reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam
Anię znowu męczą zęby, więc z tej okazji obudziła się o 6 i do tej pory nie śpi:no::no::no:, a ja jak zombie wyglądam. W nocy też płakała i kręciła się przez sen. A do tego @ mi się zaczyna i czuję się jakby czołg po mnie przyjechał.

Wczorajszy dzień był miły, bo M w domku, więc poszliśmy do Kościoła i potem na długi rodzinny spacerek. Pogoda dopisywała, więc super.
 
reklama
Witam z poznego rana
Ja dzisiaj tez niezbyt pospalam, bo o 7. Ada juz u nas byla:baffled:
Ale nie jest zle, bo w nocy tylko raz szlam do Ady, bo zmarzla odkryta
Nooo, ale zapomnialam jakie to sceny wczoraj wieczorem przy zasypianiu nam zafundowala:baffled::baffled::baffled: Myslalam, ze sie wsciekne!!! I myslalam, ze wysle A. na strych po lozeczko, zeby szczebelki jej wyjsc nie daly:angry::angry:

No i decyzja o przeprowadzce juz ostatecznie podjeta i "mocy urzedowej" rowniez nabrala, bo dzwonilismy wieczorem do naszej przyszlej landlady.
Takze teraz juz sie ciesze ale i doczekac sie nie moge. No i nie wiem czy nie powinnam sie bac. Bo za miesiac moge juz byc w znacznie gorszej kondycji fizycznej niz teraz:sorry2:

No nic. Ide sie wziac za pranie i za obiad. Milego dnia
 
No i dalej nie śpi, płacze, już i Calpol i Bonjela, nadal nic, jeść nie chce i do tego ma katar od wczoraj:no::angry::baffled::crazy:, Karvol też poszedł w ruch.

Tichonku, Dytko, Renni i Sandrulińska wysłałam fotki
 
Dzień dobry girls:-)
Ja już po spacerku do przedszkola,pogoda wydawała się ładna,ale tak zimny wiatr,żem zmarzła straszennie.Teraz już pogoda się całkiem zrąbała i zaraz lunie:dry:
A ja dziś też @ dostałam i trochę jestem nie teges,ale jak na pierwszy dzień to i tak nie najgorzej:happy:
Kawa i pralka w ruch,nowy tydzień czas zacząć:happy:To nic,że wszystkie takie same:baffled::-DMargaritta,relację czas zdać:tak:
Asieńko,dziekuję,wiem,widziałam już wczoraj:tak:
 
Dzień dobry:-)
Jak zwykle zacznę od pogody, kórcze chyba będzie padać a miałam choć na chwilę pospacerować po dworku tak się cieszyłam bo to pierwsze moje byłoby wyjście od kilku dni trutowania w domu i bedzie po ptokach bo po tych cholernych sliskich schodach nidyrydy:wściekła/y::wściekła/y: Jutro jak nas tu znowu nie zapyli przyleci wreszcie teściowa a juz sie nie moge doczekać jaka jest to jest przynajmniej kawe wypije i poplotkuje nie liczac tego ze odpoczne choc i tak mam raj. Agatka taka fajna sie zrobila ladnie nam spi w nocy sama sie zabawi a i tez pomaga mi sprzatac i taka madrzutka grzeczna widze ze najgorsze mamy za soba. Jednak fajnie miec dziewczynke nie wyobrazam sobie bez niej teraz zycia i widze ze niedlugo moje obcasy pojda w ruch na razie mamy etap malowania lalki misiów.
No nie i ten deszcz spadł :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ch......a:angry::angry::baffled:
 
D.dobry!
Tak sie ladnie zapowiadalo i d**a:baffled:Pochmurno i szaro,do tego jakies wiatry:baffled:No coz;-)

kamcia-nie dzwonilam do Ciebie wczoraj bo nic sie na tych targach nie dzialo:no:Pozornie tylko wygladalo obiecujaco:baffled:Fakt ze sprzedawali wozki,foteliki itp. po nizszych cenach,ale to chyba bardziej bylo dla przyszlych mam..Jedyne co,to wpadla nam darmowa kaczuszka do kapieli..;-):-D
Witam ponownie!
Ponawiam sprzedarz kiecki wiem ze to nie miejsce ale nikt mi nie odp.
Moze znacie kogos kto goraczkowo szuka jakiegos stroju na impreze ;)
Moge wyslac wiecej fotek!!!!
Chce sobie zrobic miejsce w szafie przy okazji ;)))
Pozdrawiam
mysle ze nikt nie odpowiada,bo nikt z zagladajacych nie potrzebuje;-)Moze ktos chetny sie trafi,cierpliwosci:tak:
Asienko-tulam.Wikta tez straszliwie lapki gryzie,ale dla mnie gorsze jest to,ze na dobra sprawe ciezko z nia wytrzymac jak nie spi;-)Po polozeniu na pleckach,zaraz laduje na brzuszku,na ktorym za duzo lezec nie chce,zapewne dlatego ze robiac ciagle 'samolot' caly ciezar opiera na klacie.Siedziec nie siedzi..no i lipa...;-)Do tego ciagle rozmontowuje puzzle bo fajnie sie je gryzie dzieki chropowatej powierzchni:-DA wrzeszczy:szok:Ehh :happy:
Generalnie-typowy poniedzialek-mega len i jakos tak bez zycia ;-)
Zgago-to pakowanie czas zaczac..Fajnie tak w nowe katy.Ja lubie..
Milego dnia dziolchy!
 
Ostatnia edycja:
Hej laseczki mam do Was pytanie czy wiecie coś na temat Domu samotnej matki jak tam się dostać i zasady :-) bo moja szwagierka drugi raz już dostała od swojego faceta tym razem ją dusił :-D mieszkała w naszym mieszkaniu ale po miesiącu do niego wróciła jak się wyprowadzała to jej powiedziałam że jej już więcej nie pomogę że ma się zastanowić bo on się nie zmieni :tak: teraz nie ma gdzie iść rodziców brak a ja wiem że w naszym mieszkaniu sama się nie utrzyma boje się że mi długów narobi myślałam o domu samotnej mamy może tam by jej pomogli :-) wiecie coś na ten temat ma córeczkę 2,5 roku :-) nie wiem co robić...:szok:A tak to jakoś leci Julka i ja i M chorzy tylko Klaudi się uchował zdrowy...Julcia już chodzi i ma 7zębów :tak: POZDRAWIAM
 
I ja lubię przeprowadzki...choć po ostatniej nie spieszy mi się na zmioanę:/
No-pranie się robi(może zdąży wyschnąć przed deszczem),czas zacząć ogarniać poweekendowy bajzelek...Co do obiadu-nic poza ziemniakami nie mam,więc najpierw wizyta w sklepie mnie czeka-to luuubię:)))
Madbebe-a co tam z Kamcią wykryłyście?Jaki targ?
Asieńko-namęczy się to Twoje dziewczę:(((Mam nadzieję,że już niedługo się te zębiska przebiją i dadzą Ani spokój
Ale jestem zmęczona-nie mam pojęcia po czym,ale tak jakby ktoś po mnie skakał w nocy(bez podtekstów zbereznice;)))...Lecę odkurzacz ujeżdżać(mieliśmy dziś na tego konia jechać,ale widzę,że pogoda nie będzie sprzyjająca:/),i kibelki poszorować też:)))
 
reklama
Dzieńdoberek.. Ja tylko na sekundkę.. U nas pogoda miodzio.. Mam nadzieję że się nie popsuje.. Lecimy na spacerek!Miłego dnia Kobietki...
 
Do góry