz..;-):-DAle moze kiedys bedziecie w okolicy to zapraszam:tak:
moniadan-ja mam w O2:tak:
kamcia-moj malz ma abonament w O2.Placi dwadziescia kilka euro abonamentu w opcji darmowe do O2:tak:
lubiczanka-jak tam?melduj sie!
Martus-wspolczuje:sorry2:Qrcze a nie mozna go jeszcze raz na to zaszczepic?Jak to dziala?Na szczescie wkrotce lecisz do PL i tam sie nim zajma..Zdrowka i duzo sil!wielki buziak dla Was!
PS.mnie szef zwolnilby na bank w takiej sytuacji:-(

Odnosnie spotkania-czy wszystkim pasuje czwartek na 13ta np.?Prosze sie tu zglaszac,wpisywac na liste :)
 
Ostatnia edycja:
dzięki dziewczyny:))) byłam w pracy,szef mine mial kwaśną ale powiedział ze ok,tylko wpisał mi urlop bo powiedział ze to nie ja chora tylko dziecko:/dureń no!!!ale trudno:(
 
marta wspolczuje z tymi chorobami. Co chwilke Was cos meczy, wspolczuje Ci,bo wiem jakie to meczace dla Ciebie,no i dziecko sie meczy, az serce sciska wtedy :-( zycze zdrowka, mam nadzieje,ze sytuacja sie poprawi!

madbebe mi godzina idealnie pasuje, dzien tez. Wiec ja jestem ZA. Teraz musze tylko z mezem sie dogadac,co do auta,bo narazie On je ciagle bierze do pracy. Wiec odezwe sie w srode,zeby ostatecznie powiedziec czy bede czy nie.
 
d.doberek.
pogoda zapowiada sie cuuudna:-)

MArta zdrowka dla Szymusia zycze!

My dzis pospalismy do 7:30,ale bywalo lepiej...wczoraj do 9 a w sobote do 9:15:-)

Lece mlodemu zapodac jakies sniadanie,mam nadzieje ze bedzie jadl...ostatnie dwa dni zyl na mleku:-(
 
Hejo

Ewelcia, Madbebe, to jeszcze musze wasze telefony zdobyc i mozemy dzwonic :-D

Kamcia tu masz linka, to sa rozne plany i musisz sobie zobaczyc który by ci odpowiadal

iPhone 3GS, iPhone 3G,iPhone 3GS - 16GB 3GS - 32GB 3GS - iPhone software upgrades - O2 Online Shop

ja uciekam do kuchni, póki Emcia spi, musze z garami powalczyc

Obudziałam sie w ogole z bólem gardła, ale zaraz popłukam solanka i bedzie super ;-)

a Emka ma wysypke, to mozliwe ze miała 3dniówkę??

Didi mój Eryk tez dzis sie drapał bardzo i mu jakies bable wyskoczyły na brzuchu i nodze, moze jakies uczulenie ich dopadło
 
reklama
Witam,
my sobie pospalysmy do 9, ladna pogode mamy za oknem wiec szkoda w domku siedziec, zaraz smigamy na spacerek a potem na basen !

woow-ladne te donice[/COLOR][/FONT]

Dzieki!
:tak:good job dziewczyny!
Jak na moj gust renni,to Ty za daleko mieszkasz..;-):-DAle moze kiedys bedziecie w okolicy to zapraszam:tak:
No wlasnie dlatego napisalam Ci, ze szkoda, ze tak daleko mieszkacie;-)
 
Do góry