reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ale żeście się Babeczki rozpisały...:szok:
Agusiek - nie znam Agnieszki tylko Asię, więc też nie pomogę...
Didi - to masz ubaw z Albertem;-)
Frog - trzymam kciuki za udany zakup - daj znać, co wyszło i wrzuć foty:tak:
Asieńka - współczuję problemów z ząbkami:-( i jeszcze ten katarek:-(
Asia o - witam również:-)
MartaF - pomyśl, że wiosna idzie... słoneczko zaczyna świecić, dzieciaczki rosną i w ogóle... :sorry:
Misia - ja coś do samoopalaczy nie mam szczęścia :eek: nawet jak zastosuję balsam brązujący, to mam jakieś plamy hehehehee - szczególnie na stopach:-p
Tichonku - jedyną rzeczą, która mi nie wychodzi to właśnie rosół...:sorry: wiem - ponoć najprostsza zupa, ale.... i właśnie dlatego mój A jest specem od rosołu;-);-)
Pauletta - ty zastopuj:szok: ty masz odpoczywać, a nie latać ze szmatą po domu:angry:
Moniadan - może to nie jest różyczka?
ale się napisałam...:szok: mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam...:sorry:
my też dzisiaj korzystaliśmy z pogody i pół dnia spędziliśmy na placu zabaw i w parku.
a co jeszcze chciałam wam napisać - wiem, że to nie ten wątek, ale chciałam tylko wspomnieć:sorry: więc mam nadzieję, że moderatorki nie "urwą mi głowy":sorry: dostałam dzisiaj pismo z MOPS-u w PL w sprawie becikowego - no i co mi napisali - że nie przyznają mi, bo kwit podpisał lekarz rodzinny-pediatra, który nie ma uprawnień do stwierdzenia ciąży, a tym bardziej prowadzenia:szok: heheheheeee a sprawdzili to przez internet - myślałam, że padnę ze śmiechu, jak tato czytał mi to pismo przez telefon...:-D szkoda tylko, ze nie sprawdzili, jak wygląda opieka medyczna nad kobietami w ciąży w IRL:sorry: i kto prowadzi ciążę. a teraz mam 14 dni na osobiste stawienie się w MOPsie:szok: paranoja
uciekam do piekarni - zajrzę do was później;-)
 
reklama
Witam laski my już po kinie Alicja w krainie czarów fajna była lajtowa i kolorowa w 3D za szybko zleciało:)
Ja nie używałam nigdy samoopalaczy wiec Misia pisz jaki jutro bedzie efekt:)
Andziulina i co zrobisz? Do Polski lecisz?
No ogl sobie you can dance i zmykam do wyrka jutro busy w pracy
 
Kamcia - nie jadę:no: byłam teraz przez 10 dni, bilety teraz osiągają raczej kosmiczne ceny (bo to okres świąteczny), a poza tym nie mam pewności, czy oni znów czegoś nie wymyślą... wydam na bilety ok 200 e czyli prawie całe becikowe - nie opłaca mi się. moja mama ma porozmawiać z koleżanką która tam pracuje, czy mogę to załatwić w maju... ale wcześniej muszę zadzwonić do przychodni na terrylandzie, czy ten gin może mi to podpisać, mimo że nie prowadził mojej ciąży.
 
Gastone- a wiec Gel jest z firmy Loreal, w tubce. POsmarowalam nogi! Narazie wyglada ok. hhehehehehe. Zobaczymy jutro rano!

Taki ciemno-złote opakowanie? Bo jeśli tak to ja używałam. Odrazu po posmarowaniu zostawia taką warstwę ciemniejszą dzięki czemu łatwo jest równomiernie rozprowadzić :-)


A ja zdycham:-:)-:)-(dosłownie... Siedzę w miejscu i ruszyć się nie mogę bo tak mnie napierdzielają plecy... a może nerki.. nie wiem już sama... A może to po tym spaniu z małą... ehh... :-(
 
Julia, ale jak to poszedl do szpitala, to chyba cos mu dolegało, nie moge uwierzyc ze tak normalnei poszedł i nie wrócił, to straszne
 
co do samoopalaczy ja uzywam

SK19_1.jpg

o taki wlasnie, odrazu zwalcza celullit, fajnie pachnie nadaje skorze ladny odcien. Juz z miesiac go nie uzywalam, pora go odkopac :-)
 
No i jestem;-)
Aska a Ty gdzie:confused:
Biedna ma ten sam net co ja i dzis nie moglysmy go uruchomic....u niej dobrze smigal jak u mnie zle,a teraz na odwrot:baffled:...
Dzieki za mile spedzone popoludnie:tak:

Pauletta nie przemeczaj sie:no:legnij sie i odpoczywaj jak masz czas.
Frog i jak autko kupione>
Pochwal no sie co za Kadilaka kupilas:-D
KArolinanicola mojemu mlodemu pierwszy zab wyszedl 29 stycznia a 15 lutego konczyl roczek,wiec tez pozno.JAk na razie ma tylko 2 zabki/.
DZis zasnal przed 21 ale przed 22 sie darl jak szalony-pewnie ida gorne jedynki bo strasznie ma dziaslo opuchniete-wiec czekamy na zabki:tak:;-)
Tichonku oj ta moja farma cosik zaniedbana:baffled:jeszcze dzis na niej nie bylam,a i w role sie nie wczulam:sorry2:
Andzulina ale ten czas szybko leci,Twoj synus ma juz 7m:szok:wszystkiego naj dla niego-za nim sie obejrzysz bedzie mial roczek:happy2:

No i wiecej nie pamietam:sorry2:
 
reklama
Julia28...powiedzialam kumpeli co robila dziary u niego a ta w wielki szoku zaraz za tel i jeszcze do jakies znajomej wspolnej dzwonila aby dowiedziec sie co i jak...i wlasnie powiedziala ze poszedl do szpitala itd..niby go otworzyli nie nie bylo juz co leczyc...mial raka i to chyba powaznego no i juz ze szpitala nie wrocil...
szkoda chlopaka bo mlody i takie malenstwo zostawil..wspolczuje jego zonie..dziecko w wieku mojej Ewuni.. :( zawsze tak jest ze odchodza tacy mlodzi i niczemu winny ludzie a taki jakis swir..zbok..czy morderca ..albo gwalciciel laza po swiecie...


lece spac..milej nocy'

a w kinie filmik super..szybko jakos sie skonczyl az bylam w szoku..haha
 
Ostatnia edycja:
Do góry