reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

madbebe no nic mi sie nie chce i nic mnie nie cieszy,mam jakiegoś doła!!wszystko mnie wkurza!!!Szymek sam nie poleży nawet chwili a dzieciaki juz nie chcą sie z nim bawic :(

ewelcia ja dalej jak 20km ze swoimi dziecmi sie nie wybieram Szymek dał nam wciery podczas wypadu do Limerick(lubiczanka świadkiem)
wiem o czym mowisz i wiem ze ciezko sie czasem wygrzebac.Znajdz jakis pozytyw w niedalekiej przyszlosci,co sprawi Ci przyjemnosc itp. i staraj sie o tym myslec.Ja zawsze musze miec takie cos,bo u mnie wystarczy jedna rzecz nie tak i mam dola i nerwa na wszystko.Tylko do malej staram sie szczerzyc zawsze:tak:

madbebe truskawki dojrzewają w 4 godz. więc później masz tylko 4godz. na zebranie ich :sorry2: kurcze a ja jeszcze nie zajrzałam na moją farmę na szczęście mój tato się nią zajął :-)
wieeeem:tak:ale jak pisalam chcialam szybko zarobic.Jak wczoraj wchodizlam byly niedojrzale a rano juz uschly;-)z wiadomej przyczyny
 
reklama
Tichonku wiem że byłaś na początku ale jak wpisywałam twoje imię i nazwisko na NK to nie wyszukało mi Ciebie..:-)
Tak,to przez moje motylki:-Dale pod spodem był link,on by Cie przekierował do mnie od razu:tak:

Clazy Girl weszalm zeby dodac cie do znajomych na nk i nie ma cie:no:wyswietla mi sie tylko moj profil i tyle...
Mi też tak się robiło,ale jakoś znalazłam,wejdź w moich znajomych Crazy Girl jest ostatnia:tak:

(...)a na wolniutkich obrotach bulgoczesz?zbierasz dokladnie szumek?
Tak,tak,ale ja to potrzebuję przepis jak krowie na rowie,tzn.dokładnie co kiedy jak włożyć czy od początku na maleńkim ogniu czy po zagotowaniu,plissss....dziewczyny poratujcie:sorry2:
Lewcia ja mam farmę,ale nie mogę Cię znaleźć,tzn,wyświetliły mi się dwa profile dziewczyn o Twoim nazwisku,ale nie wiem,który Twój:sorry2:
 
Lubiczanka dzieki bardzo, mam nadzieje że z formularzem nie bedzie problemu bo mam pecha w sprawach urzadowych :/;-)
Do Waterfordu jade w niedziele zeby poznac plec melenstwa, ostatnim razem obrozilo sie tyleczkiem he niedobruszek:wściekła/y:
Plesna kojarze, bywalam tam wiele razy.

POzdrowionka:):-)
 
Wiecie, ja coraz poważniej myślę, że ten katar i marudzenie Ani to serio przez ząbek. Już jej się taka dziurka zrobiła na dole:-) i momentalnie katar wrócił. Możliwe to???
tak, moj Fi ma katra od zębów cały czas, scieka mu do gardła jeszcze do tego i powoduje kaszel...

Sliwka zeby sie udalo... a gdzie chodzisz na USG ??
 
Ostatnia edycja:
Didi-jak mi powiesz,że przyjedziesz,to i dziś upiekę serniczek:)
:/

bardzo chcialabym Cie odwiedzic nawet jutro ale moje autko u mechanika..a P idzie do przacy a to on kierowiec ktory moze jezdzic w dalekie trasy bo mi jeszcze nie wolno po wszystkich drogach jezdzic ..ale co sie odwlecze to nie uciecze .haha

Hej dziewczyny gracie w farmę na face booku? Przydałoby mi się więcej znajomych do powiększenia farmy :biggrin2:


ja gram.. i Pauletta.. i Tichonek..i nie pamietam kto jeszcze ..haha
 
reklama
Asienko wszystko mozliwe ze Ania bedzie miala zabka...moj na zeby robil tylko wiecej kup 4-6 na dobe....

Tichonek zaraz wejde do Ciebie na profil:-)

A ja anwet nie mam konta na face booku:zawstydzona/y::-p
Moze by sobie zalozyl:confused:
 
Do góry