reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Jakbym miała mało choróbska to jeszcze mnie łapie zapalenie dróg moczowych:wściekła/y:Szczypie,sikać się chce a jedna kropelka leci:wściekła/y:Kto miał to wie jaki to jest ból,coś czuję,że całą noc nie będę spała.Jak nie pęcherz to hafty będą:-(Wcisnęłam w siebie 3 biszkopty i herbatę miętową,żeby leków nie brać na pusty żołądek.Jak nie wezmę Polopiryny S to normalnie mam dreszcze jakbym na Syberii była:-(Espumisan też muszę brać bo mam taki brzuch rozdęty,że normalnie oddychać nie mogę.Jeszcze teraz dojdzie Furagina na układ moczowy:wściekła/y:Ja się wykończę:-(Dziś już 4 pawie zaliczyłam:-(
 
Tichonku bidulko ja wiem co Ty czujesz...:( Trzymaj się!


jeśli ktoś chce hasło do pamiętnika mojej małej proszę pisać na monika-kgl@hotmail.com
Podajcie tylko imie i nazwisko jak na NK zebym wiedziała kto to :D
 
Ostatnia edycja:
hej Dziewczynki - poczytam was później:) bo coś mi dzisiaj czasu brakuje....
Pauletta - święcenie jajeczek i nie tylko jest w sobotę o 14 i 16:45 w tzw polskim kościele, czyli w centrum naprzeciwko nowego bus station:) wiem, bo sama dzisiaj sprawdzałam
oooo - Martuśka mnie wyprzedziła:)
 
I wreszcie skończyłam dzień pierogowy wczoraj zaczęłam i finish. Wyszło ich ze 100 łącznie ale co z tego jak mój J sie dorwał i 10 opyndzlował. Więc ewelcia witaj w klubie :tak:miałyśmy pierogowy dzień. Zakupiłam już kwas foliowy i zobaczymy po 2 tyg co będzie się działo, ogólnie to słabo się czuje nie mam siły szybko się męcze:-:)-(.
Tichonku słonko jak tak dalej pójdzie to tylko dytkę odwiędzę w święta choć mam cichą nadzieje że te zarazki wirusy wykurzysz do niedzieli, kórcze momentalnie bym miała to co Ty:-:)-(. Od mojego męza jak narazie mam zakaz wychodzenia z domu do sklepu; bo po dworku mogę do pólki mi się nie polepszy ale nie zamierzam uciekać przed ludźmi co ma być to będzie.

Aaaaa moja Agutka nabiła sobie guza, czy znacie jakieś maści - żele na obicia stłuczenia wiem że w polsce jest taka galaretka i ona łagodzi ból.
 
Martuśka,Andzulina dzięki za odpowiedź :tak:
Tichonek dokładnie wiem co przeżywasz w tej chwili trzymaj się kochana tulaski dla Ciebie i Radzia :tak:
CrazyGirl co do wizyt to położna też do mnie przychodzi tzn. była raz niby miała przyjść za tydzien czyli przedwczoraj ale jakoś ani widu ani słychu :sorry2: a do lekarza na kontrole mi mówili że i tak mam iść na 2 i 6 tygodni:tak:
 
KArolina ja niczymnie smarowalam jak szym mial wielkiego guza na nosie:baffled:przywalil w krzeslo...ja nie wiem jak on chodzi:confused::confused::confused:

Tichonek alez Ty biedna...wiem jaki to bol bo raz mialam zapalenie pecherza:baffled:
Zdrowka zycze.....

Moj Szym dizs sie cieszyl ze bedzie kapiel,ale nic z tego od 19:30 do 22 nie bylo swiatla amy kapiemy go o 20......
Jak m go rozbieral z ubran i zaczal zakladac mu pampka to mlody sie wkurzal i stekal...pokazywal tez na drzwi od [pokoju...nie byl zachwycony ze dzis nie ma kapilei:sorry2:
 
reklama
Dzień dobry
Ewelcia-bo dzieci uwielbiają kapiel i jest on dla nich czymś w rodzaju zegarka-coś na zasadzie-kąpiel,jedzonko i spać:)))
Marta-nie strasz mnie...Mam nadzieję,że Danielkowi się nie pogorszy:/A jak noc?
Tichonek-nie zazdroszczę...Tak jest wszystko ok a jak się zaczyna coś dziać to hurtowo(dlaczego z miłymi sytuacjami nie jest podobnie:/?).Trzymaj się dzielnie:)
Pauletta-rośnie Ci Zuzia,a co:)))
Karolinanicola-mimo wszystko uważaj na siebie i nie przesadzaj z "co ma być to będzie":)))
Ciekawe czy w necie będzie godzina Święconki u nas;)Bo pytam dookoła wszystkich i nikt nic nie wie:/Albo wiem-jeżeli nie bedzie padać(i wiać)to idziemy z Brzdącami do biblioteki,a kościół jest po drodze,więc zajdę zajrzeć czy nie będzie czegoś napisanego(umiesz liczyć...)
No kochane-miłego dnia:)))