reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Halo.
Ja tak tylko na chwile bo musze sie szykowac na miasto.... to gdzie ten gril bedzie? Ja szczerze caly czas bylam przekonana ze to w oranmore tam gdzie didi pisala ze jest dobra miejscowka ale chyba wyszlo tak ze wszystkie mysla ze bedzie u mnie:-D. |W sumie mozemy u mnie zrobic czemu nie:-) tylko u mnie pewnie pelna chata ludzi bedzie (mieszkancow) ale jak wam to nie przeszkadza to spoko. :tak: Od razu pisze ze grila mam tylko nie mam wegla do grila.
15:30 pasuje wam????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki! Mam nadzieje ze mi troszke pomozecie, bo sie nieznam zbytnio ta tych sprawach urzedowych w Irlandi:-( Otorz macierzynski zaczynam 31 maja, ale niedam rady do tej pory pracowac, moje plecy juz niewytrzymuja pracy po dwoch godzinach a jestem kelnerka w stolowce i nie daje juz rady ;( Wlasnie wybieram sie do Gp po zwolnienie lekarskie, moj angielski nie jest zachwycajacy i martwie sie ze niedogadam sie z lekarzem:zawstydzona/y: Czy mam poprosic go o podpisanie druku Mc2 tak to sie nazywa??? I czy za takie dodatkowe wizyty sie płaci??? Słysze różne sprzeczne informacje. Jedni mówią, że tylko 6 wizyt jest bezpłatnych inni że każda podczas ciąży i ju ż sama niewiem:eek: Bardzo byłabym wdzieczna za pomoc
POzdrawiam
 
D.dobry!
Ja tylko sie modle w duchu zeby jeszcze to slonce poswiecilo.Jak spojrzalam za okno o 7mej to byla taka mgla:szok: juz myslalam ze nici ze slonca:no:Ale swieci na razie:tak::-)
Qrcze ja tez bym chciala w koncu z tego domu wybyc,taka pogoda a ja musze lazic po wiosce jedynie.Jakis Salthill mi sie marzy..
Mamo_ady
-a Ty gdzie mieszkasz?Bo wiem ze gdzies na countryside;-)ale nie pamietam gdzie:zawstydzona/y::sorry:
karolinanicola
-bedzie git, oczywista sprawa,w taki dzien nie moze byc inaczej:tak:A propos-buziaczki Twojej Gwiazdeczce z okazji ukończenia roczku!Niech zdrowo rosnie i przysparza Ci duuuzo radosci!:tak::-)
1LUN2397.jpg
Milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Witam;-)

MamoAdy to było bardzo blisko Boyle :tak: Forest Park nad Lough Key (czy jakoś tak )
I mieszkam w Drumshanbo a Ty??
Karolinanicola Wszystkiego najlepszego dla małej!!!

Zastanawiam się gdzie by tu wybyc w ten dzisiejszy piekny dzionek ;-)
 
witam
karolinanicola powodzenia,trzymam kciuki i 100 latek dla córci:)))))
lubiczanka co powiesz na przemiłe popołudnie w moim towarzystwie???no chyba ze masz mnie juz dośc:p
miłego dzionka:)
 
Madbebe-ależ masz oko do wypatrywania urodzin:)))
Karolinanicola-100latek dla córci-niech Ci zdrowo rośnie a każda chwila jej życia wypełniona była radością i uśmiechem
Sliwka-normalnie wpadłam w zadumę...Generalnie opieka medyczna jest za darmo dla kobiety ciężarnej,ale to oni właściwie wyznaczają terminy...ale z drugiej strony Twoja nieprzewidziana wizyta też dotyczy ciąży,więc na 98% jestem pewna,że będzie za darmo...Niestety nie wiem jak druczek na chorobowe się nazywa,bo nie musiałam nigdy z takowego korzystać
coś mi się zdaje,że to dotyczy Ciebie,więc wklejam link
Zwolnienie lekarskie dla kobiet w ciazy | Polski Dublin
 
Hej dziewczynki
A u nas znowu jakies chorobsko sie zadomowilo:-(
Ada miala w nocy temp. Ma tez kaszel i jak w nocy zaczela plakac i kaszlec jednoczesnie, to zawartosc jej zoladka (wlasciwie tylko wieczorne mleko) znowu wyladowalo na naszej poscieli. Naszej- bo nie dodalam, ze oczywiscie do nas przyszla w nocy. Jak plakala, to zauwazylam, ze boli ja gardlo i glos ma zmieniony. No i chyba GP znowu nas u siebie zobaczy.
Teraz mala jakos sie trzyma ale taka lekko zawinieta jest i jesc standardowo nie chce:-(
Witam
przez mój durnowaty internet drugi raz muszę pisać posta:/
Andzulina-nawet nie wiesz jak chętnie bym przyjechała-niestety kolejny już tydzień w związku z nadgodzinami J zabiera autko:(
MamoAdy-oj poszalałaś wczoraj-nie wiem jak u Was pogoda dziś,ale u nas słoneczka ciąg dalszy zapowiadają
Ty kochanienka nie zapominaj, gdzie teraz w kolejnosci powinnas zajechac!!!:angry: Obiecalas:-)
Jak sie wybierzesz, to wtedy mozemy tez zaprosic inne mamusie do mnie na male spotkanko z Toba:tak:
Co do postow, to od kiedy mi wcielo kilka dlugasnych, zawsze przed wyslaniem kopiuje sobie to co napisalam (Ctrl+A), zeby pozniej ewentualnie wkleic:tak:
Z praniem i dzisiaj bede szalala, bo pogoda fajniusia sie robi. Az mnie energia rozpiera. Tylko, ze bede ja musiala niestety spozytkowac w domu, ewentualnie na ogrodku, bo Ada dzisiaj na wyjscia sie nie nadaje

Mamo_ady-a Ty gdzie mieszkasz?Bo wiem ze gdzies na countryside;-)ale nie pamietam gdzie:zawstydzona/y::sorry:
Milego dnia!
Dunmore, 15 km za Tuam jadac od Ciebie:tak:;-)

Karolinanicola, wszystkiego najpiekniejszego i 100 lat dla Agatki
Trzymam kciuki za dobre wyniki:-)

Dobra, narazie uciekam i milego dnia Wam zycze

EDIT:
Crazy girl, to masz do mnie 66km:-) Sprawdzalam na mapie:-) Ja mieszkam w Dunmore. Mam nadzieje, ze trafisz:-D Oczywiscie dzisiaj nikogo nie zapraszam, przynajmniej dopoki nie bede miala pewnosci, co z Ada. ale jak juz bedzie ok, to licze na to, ze wpadniesz w moje skromne progi;-) Bo jak sie okazuje, do mnie masz najblizej:tak: A ja mam do Galway tylko troche blizej niz Ty do mnie
 
Ostatnia edycja:
lubiczanko-zapamietalam jak karolinanicola pisala,ze ma badania na roczek malej.Az taka dobra to ja w tym nie jestem:-D
mamo_ady-wiem gdzie to jest:tak:przejezdzalam tamtedy wielokrotnie,a moj A.tez czesto bywa w tych stronach z pracy.Jak ja sie juz umobilnie,to biada Wam:-D
spadam do roboty..;-)
 
reklama
MamoAdy-ależ oczywiście,że pamiętam:)))Już niejednokrotnie chętnie wsiadłabym w autko i jaaaazdaaaa...Jak sójka(czy sujka?)za morze...A teraz już w ogóle zapomnę jak się to moje ukochane autko prowadzi:((A Ty kochana nie szalej z tym praniem-sukcesywnie 1,2 dziennie:)Dla Ady buziak od mła-powiedz jej,żeby się nie wygłupiała-teraz kiedy tak fajnie na dworze;)))
Asieńko-może ząbólce...Dobrze,że w dzień humorek Ani dopisuje...Jak Daniel marudzi to po kilku godzinach trafia mnie jaśnisty szlag(naprawdę wolę w nocy powstawać,bo gdyby mi w ciągu dnia tak miauczał nic bym nie mogła zrobić:/)
 
Do góry