reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
anineczko takie życie:-:)-( jeśli mam wybierać impreze a zdrowie to zdrowie na pierwszym miejscu. Zresztą czego ja mam się spodziewać jak nowy rok przywitałam już będąc chora.
Mam nadzieje że może Agutce do soboty przejdzie zobaczymy co lekarz jutro powie może to nic poważnego ale ten kaszel cherlący mnie martwi:baffled:. A mnie coś mimo wszystko łapie bo nos rozsadza i gardło zaczyna dokuczać. Może gril wekandowy nam wychodzi:cool:
renni a ty gdzie zmykasz???? nie mów że wybierasz się gdzieś w taką pogodę
 
Hejka
madbebe
- ups..może go to nauczy czegoś :cool:
Gastone - trzymaj się zdrowo i bezmigrenowo - heh ale mi się zrymowało :-D
MamaAdy - heh..to nieźle, że doprowadził ją do używalności..pewnie tak czyścił, że aż napisy zdarł :-D a co do filtrów - kurcze muszę też chyba się za to wziąć :baffled: bo aż strach się bać jakby tak pralka nawaliła..
CrazyGirl - z katarkiem spoko - na dworze nawet lepiej się oddycha gdy nosek zapchany..aczkolwiek - w miare ciepło bym ubrała i nie za długo przebywała ;-)
Anineczko - zdrówka dla Antka :happy:
Sofik - Gratki dla Sofii :tak:

Co do nocek - w miarę przespana :-) tzn. skarbek często się budził tulić się i ciumkać cyca - nic nowego ale na szczęście nie tyle co przedwczoraj, że jak wstałam to nie wiedziałam jak się nazywam :eek:

a co do samolotów - uwaga! Wizzair wprowadził od 1 kwietnia odprawę online!!!
Wizz Air
 
Dzieki laski, no najadlam sie strachu. W jednej sekundzie zapalil sie ten dym, na meble wchodzilo w kuchni, nie chce nawet myslec,co by sie stalo, gdybym w pore nie wyniosla tej patelni. A ja wlasnie wykapalam Amande, zawsze kapalam ja wieczorem, ale odkad nie ma drzemki w ciagu dnia, to poopludniu jest juz zbyt zmeczona, zeby wejsc do wanny.Bardzo sie wtedy burzy i placze,ze nie chce. Wiec teraz musze ja kapac w ciagu dnia. Na spacer dzis nie wyjdziemy, bo mi sie jakos nie chce.
 
Mamo_ady faktycznie nieciekawie z tymi programami.Idź do sklepu,wypatrz taką samą i pospisuj sobie programy a później markerem zaznacz na pralce :eek::laugh2:
Moze byc problem... Pralka niby nie stara ale ja jej nigdzie w sklepach nie widzialam. Unikat jakis :-D

MamaAdy - heh..to nieźle, że doprowadził ją do używalności..pewnie tak czyścił, że aż napisy zdarł :-D a co do filtrów - kurcze muszę też chyba się za to wziąć :baffled: bo aż strach się bać jakby tak pralka nawaliła..
To nie on starl :-) Ale ta gume tak szorowal, ze dobrze, ze nie pekla :-D

dziewczyny jeśli nie chcecie by Lech Kaczyński spoczął na Wawelu dołączcie;
Witaj na Facebooku! | Facebook
Moze sie naraze... :sorry:
Nigdy nie bylam Jego zwolenniczka i wrecz sie wkurzalam, ze to On zostal wybrany!
Ale osobiscie nie mam nic przeciwko temu, zeby na Wawelu wlasnie zostal pochowany...:tak:
Zreszta, z tego, co wiem decyzja w tej sprawie zostala juz podjeta, wiec protesty nic nie dadza
 
Moze sie naraze... :sorry:
Nigdy nie bylam Jego zwolenniczka i wrecz sie wkurzalam, ze to On zostal wybrany!
Ale osobiscie nie mam nic przeciwko temu, zeby na Wawelu wlasnie zostal pochowany...:tak:
Zreszta, z tego, co wiem decyzja w tej sprawie zostala juz podjeta, wiec protesty nic nie dadza

A tam narazisz.
Każdy ma swoje zdanie.
Ale sądzę,że to jest nie fair.Przecież więcej dla kraju zrobił Prezydent Kaczorowski niż on.
Jak dla mnie za wysokie progi dla niego :sorry:
 
Mamoady tak właśnie pomyślałam że chyba Was pomyliłam :zawstydzona/y:i wróciłam sprawdzić..
Już się poprawiam ;-)Udanych imprez życze Tobie i Karolinanicola Tobie też:-)

A do tej grupy nie dołączam.. Nie mam zdania na ten temat.. aż wstyd przyznać ale nigdy mnie polityka nie interesowała i nie za bardzo wiem kto co gdzie i jak wiec sie nie wypowiadam...
 
Ostatnia edycja:
Karolinanicola oj zdrowiejcie,zdrowiejcie bo jak widzę każda impreza was omija :sorry::baffled:...
....jeszcze apropo wczorajszych bodajże rozmów na temat lotu samolotem z rodziną.
Never,ever nie chciałabym leciec na śmierc z moją rodziną.Nie jestem Bogiem i to nie ja powinnam decydowac o śmierci moich najbliższych,dlatego nie chciałabym by zginęli ze mną. :no:
:ninja2:Mnie to raczej z tymi lotami chodziło o to,że nie chciałabym żeby ze mną rodzina zginęła,ale też jakby oni mieli zginąć to nie chciałabym ich przeżyć i wolałabym być wtedy z nimi:sorry:
 
reklama
Ania przysnęła, zjadła co nieco, co ostatnio jest wyczynem:-(, nawet herbatki się napiła. I tak myślę, że to znowu te zęby, bo i kupek więcej robi i wszystko tak do buzi wkłada i aż szarpie:szok::szok::szok:, żeby sobie ulżyć. Tylko czemu ten jeden odrobinkę się przebił i dalej nic. Nie myślałam, że tak to będzie wyglądało:baffled::confused2::eek:
 
Do góry