reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
dzien dobry dziewczynki

Dycia a kiedy lecicie? Mówisz,ze mały się "puścił"... no teraz tylko go pilnuj:-D;-)


:-D:-D:-DLecimy w niedzielę,mam nadzieję,że wulkan nie zrobi nam niespodzianki...
Dyta-brawo dla Maluszka(czy on nie ma dziś imienin-jak tak to tylkam imieninkowo:)))
A dziękuje,rzeczywiście dzisiaj Dominika,tak jak 9x w roku:-D:-D

Dziewczynki bardzo dziękuje za gratulations....
Nic,lece małego usypiać.
Wkurza mnie ta pogoda,przed chwilką słońce świeciło,patrzę a tu ,mi pranie moknie:wściekła/y:
 
Witam :-)
andzulina i jak?? mały w nocy stwierdził,ze posapal juz czy raczej Was milusio zaskoczył??:-)
no niestety jak tylko położyliśmy się spać z A (ok 12) to mały przebudził się pełen energii i chęci do zabawy. szybko dałam mu zaległą butlę i próbowałam uśpić u nas w łóżku, ale za cholerę nie chciał, tylko siadał i gadał. więc włożyłam go do łóżeczka, a on myk na boczek i kima:szok: więc jakoś to poszło... ale myśleliśmy, że za to pośpi sobie dłużej rano:sorry2: niestety - jak zwykle po 6 rano usłyszeliśmy gadanie... więc na nic się zdały moje eksperymenty:baffled:
Dyta - gratki dla Dominisia:tak: a ja tak bym chciała, żeby mój zaczął raczkować - przynajmniej miałabym spokój, a on tylko rwie się do stania i za nic nie chce raczkować, przez co ja mam przechlapane:baffled:
Zgagusia - powodzenia w odpieluchowywaniu;-) dużo cierpliwości:tak:
uciekam do city - jutro wyjazd do PL - jak wulkan i jego pyłek nie przeszkodzi... no i trzeba jakieś drobne zakupy poczynić... chrzciny w niedziele, a ja nawet odpowiedniego stroju nie mam:sorry2:
 
Witam!

Ja dokładnie rok temu umierałam z bólu na prodówce :-) za godzine Emma się urodzi :tak:

U nas sloneczko na zmiane z chmurami i tak mysle, czy wieszac na dworze czy do suszary...?

LadyZgaga ostatnio superniania mówiła, zeby najpierw nauczyc dziecko aby mówilo ze juz zrobiło siku do pampersa i pokazac roznice mokre-suche
jesli zacznie wołac, ze zrobiła siku i ma mokra pieluche to juz krotka droga do tego ze zacznie wolac zanim zrobi

ciekawe jak mi to z Emma pojdzie, bo z Erykiem nawet ok, tylko z k.. byl problem, bo tylko do pampersa robił

Andziulina, udanych zakupow i zycze aby pyl nie przeszkodzil ci w podrózy

oki zmykam cos porobic, po południu mamy gosci :-)
 
Monidan-a no właśnie weszłam po to,aby Twojej córci życzyć 100latek-przepełnionych śmiechem,szczęściem i zdrówkiem:)))
Dyta-to lecimy w ten sam dzień-właściwie ja w niedzielę w nocy:/
Kasiuleczka-trzymam kciuki i powodzenia:)
 
:-):-):-) Witam, my dzisiaj późno, bo pospałyśmy troszkę dłużej, potem pranie zrobione i wywieszone i ruskie na obiad skombinowane, ale mało, bo częściowo z małą na rękach:rofl2: i już nic nie zostało. I potem znowu kombinować trzeba:baffled::dry:, a pomysłów brak...
Aaa, no i pranie czeka na mnie od dwóch dni:baffled::dry:, nie ma opcji, dzisiaj musi być poprasowane:-). Pogoda niby ładna, ale jakoś zimno, brr, odpuszczamy sobie spacer.

Dytka gratulacje, super. Pokażesz jak śmiga jak wrócicie:-D:-D:-D:tak:

Emma wszystkiego najlepszego
 
reklama
wpadłam tylko na chwilke zeby dac BIG KISSSSSSS dla Danielka na te pół roczku!!:))))a zaraz ucałuje cie na żywo:D

kamcia jak też czekam na paszportowe Szymonka:))) i wogóle całą reszte:D byłaby okazja do spotkania sie w Limerick:D:D:D:D
 
Do góry