reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam:-)

dziewczyny a co wy spac nie możecie???:dry::-D:-D:-Dpospałam sobie do 9!!!!teraz pije kawke i sobie śpiewam:rofl2::-D:-D:-D

lubiczanka a ja pojeździłam:-D:-Dale mam humor dzisiaj:happy:dawaj do mnie na herbatke:tak:

dyta świenty tort(?) ci wyszedł:)))))nie ma co sie wstydzic:D

frog to zdrówko(mam z kim kawke pic):)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam sie i ja!
pogoda cudasna.Szkoda tylko ze kasy brak na dalsze eskapady:baffled:no coz-nie bedziemy sie wiec zbytnio oddalac od domu:-D
Zycze Wam udanego weekendu i oby pogoda juz taka pozostala ;-)
Marta-dawaj foty wlochow,bom ciekawa jak Ci w blondzie
:-D
 
madbebe a to ja nie miałam blond??:dry::-Dmiałam tylko z 5-ciomiesięcznymi odrostami,a teraz mam w piżamie zrobic??:szok:daj kawke wypic;-)
 
Hello
Ale pogoda:szok: Toc to czok:szok::szok: Ale ciiiii, zeby sie nie spsulo...

Lady zgaga ja myslalam ze tY chcesz sprzedac Avenis:dry:
Hmmm chyba zle mnie zrozumialas albo ja cos nie ten tegos napisalam....wiec jeslibysmy mieli jechac do Polszy autem to tym co mamy teraz....\\
Sprawa ma sie tak,ze chcemy go sprzedac ale ze wzgledu na ten j...y (piiiii) pyl to na razie chyba sie wstrzymamy,bo moze bedziemy musieli autem jechac,czego bym naprawde nie chciala bo z Szymem bylo by ciezko.
Szukamy samochodu mniejszego np.Avensis,Yaris,Primery lub cos podobnego....mam nadzieje ze mnie zrozumialas....
MAmy takiemieszane uczucia co do sprzedazy tego i kupna innego ze wzgledu na ten pyl,nie wiadomo jak bedize w czerwcu albo lipcu:angry:

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosic Cie do mnie na ....makowca!!!!!!!!!!!!!!!
No to zle Cie zrozumialam:sorry2: Czytalam szybko, zeby ponadrabiac i tak wyszlo... Tak czy inaczej Avensis na sprzedaz nie jest i ktoregos pieknego dnia przywiezie mnie do Ciebie na makowca:-D:-D:-D

Jestem zajechana jak koń po westernie dzisiaj :baffled: także pozostaje mi tylko życzyć kolorowych snów :tak: Dobranoc mamuśki;-)
Paulettko, rozumiem, ze "gadzecik" srednio sie sprawdza...:nerd:

lubiczanka a ja pojeździłam:-D:-Dale mam humor dzisiaj:happy:dawaj do mnie na herbatke:tak:
Lubiczanka miala jezdzic na jakiejs irlandzkiej szkapie a Ty pojezdzilas na prawdziwym polskim koniu:-D:-D:-D:-D

Dobra, ide, bo glupi zart sie mnie od rana trzyma:-D:-D
Milego dnia
 
musze wam cos pokazac bo mój Szymek z mleka przeżucił sie na inne napoje:-D:-D
IMG_2870.jpgIMG_2873.jpg

zgaga nie tylko ciebie:)))ale co tam lepiej sie pośmiac niż dołowac!!!
 
witam

ale pogoda..slonko swieci od 6 rano...oby tak caly dzien


milego dnia dziewczynki w pracy.. i po pracy

my chyba dzisiaj salthill zaliczymy... trzeba wykozystac to slonko


lece wstawic pranko i na sniadanko ..dzisiaj P robi..haha.. cos tam piszczy w kuchni : jaaa..nooo.." haha..bo ma robic i juz..
 
I ja w dobry humorze jak wszystkie.Pogoda pieeekna.Zaraz lece na sniadanko,potem szybciutkie sprzatanko,pranko koniecznie i lezacek i sloneczko i slodkie byczenie sie.J wraca po 14 wiec dolaczy do mnie.Milego dnia,weekendu i wogole hih papapatki lece na herbatke.
 
martaf leże pod biurkiem dzieci mnie zbierają:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D:-D

my dzisiaj na urodzinki Dominika dyty miałam nie jechac bo mój A pracuje, ale okazalo sie , że szwagier mnie zawiezie , wiec jadymy:tak:

miłego dnia dziewuchy:-)
 
Witam dziewczynki,

Dyta- torcik wyglada pysznie, juz niemoge sie doczekac kiedy go skosztuje.

karolinanicola-szkoda, ze nie bedziesz na urodzinkach Dominisia.
Jak sie dzisiaj czujesz?

MartaF- rewelacyjne fotki.

Lece sie szykowac do Dytki, milego dnia dziewuszki!!!!
 
reklama
No wreeszcie ...Widzę pozytywne fluidy od wszystkich na dzień dobry-tak trzymać "dziewuchy":)))))
Marta w dodatku po ujeżdżaniu;))-kochana-nie chce mi się z buta pod górę włazić do Ciebie:(((
Ale zaraz i tak pewnie familię na jakiegoś spacera wyciągnę,choć lekko busy jestem i muszę buszować po nacie,bo szukam fajnego miejsca na ten nasz(tzn moich kobitek -sióstr i mamy) zlot czarownic...
Dziewczynki-udanej imprezki u Dytki:)))
Margaritta-kiedy tą komunię macie?U nas są w tą niedzielę:)))Jeżeli u Was też to gorąco uściskaj Martynkę od nas:)))
 
Do góry