reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dziewczyny staram się być na bierząco i czytam i czytam , ale z 14 miesięcznym dzieckiem przechodzącym bunt 2u latka i wychodzacymi zebami naprawde nie jest łatwo... czasem nerwów brak, ale... staram sie być na bierzaco z Wami...
 
reklama
Lady zgaga ja myslalam ze tY chcesz sprzedac Avenis:dry:
Hmmm chyba zle mnie zrozumialas albo ja cos nie ten tegos napisalam....wiec jeslibysmy mieli jechac do Polszy autem to tym co mamy teraz....\\
Sprawa ma sie tak,ze chcemy go sprzedac ale ze wzgledu na ten j...y (piiiii) pyl to na razie chyba sie wstrzymamy,bo moze bedziemy musieli autem jechac,czego bym naprawde nie chciala bo z Szymem bylo by ciezko.
Szukamy samochodu mniejszego np.Avensis,Yaris,Primery lub cos podobnego....mam nadzieje ze mnie zrozumialas....
MAmy takiemieszane uczucia co do sprzedazy tego i kupna innego ze wzgledu na ten pyl,nie wiadomo jak bedize w czerwcu albo lipcu:angry:

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosic Cie do mnie na ....makowca!!!!!!!!!!!!!!!
 
Heeeej!:-)
O mamuniu ja tu o tej porze??? Przecież dla mnie to jeszcze noc;-) Bardzo rzadko wstaję po siódmej:-D;-) Nawet mała jeszcze śpi... Ona to w ogóle się z brzucha na plecy dziś nie przekręciła:szok:.. i nie prosiła o jedzenie ani picie..:dry:
Niebo czysciutkie, piękne niebieściutkie.. Oby tak dalej! My dzisiaj mykamy z małą na zakupki... sukienusia, buciki na wesele i trochę letnich ubranek na lato..:-)No i mi przydałoby się garderobę wymienić.. ciekawe czy nam kaski starczy..:baffled::sorry2:
Dobrych humorków życzę! (ja mam świetny... w końcu oddaje się w wir zakupów:-D:-D a każda kobieta to lubi;-):-))
 
CrazyGirl-Tobie to dobrze...
Anineczko-w super value są takie kwiatki w"rynienkach"-jedna za 15 a dwie za25E.
Madbebe,Marta-no i żadnej jazdy nie było,i pupcia ani nic innego nie boli:):))
Maran-atha-cierpliwości do dzidzi życzę:)))
Asieńko-jak nocka?
A ja znowu witam się z Wami w doskonałym nastroju:)))Nocka co prawda niezbyt szałowa,ale ujdzie...
Na dziś planów brak-J w pracy do 1szej...Obiad gotowy...Nawet z rańca kibelki ogarnęłam..."w co się bawić,w co się bawić":)...
 
Hallo!

Karolino trzymaj się,szkoda,że Cie z nami nie będzie:-(
Mam tyle rzeczy do zrobienia a ja siedzę i Was czytam:-p

Crazygirl oto moje arcydzieło:zawstydzona/y: Nic,miłego weekendu życzę wszystkim:tak:
Margeritta dziękuje bardzo za życzonka....Następnym razem na pewno będziemy o Tobie pamiętać!
 

Załączniki

  • DSCF1228.jpg
    DSCF1228.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCF1227.jpg
    DSCF1227.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:-)
Lubiczanko dziękuję , dzisiaj dobrze. Obudziła się koło 4, bo się zmęczyła spaniem na brzuszku, ale zaraz z powrotem usnęła i spała do 8:-). A ja zaraz ogarniemy chatkę i niedługo do Dyty jadę. Mój M ma busy w robocie:baffled:, więc jedziemy same. Bardzo się cieszymy, chociaż jeszcze do Bootsa przy okazji muszę wstąpić, więc troszkę wcześniej jedziemy:-D.

To miłego dnia i weekendu dla tych, co nie będą zaglądać:-)
 
reklama
Dzien dobry wszystkim:-)

Właśnie popijam sobie kawke, tarasik otwarty bo piekne slonko na zewnatrz:-D:-D:-D, jedno pranko sie juz suszy drugie pierze a i sosik sie robi:szok::-D. Az sama jestem w szoku:happy:. Ale dzis busy day mam wiec trzeba wszystko ogarnac. Zaraz mykam do pracy bo mam na 10ta a po pracy dokoncze obiadek i mykam do Pauletty z Wiktorkiem na imprezke urodzinowa do Wiktorka:-D:-D:-D. A ze maz do pracy dzis idzie wiec obiad musi dostac w koncu dobra zona ze mnie - tak mi powiedzial wiec w to wierze;-):tak::happy:.
Dobra mykam koncze kawke i szykuje do pracy

Milego dnia wszystkim zycze:rofl2:

P.S. Ale dzis mam dobry humor oby nic mi go nie zepsulo. Przesylam wszystkim dobre fluidki:blink:
 
Do góry