reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam się z rana
Marta-sama nie wiem co Ci napisać-współczuję i jestem z Tobą:)
MamoAdy-witamy back:)No to będzie parka jak się patrzy:)
Monidan-w jednym z domków do wynajęcia były dzikie zające i to była jedyna atrakcja tego miejsca:)))Ale fajna sprawa takie stworzonka:)))
Larcia-wreszcie radość bije z Twojego posta-oby tak dalej:)))
A u nas nocka-rewelka.Daniel budził się tylko 3 razy i jestem wyspana jak dawno nie byłam:)))Nawej J prawie się spóznił,bo obudziliśmy się o 7.35-czyli w czasie,kiedy zwykle już był w drodze do pracy:)))Ale nie dziwię się mu-po takim wieczorze(grrrrr):)))
Uciekam i miłego dnia życzę:)
 
reklama
Witam
U nas w nocy wiało strasznie:szok::szok::szok::szok:. A mnie męczy strasznie kaszel, muszę dzisiaj leżeć, bo inaczej nie wyjdę z tego szybko i boję się, że Anię zarażę. Tyle mam roboty, ale M mówi, że teraz zdrowie najważniejsze

Karolinko przytulaski dla Ciebie, będzie dobrze, Tichonek i Dytka się Tobą zaopiekują:-), masz J i Agatkę

Matruś
dla Ciebie też przytulaski
 
dzieki dziewczyny,po mocnej kawie narazie żyje :)zobaczymy o której padne:(oby do 17 i ide do łózeczka:D
asieńko miałam pisac i zapomnialam,twoja Ania to cały tatuś!!!
 
Hejooooo:-( jakby mi było mało ogólnej frustracji Wiktora to jeszcze rano jak szedł do mnie do sypialni wsadził palca między drzwi :-:)-(wrzask płacz i lament :no: efekt siny pazokieć i zdarty lekko opuszek :eek::frown: efekt drugi płacz co chwila i ciągłe przytulanie :-(jeszcze z małą dzisiaj do lekarza mam jechać po południu ja już zaczynam się modlić :dry::sorry2:szlag by to....zmykam:sorry2:
 
madbebe on próbowal malego uspokoic ale niestety mu to nie wyszło:dry:,zapewne specjalnie bo mały nie przestaje sie drzec u niego :( a jak ja go przytule to sie uspakaja:tak: ale zdziwiłam sie bo wtedy K mnie przytulił i pogłaskał po policzku:eek::-D

a tak wogóle to sprawdziłam,mały ma znowu angine:wściekła/y:najlepiej wogole go na dwór nie zabierac:baffled:
u nas jak sie mala tylko skrzywi to A. juz mnie wola bo 'ona zaraz zacznie plakac'.Moim zdaniem to jest tak,ze ona wyczuwa jego zdenerwowanie i niepewnosc i stad takie zachowanie.Faceci...To fakt,mi tez czasem sie wydaje ze specjalnie mu to nie wychodzi ;-)
 
madbebe on próbowal malego uspokoic ale niestety mu to nie wyszło:dry:,zapewne specjalnie bo mały nie przestaje sie drzec u niego :( a jak ja go przytule to sie uspakaja:tak: ale zdziwiłam sie bo wtedy K mnie przytulił i pogłaskał po policzku:eek::-D
martus taki jeden miły gescik a tyle radosci:-D:-D:-D no nalezy Ci sie w czasie tych trudnych chwil

karolinanicola wspolczuje, wiem ze sie martwisz, ale nie mysl na razie o tym, wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie, no i masz cielesne wsparcie w Tichonku i dycie;-) tulaski ;-) masz taka piekna corcie jest sie z czego cieszyc :-)

mamo ady a Ty juz tutaj:-D gratulacje dla Was niech fasolek rosnie zdrowo i nie daje popalic zabardzo mamusi...to co masz juz propozycje imion???? czy mozna skladac??

Pauletta a co z Zuzia ze do lekarza idziecie? tulaski tez dla wiktorka :)
 
Ostatnia edycja:
agusiek prawda:-D:-D:-D
madbebe ja jestem pewna ze to specjalnie:sorry2:
Pauletta buziak dla Wiktorka;-)apropo to wczoraj Oliwka rzuciła pingwinem w Damiana i trafiła prosto w zęba który mu właśnie rośnie i strasznie sie zalal krwią a on juz jak widzi krew to panika:baffled:

lubiczanka przyszedł do ciebie list z pieczątką hotelu w Limerick:-D
 
Dzień dobry paniom...
Renni
zapraszamy ,zapraszamy do Swords:tak:Asieńka r mam nadzieje,ze również się wybierze;-)
Pauletta współczuje rozpoczęcia się dnia:sorry2:Buziaczek dla Wiktorka:tak:
Mamo Ady witamy z powrotem :-)
Martus zdrówka,zdrówka i jeszcze raz zdrówka

A u nas piź....że ho ho.Rano rozsuwam zasłony a tu na pół ogrodu mam połamane drzewo od sąsiada:szok::szok: Ciekawe kto to sprzątnie:eek:
 
reklama
Do góry