reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Joann Dla mnie juz tutaj nic ciekawego nie ma, ale to dlatego ze tu mieszkam :-p Jest fajna osada wikingów, warto sie wybrac jak jest ladna pogoda 8 e wstep kosztuje, dla wiekszych grup znizki, ale podkreslam, najlepiej jak cieplutkojest i sloneczko swieci. Jest tez zamek i ogrody kwiatowe. Pozatym maly port, pare sklepow nic ciekawego
:blink:
 
reklama
Tichonek ano zalozyl,zalozyl.
Teraz musze nauczyc sie obslugi:-D:-D:-D....to bardziej skomplikowane niz nasza klasa:-D:zawstydzona/y:.
Jak sie wprawie to raz dwa Cio ta farme zbuduje,niech ja sie tylko tam wczuje w role;-).
Tylko kiedy ja czas znajde:sorry2:

Teraz mlody siedzi w krzeselku i oglada jaka to melodia ale juz go kreci:baffled:
 
Sofik-może się lubiczanka na blok skusi?:)))
zapraszam tylko sie musze zaopatrzyc w składaniki ...zeby byc gotowa...

A my wlasnie tanczujemy bo mlodemu sie nudzi wiec troche go zmecze pojdzie spac o 19
a207.gif
 
Lewcia no mam nadzieje...;-)

Musze spadac jakas kolacje mezowskiemu naszykowac,ale chyba sie nie na robie bo mam krokiety i chyba tylko odgrzeje...
Mlody sie buntuje w krzeselku:dry:
 
Joann Dla mnie juz tutaj nic ciekawego nie ma, ale to dlatego ze tu mieszkam :-p Jest fajna osada wikingów, warto sie wybrac jak jest ladna pogoda 8 e wstep kosztuje, dla wiekszych grup znizki, ale podkreslam, najlepiej jak cieplutkojest i sloneczko swieci. Jest tez zamek i ogrody kwiatowe. Pozatym maly port, pare sklepow nic ciekawego
:blink:
Ta osada jest w samym Wexford czy w pobliżu? Wózkiem można tam spacerować?
ale ją zachęcasz-Joann-na kawkę zapraszam-tak się pisze:))))))))))))))))))
Ty mnie czy jak? Muszę ćwiczyć jazdę autem, więc jak najbardziej :tak: ale u mnie też drzwi otwarte dla gości :-)
Aha. Znalazłam jakieś "swiss cotage" w pobliżu Cahir - byłaś może tam? Wstęp płatny ale się i tak nie załapaliśmy bo za późno było i już było zamknięte..albo dlatego, że to był Dzień Patryka..
 
reklama
Sofik-to daj mi cynk kiedy będzie wszystko gotowe,to namówię Martę(i może Joann zgarniemy po drodze):)))
Heh..a ja dziś robiłam wafelki to może wezmę ze sobą ;-) heh..
Dobra zmykam pohuśtać mojego szkraba..bo cosik się już nudzi w zabawkach..a na huśtawce ma taką frajdę, że hoho..ale jak mu dziś fotki strzelałam na niej to robił niezadowolone minki :baffled: chyba ma już dosyć tych fotosów:-D
 
Do góry