reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ja mam konto na face booku ale nie gram chyba hehehe zagladam tam jak przyjdzie mi powiadomienie na malia...

Ewelacia moj dzis jzu 6 zrobił Kupek;/ i ten katra i mamy kolejnego ząbka... szkoda ze Marta nie wybiera sie dalej niz 20km :( musimy sie zgdac na spacerk, tylko zeby pogoda była ładna...;-)

Ja tez zaproszam , moze ktos mnie odwiedzi... heheheh zrobie BLOK CZEKOLADOWY :-Dhehehehe Lubliczanka :-p kusi sernikiem to ja Blok-em hehehhe:-D
 
reklama
witam sie z wami kobietki:-)w ten pochmurny dzień u mnie wszyscy prawie chorzy oprocz mnie złego nic nie bierze:-):-)hheheeh dziewczyny z Galway pamietacie takiego chłopaka co robił tatuaze nazywal sie SZCZEPAN?????:confused:mam do was pytanie czy ktoras brala z was tabletki na odchudzanie BIOFIRM LUB BIO-CLA????sa po nich efekty ???
 
Hejka
Czesc Dziewczynki:) Jestem tutaj nowa, mieszkam w Wexford, jest ktos moze z tej malej miescinki??? Pozdrawiam wszytkie Mamusie!:)
Witaj i rozgość się :-) a ja właśnie nie tak dawno pytałam lasek czy coś ciekawego jest w okolicach Wexford..Możesz polecić jakieś miejsca?
(...)Tak,tak,ale ja to potrzebuję przepis jak krowie na rowie,tzn.dokładnie co kiedy jak włożyć czy od początku na maleńkim ogniu czy po zagotowaniu,plissss....dziewczyny poratujcie:sorry2:(...)
Tichonek - gotowałam na małym ogniu ale i tak trzebabyło trochę zbierać.. Teraz mam metodę mojej babci odkąd przyleciałam z PL..bo mężulkowi bardzo smakował rosołek..no wiadomo nie ma jak babci rosół :-D Metoda na klarowny rosołek jest prosta: gotujesz samą wodę i dopiero jak wrze zmniejszasz ogień na malusi i wrzucasz kuraka, wołowinkę, kaczuchę..do wyboru do koloru.. I nie ma ani tyćku szumowinki! oczywiście mięsko przed wrzuceniem myję.. Potem wiadomo - gotuje się do miękkości - pod koniec warzywka..
 
A wysłam zaproszenie na NK ....
Pauletta dziekuje za akceptacje.
Julcia ja tez nic nie bralam...

chyba wpadłam w rytm pisania ... ale czy mi sie utrzyma... hehehehehe


Filipek od 3 dni nauczyl sie tanczyc
i020.gif
tak smiesznie to robi...
dzis kreci sie w kolko i sie cieszy a potem na pupe...
Sofijka tak robi wiec chyba sie od niej nauczyl...
 
Ostatnia edycja:
Sofik do polskiej klinii, doktor Krzyżanowski ostatnio tam bym, slyszalam ze juz jest ktos inny, no coz zobaczymy.....
daj koniecznie znac czy fasolka pokazla sie ... moze mi sie uda byc w waterfod w niedziele ,moze sie uda zgadac... jak cos to pisz na priv numer tel. my mamy jechac na zalegly roczek ale wlasnie ? nie wiem czy to bedzie sobota czy niedziela...
 
reklama
Sliwka-to powodzonka w niedzielę:)Mój Daniel też bestyjka nie chciał się pokazać-dopiero na ostatnim usg:)))
Sofik-może się lubiczanka na blok skusi?:)))
Didi-namów kiedyś Kamcię-ona światowa dziewczyna i chętna na wojaże:)
 
Do góry