reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam wszystkie mamy przyszle i obecne:-)
Mam na imie Asia jestem mama prawie 4misiecznej Nicoli,podczytuje Was od jakiegos czasu az w koncu dzis postanowilam do Was dolaczyc:-)
Mam nadzieje ze przyjmieci mnie do swojego grona;-)
No,ba!Jasne,że przyjmiemy:tak:Witamy,witamy:happy2:Czy Ty jesteś TA Asia od naszej Ewelci?:confused::happy2:
 
reklama
My siedzimy pol dnia w ogrodku.Dzicko mi troche pazurami w ziemi grzebie chyba go dzis nie doszoruje...
Misia zel powiadasz? czy krem? Jaka nazwa,dawaj tu zaraz i testuj!!!! Bo zelu jeszcze nie mialam,moze byc ciekawie..
 
Witam wszystkie mamy przyszle i obecne:-)
Mam na imie Asia jestem mama prawie 4misiecznej Nicoli,podczytuje Was od jakiegos czasu az w koncu dzis postanowilam do Was dolaczyc:-)
Mam nadzieje ze przyjmieci mnie do swojego grona;-)
asiu-witamy!Dobrze ze sie w koncu odezwalas :tak:
misia - najpierw nałóż balsam, na to samoopalacz i plamy nie maja prawa bytu.Tylko trza na lokcie kolana uwazac,wszedzie tam gdzie skora ciensza smarowac mniej,bo ciemniejsza wychodzi:tak:
 
Asiu-witamy,pozdrów Ewelcię:)
Monidan-moja siostra ma podobnie z synkiem,co ten jej wyzdrowieje i pójdzie do przedszkola,zaraz przywlecze nowe choróbsko:(
A mi wraz ze słonkiem nastrój uciekł-taka wypompowana się czuję:/ech-nic się człowiekowi nie chce.Jeszcze J komentuje,że cały dzień przed kompem siedzę-jakby nie widział ,że w domku czysto,obiadzio ugotowany,spacery2 zaliczone...szkoda słów-jutro nie robię nic:p
 
renni I try :)
lubiczanka to dawaj,jeszcze mam kawałek dla ciebie :)

głowa mnie boli i nie pamiętam co tam jeszcze :( i jeszcze dziecię mi padło i znowu bedzie pobudka o 4 :(
 
Ja po pracy od razu na salthil pojechalam piekna pogoda kawusia spacerek, teraz kolacja i zmykam po Didi do kina lecimy:)))))
 
Didi, moze ona nie będzie zarazac, ale jak starsza złapała to od niej mozemy sie zarazic, poza tym co to za przyjemnosc siedziec w PL i nigdzie z domu nie wyjsc, albo z chorymi dziecmi w samolocie, ja tez nie byłam chora, wiec tez moge dostac "prezencik"
 
reklama
Witam

no i nocke do d..mlody znowy obudzil sie o 3:30 mowi ze go brzuszek boli..no to zrobilam mu herbaty mietowej..dalalm calpol i jeszcze podalam 2 kropelki kropli mietoiowych i chyba przeszlo ...no i jadl o tej godzinie jeszcze kulki z mlekiem... ciekawe czy do przedszkola wstanie
pogoda paskudna ...a tu trzeba z buta isc a musimy..ale dziswiaj chyba autko juz odbiore..lalala..tylko jak jak P w pracy do wieczora ..hmmm...


Julia28...no co Ty...tak nagle czy moze wypadek i skad wiesz..??
musze powiedziec kumpeli ze juz nie bedzie robil jej wiecej tatuazu..a chciala jeszczce jakby przylecial bo mowila ze w pl jest
tak nagle to nie był wypadek:szok:poszedł do szpitala i juz nie wrocił a wiem bo znam ich oboje moj boze zostawił roczne dziecko :zawstydzona/y:ja witam sie po pracy u mnie wszys:zawstydzona/y:cy chorzy!!!!DIDI daj znac jak tabletki dzialaja;-)wtedy sie skusze heehh....miłego wieczoru kobietki
 
Do góry