reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ja się zastrzelę:wściekła/y:
Ledwo żyję,do kibla,owszem zdążyłam,ale wychodzę a tu na podłodze nahaftane i kleks w majtach:-(.Nie mam siły na nic a P nie może przyjechać:no:Nawet nie może się wcześniej zwolnić:wściekła/y:Boszsz....już nie pamiętam kiedy ja ostatnio pawiowałam,chyba z 10 lat temu:sorry2:
 
reklama
Witam

Smutno sie czyta jak tyle chorowitków :-(
Zdrówka!

Moja Sofijka ma zapalenie gardła :( na antybiotyku.
Wiec swieta sami bedziemy spedzac.

Maskara jaka z ta pogoda u nas w gorach SNIEG:szok:

Pauletta biedny Witkor, moja Sofik ostanio tez tak sobie sama zrobiła i ma tez siny paznokiec:baffled:

Ewelcia moj tez by chetnie w komintu siedział ,ale udaje mi sie go zawsze w ostaniej chwili zabrac. Ale ostanio wsyztko tak umieszcza, wczoraj moj telefon komorkowy tam wyladował w tym popiole ... dzis jzu go wyczysciłam:shocked2:Cudna ta foteczka. Moj od 2 tyg. nauczył sie wspinac na sofe i teraz po niej biega juz 2 razy spał naszczescie na dole były poduszk i koc , bo nie wiem jak by to sie skonczylo.

Jak u Was bo ja wogole nie czuje swiat :baffled: wlasnie troche przybrałam dom ale i tak jakos ich nie czuje:sorry2:

W ogoródku kwitna mi żonkile a w gorach snieg:szok:

Monaidan jak podróż ?
 
Dziękuje Wam Kochane za wsparcie!!!!
Aż cieplutko się robi na serduszku wiedząc że stoicie zamną murem.
Fakt mam dla kogo żyć i jak będzie trzeba to i jeszcze raz zawalcze. Doszłam do wniosku że nie mam po co o tym myśleć to mi nie pomorze a wręcz zaszkodzi więc reset....... delete jednak się nie da:-D:-D
reni zapraszamy w nasze skromne progi, asieńko Was również
dytka matko aż strach jak to drzewo przygrzmociło mam nadzieje że tutaj w takie wiatry ludzie raczej się nie wychylaja chyba że muszą:confused:
tichonku co Ci jest słonko??? no ty to się masz też. Dlaczego tacy dobrzy i fajni ludzie muszą mieć zakręty na drodze:baffled:
Dziś postanowiłam że wreszcie pranie zrobię:-D:-D przy takich wiatrach powinno w mig wyschnąć ciekawe czy moją bielizne porozwiesza na krzakach:confused::-D:-D choć spinaczy jeden na drugim ponakładałam; szkoda mi to kisic w domu. Zaraźiłyście mnie tydz temu pierogami ruskimi właściwie mojego J i teraz muszę dokończyć cała batalię wczoraj z 50 zrobiłam a reszta farszu czeka będzie co jesc na święta.
Macie może jakiś prosty przepis na proste ciasto. Nie należę do tych kobiet piekących umie sernik i szarlotke i na tym się zamyka lista, chciałam jakąś babke mazurek. Chętnych proszę o wklejanie przepisów na forum:-D:-D:-D;-)
 
Witam

Ja pitole Tichonku ale was wzięło :szok::szok::baffled:

Jestem jestem a i wątek jest pod stałą obserwacją :zawstydzona/y::sorry2:
Może powoli wracam do życia.Tak jakoś mi się nic nie chciało przez kilka dni :baffled:
Pogoda przepiękna,nie ma co :no:
W nocy było z 5cm śniegu,ciekawe jak się mają moje sadzonki kwiatków :baffled:

Antek ma antybiotyk jeszcze,oby do soboty,to będzie 14 dni :baffled:
Skóra z palców schodzi całymi płatami i to takimi grubymi :shocked2:

Mamo ady gratuluję synusia :-)

Wyczytałam,że jakies listy z hotelu przysyłają? Co w nich piszą?

Aha
Karolinanicola ja wyczytałam,że kwas foliowy pomaga odbudowac się białym krwinkom.Czytałaś to?
Trzymam kciuki za Ciebie.
 
Dziadek jest kumaty:))))
ewelcia-ostatnio mi smaka zrobiłaś kalafiorem,że dziś nie było bata,żebym nie kupiła kiedy tylko zobaczyłam na regale:)
no to smacznego:)
Ja tez mam ochote od wczoraj i nawet m wygonilam do Londisu po kalafiora ale nie bylo,dzis bede na poczcie to moze zajde do sklepu a noz dzis beda :)))

Jak to wam listy z hotelu poprzychodzily???

Ja nawet nie pamietam czy adres podawalam:confused::confused::confused:ale raczej nie:no:...

Karolina zebys sie nie zdziwila jak bielizne znajdziesz u sasiada;-)

lece dokonczyc ten farsz i brac sie robote...mlodyt nie dawno zasnal wiec musze wykorzystac ten czas.

MamoAdy fajnie ze znasz plec....bedziesz miala parke:-)

Didi ostatnio pisala ze bedziesz miala druga coreczke:sorry2:
 
Tichinku kup Radziowi probiotyki.
Ja mam Protexin Restore dla dzieci od 0 lat do 12 kosztował niecałe 7 euro.To są saszetki do rozpuszczenia w wodzie :tak:
 
Ostatnia edycja:
anineczko jeszcze nie wiadomo bo uziemiona jestem i nie mam jak podrzucic lubiczance:(
tichonku kurde znam ten bol trzymaj sie i zdrowka zycze:)
 
anineczko coś w tym kwasie foliowym musi być bo podawali mi go w szpitalu i wiesz co zakupię go sobie zapomniałam o nim dziekuję Ci że mi przypomniałaś.
mamo ady super wiadomość chyba każda z nas marzy o parce;-)
 
reklama
No więc ten kwas coś musi miec w sobie.Bierz bo nie zaszkodzi a i może pomoże.

A o parce to ja też marzyłam :baffled::dry:
Mateuszek miał byc małą Michaliną :-p

Dobra,lecę wsiąśc na mopa :tak: