reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

frog dzieki :) ale kolejny zonk:wściekła/y:miałam o 11 byc na szczepieniu,więc byłam i co?? wyszłam po 12:wściekła/y:debile i tylko tak moge ich określic a obiad przygotowałam i miałam tylko wstawic a pieczen sie piecze 1,5 godziny:wściekła/y:i stary znowu bez obiadu i musi sie bułką zadowolic:-((

Marta jutro jest nowy dzien i oby byl dla ciebie cudowny:tak::-) Trzymam kciuki ;-)

I ja juz sie wciagnelam w kolejny serial,skoro Mki mi nie dane ogladac-'KSD'.Fajowy,nawet malz ze mna obgladal wczoraj;-)Aktorki wyborowe o i serial spoko:tak:Teraz tylko poprzednie odcinki ciagne.
Swoja droga bez sensu-stworzyli mozliwosc bezplatnego ogladania na onecie,ale tylko dla widzow w PL-bzdura!A my to co-gorsi czy jak?:wściekła/y:

Madbebe mnie tez wciagnal ten serial - fajnie sie go oglada:-). Co to tego tzw. ogladania na necie to przegieli po co tworza platforme w internecie i ja reklamuja kiedy my na obczyznie z niej nie mozemy korzystac. Widac jak dbaja o Polonie poza granicami. Gdyby nie to ze "bezprawnie"wywozimy dekodery z PL to ogladalybysmy wielkie g...a nie MJM czy KSD:-):-p

Frog powodzenia z autkiem:tak: czekam na Ciebie:-)
Frog i jak autko kupione? Pochwal no sie co za Kadilaka kupilas:-D

Wiec autko na zdjeciach cud malina. Jak dzwonilismy gosciu - czech zreszta, powiedzial ze wydech i teleskop do roboty a poza tym to super sprawne autko. Wiec my szybciutko kawka, 2 sniadanko mlodemu i dyla do Navan. A tak co dupa wolowa i tyle:baffled::baffled::baffled::wściekła/y: -auto z przodu wygladalo jakby sie miedzy drzwi nie zmiescil wjezdzajac:szok:(zderzak i blotnik obdarte -do wymiany jedynie), drzwi od pasazera przy zawiasie wgiete - wymiana jak nic, olej skads ciekl no i czyscil nakretke od zbiornika z olejem i olej byl czysciutki wiec moj stwierdzil te to z deka podejrzane:sorry2:. No i tym sposobem nadal pozostaje bez autka, i dlatego troszke przygnebiona:-:)-:)-(jestem.

Paulinko skarbie jestem jutro okolo 3-4 u ciebie z wizyta:tak: Przyjade wraz z Larcia jesli oczywiscie to nie za duzo osob jak na twoj poszpitalny stan:-D

Asiu o witam wsrod nas:-):-):-)

Ale jestem padnieta a jutro do pracy ale na krociutko mam nadzieje:sorry2: Ide showerka wziasc bo cosik mi chlodno sie zrobilo
 
reklama
Witam z rana
wczoraj już myślałam,że mnie ten wstrętny wirus łapie-od popołudnia niedobrze mi było,a wieczorkiem po tradycyjnej porcji lodzików położyłam się na kolanach J i przymknęłam oczęta,gdy przebudziło mnie nagłe drapanie w gardle-połknięcie treści znaczy się-piekło mnie jak diabli-nie wiedziałam czy bardziej mi się chce zwracać górą czy dołem...Poszłam spać-w nocy męczarnia,ale teraz-śladu nie ma-nawet pochłonęłam już zapiekankę,którą moje dzieciątka wymyśliły na śniadanko:))))Więc oby na tym się skończyło
Misia-zdawaj relację z tego samoopalacza-też nigdy nie używałam,ale to za sprawą widoku jaki pozostawał w mojej pamięci gdy czasmi widzę nieumiejętnie stosujące ten preparat kobitki:/
Kamcia,Didi-powiem Wam,że jak oglądałam Avatar też mi zleciało migiem:)))
Marta-no pisz coś-że humorek się poprawił:)))
Anineczko-zacznę podejrzewać,że internet Wam odcięli:p
Didi-a no właśnie kiedyś miałam dyskusję z księdzem na temat"gdzie ta Boża sprawiedliwość"-nie potrafił się ustosunkować do moich argumentów-oprócz oczywiście stwierdzeń,że tam jest lepszy świat,i że umierają ludzie,którzy wykonali już swój plan na ziemi(w tym przypadku powiedzmy spłodził dziecko,które może będzie kimś ważnym dla świata).Ja jestem chętna do takich kontrowersyjnych rozmów:)))
No dobra-brykam...Dzień się nie zapowiada za specjalnie,ale kto wie:)Miłego dzionka i do potem:)
 
witam:-)

4.40 oczy szeroko otwarte:confused2: no ale po 5 zasnąl i wstaliśmy o 7.40:-)nie jest źle bo oczy mi sie nie zamykają a poza tym to mój K powidział zebym jechała kupic sobie dysk twardy 1 tribajt:-) a w niedziele (na urodzinki) kupi mi nowy telefon więc jestem dzisiaj happy:-D

crazy girl ja wczoraj mialam ten sam problem:confused2:nosiłam małego,zabawiałam zeby nie zasnął i plecy mnie tak rozbolały ze sie ruszyc nie mogłam:no::baffled:
 
Witam wszystkie mamy przyszle i obecne:-)
Mam na imie Asia jestem mama prawie 4misiecznej Nicoli,podczytuje Was od jakiegos czasu az w koncu dzis postanowilam do Was dolaczyc:-)
Mam nadzieje ze przyjmieci mnie do swojego grona;-)


pewnie, że przyjmiemy:-D

Dzień dobry
Ania dzisiaj ładnie spała. Po kapaniu się obudziła, bo chciała się do nas poprzytulać:-D i Losta z rodzicami obejrzeć:-). Potem ładnie spała. Ale zęba nadal niet. Coś się tam dzieje, ale oczywiście pokazać nie chce. Wstała o swojej normalnej godzinie i sobie klikamy:-D:-D:-D. Tylko nosek zapchany został. Pogoda u nas do d..., bo pada, ale musimy z Anią na kontrolne ważenie iść i do banku, może gorzej jej nie będzie
 
Melduneczek;-)
U nas leje,ciemno,buro:baffled:Oczywiście Radek zostaje w domu:sorry2:Nie chce mi się w taką pogodę leźć,zresztą jemu,jak widzę też nie:sorry2:Więcej się to moje dziecko w domu nasiedzi niż do przedszkola nachodzi:baffled:
A ja zaraz za odkurzacz się łapię,ale tylko sypialnie i łazienki odkurzę bo znów ma przyjść gostek do sufitu.Nie będę sprzątać,a po nim drugi raz:no:A kuchnia to już w ogóle na końcu bo bigosik dziś robię i mam jakieś ciacho w planach bo mi dużo jakoś tak jabłek się zrobiło:-DA mój P od razu wiedział,żeby podsunąć myśl:Upiecz ciasto,się nie zmarnują:-D
Kończę kawkę,idę jeszcze na farmę i zmykam do prac.Miłego dzionka.
Marta,mówisz,że na osiemnastkę takie prezenty Ci się szykują?Fiu,fiu....:-)
Ja dopiero kolejną osiemnastkę mam w grudniu:sorry2:I to jeszcze tydzień przed świętami i zawsze jakieś takie okrojone mam te prezenty bo przecież niedługo święta:dry:
 
Marta Asienka super ze szkraby daly mamusia w nocy pospac:-) Marta widze ze humorek od rana dopisuje - a jednak nie ma to jak przespana nocka:-D:-D:-D

Lubiczanko no a u ciebie cosik dzisiaj zle samopoczucie????:sorry2: Moze dlatego ze pogoda dzis nie zaciekawa:tak::tak::tak:

Dzien dobry wszystkim

U mnie nocka przespana bez zadnych pobudek - to juz 2 nocka z rzedu wiec juz moze mlody sie przestawil po pobycie dziadkow. Nawet zaczyna jesc, sam zaczyna sie upominac o picie i jedzenie wiec juz wyluzowalam:-p
Teraz kawke koncze, zaraz do pracy na 2-3 godzinki mam nadzieje nie dluzej. Powiem wam ze tak chcialam do ludzi wyjsc, do pracy i nie zaluje bo raz ze musze rano wstac wiec dzien plynie juz innym trybem, ja sie czuje duzo lepiej, mam wiecej powera i to jest super. Teraz tylko chcialabym schudnac i sie musze w koncu wziasc za siebie. Za 2 tyg mam urodzinki wiec bez fryzjera sie nie obedzie bo samopoczucie trzeba sobie poprawic ze juz taka stara du...jestem:szok::szok::szok:
 
siemanko

ale pogoda.chociaz wczoraj rano tez bylo nieciekawie ale pozniej super pogoda zrobila sie
Albert odstawiony do przedszkola...niech chodzi bo ostatnio tez siedzial w domu bo symulowal..haha... wiec lepiej niech chodzi bo jak dlugo siedzi w domu to pier...lca dostaje...
zaraz Ewuniaidziespac..wiecmamusia bedziemiala spokoj i posprzata wszystko naluzie a nie zmalapomocnica i ciegle puominanie je nie rusz nie wolno itd...

wczoraj mialam miec autko ale miechanik nie wyrobilsie wiecmoze dzisiaj..noniech oddami juz je noooo...haha...

MartaF...fiu fiu... ale masz super..takie prezenciki..no no... ja to mojemu musze przypominac ze to milo dostawac czasem kwiatki..a o prezentach na urodziny nie wspomne... no ale teraz jak polece do pl to mamw koncu zrobic tatuaz urodzinowy zalegly zeszloroczny..hahah wiec zrobie duzy i bedzi etez prezent na te urodziny co beda..haha
 
No i tym sposobem nadal pozostaje bez autka, i dlatego troszke przygnebiona:-:)-:)-(jestem.
łącze się z Tobą w bólu..:-( Też auta nie mam.. i wcale sie nie nastawiam bo wszyscy tak kantują tu ze szok.. :szok: Ze niby czysty, bez rdzy a tu g**** prawda...
Lubiczanka dobrze że już lepiej:-)

Dzien dobry wszystkim

U mnie nocka przespana bez zadnych pobudek - to juz 2 nocka z rzedu wiec juz moze mlody sie przestawil po pobycie dziadkow. Nawet zaczyna jesc, sam zaczyna sie upominac o picie i jedzenie wiec juz wyluzowalam:-p
Teraz kawke koncze, zaraz do pracy na 2-3 godzinki mam nadzieje nie dluzej. Powiem wam ze tak chcialam do ludzi wyjsc, do pracy i nie zaluje bo raz ze musze rano wstac wiec dzien plynie juz innym trybem, ja sie czuje duzo lepiej, mam wiecej powera i to jest super. Teraz tylko chcialabym schudnac i sie musze w koncu wziasc za siebie. Za 2 tyg mam urodzinki wiec bez fryzjera sie nie obedzie bo samopoczucie trzeba sobie poprawic ze juz taka stara du...jestem:szok::szok::szok:

Kurcze i ja się muszę ruszyć do jakiejś pracy...
A ja zrezygnowałam z usług tutejszych fryzjerów bo cholera tak zdierają kasę i sama farbuje włosy... Grzywkę obcinam sama a z długości bardzo rzadko moj m mi ścina ale to żadna filozofia bo mam wszystko na prosto


Namówiłyście mnie na samoopalacz...:tak:Sprawdzę tylko datę ważności na moim i jak ok to się smaruję :-)

Asienko o witam i ja :-) Trafiłaś w bardzo fajne miejsce;-)

A moje plecy lepiej.. tak sie przstraszyłam wczoraj że w końcu w nocy do Polandii dzwoniłam do mamy i pytałam się czy to moze nie nerki bo oddychać prawie nie mogłam... Ale wzięłam prochy i poszłam spać.. Dzis o niebo lepiej.
U nas szaro buro i ponuro ale nie pada..
Idę po mojego szkarba bo właśnie wstała..

Ostatnio założyła moje buty i spacerowała pół godziny po całym mieszkaniu:-D:-D
YouTube - Mojej mamy buty
 
Dzień dobry dziewczynki!
Nic się nie odzywałam,bo mały mi dokazuje i weny do pisanie w ogóle nie mam....:no:
U nas nadal problemy z jedzeniem.Jednego dnia lepiej,drugiego gorzej i tak w kółko:-(
Mały potrafi nawet przez 7 godzin nic do ust włożyć,a jak już to jest to przeważnie butla...
Chociaż wieczorem jak próbowaliśmy mu dać kaszki na noc to takiego płaczu narobił,że ho ho i poszedł spać bez jedzenia:-(
I bądź tu mądry i rób co chcesz:confused:
Ząbków nowych nie widać,kupki robi codziennie i duuużo ma energii ,tak więc nie wiem o co chodzi...
U nas pogoda do du...ciemno,szaro i pada co trochę:wściekła/y:
Wczoraj byliśmy w biurze zapytać o MC ,papiery wysłałam we wrześniu 09,a drugie w styczniu 10,niby powiedzieli nam,ze mają nas w systemie,czyli rozpatrują:tak:Ale papiery ze starym jeszcze adresem, wysłane we wrześniu jakoś im nie doszły:dry:
Asia o witam również gorąco:tak:
Pauletta przypomniało mi się,jak ja miałam takiego powera po porodzie... W ten dzień co wyszłam ze szpitala całą chatę wysprzątałam,bo syf był niesamowity(same chłopy w domu urzędowały przez 3 dni:-D:-D) wyprałam wszystko i po nocach prasowałam.Byłam tak podekscytowana,ze nie czułam zmęczenia chociaż wyglądałam strasznie:-D:-D Mąż krzyczał cały czas,ale ja i tak robiłam swoje.... Dopiero gdzieś po tygodniu padłam:sorry2:
Martaf dobrze,że już dzisiaj dobrze:tak:

I nie wiem co ja tu jeszcze chciałam napisać...
Dużo zdrówka życzę wszystkim chorym:tak:

A... dziewczyny doradźcie mi proszę jakieś dobre,sprawdzone ubezpieczenie na życie,bo my się zastanawiamy tak już od kilku miesięcy.... Myśleliśmy o Combined albo Aviva
 
reklama
Dzień dobry:-):-)
Na początek dziękuje Wszystkim za cenne rady odnośnie ząbków, będe teraz spokojniesza nawet nie wiecie jak sie martwiłam.
Pogoda to fakt do niczego ale moze samochodem gdzieś z mężem podjedziemy. Wczoraj mnie natchnęłyscie z tym sprzątaniem a szczegółnie pauletta kochana oszczędzaj się!!!! i tak mi przy tym było głupio że ruszyłam szanowne swoje cztery litery i cały domek wysprzatałam; ciekawe na ile i na jak długo przy moich 2 dzieciaczkach wytrzyma ;-);-);-)
crazygirl powiedz mi nawet przypraw sie nie dodaje nic a nic do tego barszczu. A gdzie buraczki kupujesz bo tutaj sa w lidlu ale takie wiesz już zagotowane.
Co do nocy to był dzis przełom bo wstałam wyspana i Agatka od niepamiętnych czasów nie wybudzała się i sapała cała noc w łóżeczku. Myślę że będzie juz tylko lepiej.
Ok zmykam obiad nastawić goloneczke na fasolówke a to czasochłonne potrawsko. Więc do późnego.:happy2:
Dytka gdzie się podziewasz słonko???
 
Do góry