reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
i ja się melduję:-)
u mnie za oknem też coś nieciekawie:no: a pranie wstawiłam, żeby na ogródek wywiesić...:sorry2: no nic - suszarka pójdzie w ruch.
MartaF - w końcu jakieś pozytywne tony słychać u Ciebie:tak: super - a prezenty to najlepsze na poprawę humoru:-D
Lubiczanka - z tymi lodami to ja chyba coś nie tak zrozumiałam:-D ale potem się wczytałam i ok:-D
Asieńka - widzisz - wszystko idzie ku lepszemu:tak:
Crazy Girl - niezła agentka z Twojej córeczki - a te odgłosy na koniec filmiku;-)
Didi - a co za tattoo chcesz? i gdzie? mnie strasznie korci powiększyć mój, ale będzie chyba za duży:confused:
Frog - zazdroszczę pracy:sorry2: sama poszłabym już na kika godzinek, ale nie mam co z Małym zrobić...
uciekam się ogarnąć i wio na pocztę - zobaczymy, czy pani z socjala wyrówna mi za urlop:sorry2:
 
Karolinanicola nie dodaje się żadnych przypraw. Też się zdziwiłam.. Dopiero później jak już robisz barszczyk. :)

Didi ja też pamiętam jak ja zakładałam czyjeś buty i normalnie jak ją zobaczyłam to sie rozczuliłam bo wspomnienia wróciły :)
 
Frog,CrazyGirl-a wiecie.Już mi lepiej-po spacerku(na szczęście u nas nie pada),właśnie wtrąchnęłam jogurcik,Młody śpi i mogę sobie tralalować pod nosem
Tichonek-podejrzane-wczoraj były kibelki:/
Już zaczęłam świąteczne zakupki:)Co prawda my w tym roku"odpuściliśmy"sobie Wielkanoc,bo tylko kilka rzeczy robimy(babkę i jakiś serniczek,sałatkę,kiełbaskę i szyneczkę,jaja ofkors i gołąbki),ale majonez,kukurydza w tesco w promocji-to se wzięłam ,a co:)))
Marta-listonosz mi nie przytachał żadnego zaproszenia na niedzielne ciasto urodzinowe;)))Ale sama sobie wybierz ten telefon-z autopsji wiem,że faceci mają inną wizję jeżeli o gust chodzi:D
Asieńko-cieszę się,że Anulka dochodzi do formy-udanej wizyty kontrolnej
Andzulina-głodnej ....lody na myśli:)))))
Didi-ja z siostrą musiałyśmy pod pazuchą ukrywać mamine butki,żeby się pobawić w pokoju-to były czasy:)))
aaaaaa-powiedzcie mi proszę czy to normalne,że dziecku po szczepieniu robi się na nóżce czerwona plama?
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Ja dziś miałam nocke pt Wędrujący Eryk i jęcząca Emma, ale ze poszłam spac przed 23 to nawet sie wyspałam ;-)
Didi tatoo wow widze ze nie chcesz byc gorsza od M ;-)
to straszne z tym Szczepanem :-(

CrazyGirl córcia świetna, to kiedy następne bobo?? :-)

Lubiczanko to normalne, powinno zniknąc za kilka dni

MamoAdy jak lot do PL, jak siei macie w ogole?

Misia i jak tam BrownGirl...? opaliłas sie w nocy?:-D

Wilwia jak samopoczucie u was?

Pauletta pisałam do ciebie wczoraj, ale nie wiem czy doszło :confused:

Kolega mi podał link do stronki z filmami, jeszcze nie sprawdzałam,ale podobno fajne, pokazuja sie reklamy na początku filmu a potem juz bez reklam mozna oglądac do konca

Oglądaj filmy. Jakie chcesz, kiedy chcesz. Za darmo

edit: o doopa tylko na tereniei Polski, buuu co za dyskryminacja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
i
Didi - a co za tattoo chcesz? i gdzie? mnie strasznie korci powiększyć mój, ale będzie chyba za duży:confused:
:

Didi tatoo wow widze ze nie chcesz byc gorsza od M ;-)
]

tatuaz chcialam od zawsze.ale nigdy nie moglam sie na niego zdobyc..az w koncu juz dezyzja zapadla w zeszlym roku..haha..no mezus powiedzial ze funduje jako prezent na urodzinki i jakos do dzisiaj nie zrobilam ..ale juz niedlugo

a chce jaszczure jakas mysle ze iguana najlepsza...glowe ma miec na ramieniu a nawet troszke ponizej i lapkami obejmwac ramie..reszta tulowia ma isc przez ramie i bark a konczyc masie ogonkiem nalopatce ..haha.. ale opis..

Lubiczanka mowisz ze juz zakupy swiateczne robisz..ja mam jak narazie liste ... i plany..haha a na swieta ma przyleciec moj kolega z podworka..haha i P kolega ma przyjechac wiecmusze chlopaszka jakies dobre ciacho upiec
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Ja dziś miałam nocke pt Wędrujący Eryk i jęcząca Emma, ale ze poszłam spac przed 23 to nawet sie wyspałam ;-)
Didi tatoo wow widze ze nie chcesz byc gorsza od M ;-)
to straszne z tym Szczepanem :-(

CrazyGirl córcia świetna, to kiedy następne bobo?? :-)

Lubiczanko to normalne, powinno zniknąc za kilka dni

MamoAdy jak lot do PL, jak siei macie w ogole?

Misia i jak tam BrownGirl...? opaliłas sie w nocy?:-D

Wilwia jak samopoczucie u was?

Pauletta pisałam do ciebie wczoraj, ale nie wiem czy doszło :confused:

Kolega mi podał link do stronki z filmami, jeszcze nie sprawdzałam,ale podobno fajne, pokazuja sie reklamy na początku filmu a potem juz bez reklam mozna oglądac do konca

Oglądaj filmy. Jakie chcesz, kiedy chcesz. Za darmo
Weszłam,spróbowałam kilka filmów włączyć i za każdym razem pojawiał się napis-przepraszamy,film jest dostępny wyłącznie dla osób przebywających w Polsce:(((
 
Lubiczanko mojej Emilce też sie tak robiło.. Czerwone wokół wkłucia i do tego twarde...

Moniadan drugie bobo.. hmm ja to bym chciała:-):-) ale mój m nie chce:no::no::no: Nawet kilka dni temu rozmawialiśmy ale jenak podjelismy decyzje że nie..
 
reklama
Ciao!

Didi- a nie boisz sie tutaj robic Tattoo? Masz sprawdzonego tatuazyste...? Ja jakos nie ufam tym tutaj.....najlepsi sie utrzymuja w Polsce,majac swoje studia...nie musza wyjezdzac. Cos jak z lekarzami...hehehe....Ja mojego tattoo mistrza nie zamienilabym na zadnego innego! Wlasnie mi sie szykuje kolejna sesja w kwietniu w Pl. Az sie trzese z radosci!! Moje dzielo zostanie ukonczone i bedzie mozna myslec o nastepnym!
 
Do góry